Кошик
+38 (044) 424-99-98
+380981089835
+380633012087
УкраїнаКиївул. Депутатская 3

Скляні перегородки

На зміну стін з гіпсокартону та інших будівельних матеріалів все частіше приходять прозорі скляні перегородки. Їх можна зустріти в торгових і офісних приміщеннях, а якщо конструкція має протипожежні якості, то і в дослідних лабораторіях, на виробництві. Скло для таких конструкцій застосовується особлива. Загартований скляний матеріал демонструє високу стійкість до механічних впливів і не боїться вологи або сонячного світла. Останній, до речі, чудово проходить крізь прозорі блоки і плитки, завдяки чому скляні перегородки для зонування кімнати не тільки візуально збільшують приміщення, але і допомагають істотно заощадити на освітленні в денний час доби.

 

Види перегородок в кімнаті з загартованого скла

 

В залежності від особливостей конструкції, скляні перегородки в кімнаті можуть бути каркасними і безкаркасними. Обидва варіант міцні, привабливі й прості в монтажі. Відмінності помітні візуально і в процесі установки, однак експлуатація каркасних міжкімнатних скляних перегородок не буде відрізнятися від поводження з безкаркасними. Вибір між ними — справа смаку.

Також виділяють протипожежний блок для перегородок. Всі матеріали для такої конструкції повинні бути стійкими до перепадів температури, впливу вогню. Зверніть увагу, що для досягнення максимального ефекту не повинно бути зазорів між скляною перегородкою і кріпленнями, стелею, стінами, підлогою.

Безрамна конструкція перегородок може застосовуватися для зонування одного приміщення і бути складний. Це дозволяє за кілька хвилин прибрати «стіну» і об'єднати кілька маленьких кубиків зі скла в одне велике приміщення. Двері в кожен відділ може бути зсувний або розпашний.

 

Переваги установки скляних перегородок в кімнаті

 

Всі скляні перегородки вирізняються такими перевагами:

  • доступною ціною за 1 м2;
  • світлопроникністю, адже скло — прозорий матеріал;
  • недорогим і швидким монтажем;
  • простотою догляду;
  • відсутністю термінів придатності;
  • різноманітністю дизайнерських рішень.

Не варто забувати і про безпеку. Загартований матеріал практично не б'ється, однак якщо таке трапиться, блок розсипається на дрібні фрагменти, повністю позбавлені гострих країв. За рахунок цього, скляні перегородки, каркасні або безкаркасні, користуються підвищеним попитом при організації робочих просторів в офісах, а також в домашніх інтер'єрах в стилі лофт. Крім того, за допомогою панелей з скла зручно оформляти торговий павільйон. Такі конструкції прослужать десятиліття, не вимагаючи ремонту і копіткої обслуговування. Бажано звернути особливу увагу на дизайн. Безкаркасний блок може прикрасити малюнок, малюнок або візерунок, нанесений цим обладнанням. До речі, безрамні скляні перегородки зовсім не обов'язково повинні бути прозорими. Використання матових кольорових блоків допоможе підкреслити унікальний стиль вашого інтер'єру. В торгових і офісних будівлях такі конструкції часто забарвлюються в корпоративні кольори, на зсувні або розпашні двері можна нанести малюнок логотипу компанії.

 

Купити скляні перегородки в кімнату для зонування

 

Вибираючи скляну перегородку в кімнату для зонування, краще звертатися безпосередньо до виробника. Так можна купити все необхідне дешево, за мінімальною ціною за блок. Рішення замовити дану продукцію у виробника позитивно вплине і на вартість монтажу скляних перегородок за 1 м2. Конструкція, повністю залежить від побажань клієнта, за винятком перегородок, що використовуються для протипожежного захисту. У цій ситуації роботи проводяться у відповідності з нормативами. Можна встановити каркасний або безкаркасний варіант, зібрати з скляних панелей кубик в центрі робочого простору або для душу ванної, зонувати приміщення на безліч відсіків різного цільового призначення, які легко об'єднуються буквально за пару хвилин.

Установка скляних дверей, перегородок в кімнаті, а також міжкімнатних блоків займає кілька годин. Плюс — по завершенню робіт не залишається ніякого будівельного сміття. Ціна монтажу скляної перегородки залежить від розмірів складаний або стаціонарної конструкції. Щоб придбати продукцію через даний каталог, зв'яжіться з нами онлайн або за допомогою дзвінка на мобільний телефон. У разі необхідності, ми відповімо на всі виниклі питання. Можливий виїзд замірника на об'єкт.

Замовляйте безрамні скляні перегородки в кімнату недорого.