Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Вхідні двері

Моделі вхідних дверей з МДФ і металу для надійного захисту вдома!

Більше 300 моделей вхідних дверей! Виготовлені з високоякісного металу і МДФ. Власне виробництво дверей гарантує надійність і привабливі ціни!

Вибрати двері

МДФ та металеві вхідні двері для приватного будинку

Вуличні вхідні двері з МДФ і металу з елементами ковки призначені для установки в приватних будинках. Мають високу термо - і звукоізоляцією. Двері стійкі до впливу вологи, сонця, перепадів температур. Вуличні двері Призначені для встановлення в приватних будинках. Мають високу термо - і звукоізоляцією. Стійкі до впливу вологи, сонця, перепадів температур. Вхідні квартирні двері з елементами ковки встановлюються на вході в квартиру. Зламостійкі та протиударні. Мають відмінну звуко-, термоізоляцію. Можливе виготовлення дверей з металу і МДФ за індивідуальним замовленням. Квартирні двері Встановлюються на вході в квартиру. Зламостійкі та протиударні. Мають відмінну звуко-, термоізоляцію. Можливо виготовлення за індивідуальним замовленням.

Перейти до вибору дверей

Двері вхідні з металу і МДФ

Двері вхідні з металу забезпечують надійний захист будинку або квартири від проникнення, злому.
Для вхідних дверей використовуються якісні МДФ-плити, метал, комплектуючі.
Захищають приміщення від холоду, протягів, сигаретного диму, запахів.
Багато моделей вхідних металевих дверей є протиударними і мають антивандальний захист.
Моделі вуличних та квартирних дверей мають стильний і оригінальний дизайн
Можливо декорування кованими елементами, патиною, вставками скла.

Чому краще купити вхідні двері у магазині Cortez

Надійність
Виготовляємо вхідні двері з високоякісних матеріалів (металу, МДФ), які мають тривалий термін служби.
Доступність
В каталозі ви зможете знайти ціни на вхідні двері не тільки люкс-класу, але і бюджетні моделі.
Якість
Проводяться відповідно до діючих стандартів якості та норм безпеки.
Оплата
Оплата замовлення проводиться в кілька етапів. Повна оплата ціни двері і робіт відбувається після монтажу.
Майстерність
Ми фахово виконуємо кожен етап роботи, адже кожен працівник — професіонал.
Сервіс
Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, завжди виконуємо взяті зобов'язання.

 

 

 

 

Основне призначення вхідних дверей   забезпечити надійний захист майна та безпеку власників квартири або приватного будинку, все залежить від місця установки дверної конструкції. Крім цього, вона виконує і естетичну функцію. Правильно підібрана квартирна двері від найкращих виробників буде мати саме тим набором якостей, які потрібні для виконання конкретних завдань.Види вхідних дверей в приватний будинок


В першу чергу розрізняють:

 • вуличні вхідні двері   зовнішні, зовнішні чи парадні, вони виступають елементом фасаду будівлі, безпосередньо контактують з вулицею, різними факторами навколишнього середовища, першими потрапляють під сонячне випромінювання, опади, встановлюються, як правило, в приватний котедж або заміські будинки;
 • внутрішні   розміщені всередині під'їздів, будівель, коридорів, в основному, це квартирний варіант дверної конструкції, а також для офісів або інших подібних приміщень, вони не мають контакту з атмосферними умовами.

Варіант вхідних дверей по матеріалу виготовлення може бути:

 • дерев'яний   класичний тип, який в залежності від виду застосовуваної деревини або їх комбінацій забезпечує довговічність конструкції і захист від злому, атмосферних явищ;
 • металевий   сталевий, відноситься до простих і наднадійним вхідних груп, часто оснащающийся броньованим склом, має важку вагу і непомітний дизайн, і алюмінієвий, позбавлений всіх недоліків звичайних залізних моделей, відрізняється легкістю і включений у преміум-клас;
 • комбінований   основою таких виробів виступає міцна рама з металу, до якої прикріплені такі ж листи, наявність відмінних ребер жорсткості і наповнювача між листовим матеріалом дозволяє створити потрібну ступінь удароміцності, високі тепло - і звукоізоляційні властивості, а оздоблення з дерева, МДФ-плити і т. д. прикрасить вхід в будь-яке приміщення, в тому числі і як квартирна модель;
 • пластиковий, металопластиковий   володіють хорошою звуко - і теплоізоляцією, а також економічною ціною;
 • скляний   застосовується для забезпечення єдиної дизайнерської концепції оформлення зовнішніх фасадів будівель.

За способом відкривання вхідні двері:

 • розпашні   відкриття здійснюється назовні/всередину, а також розділяються по розташуванню (зліва/справа), характерні для квартирних і не тільки моделей;
 • розсувні   розрізняються по стороні (вліво/вправо), як правило в приватному будівництві не застосовуються.
 • Якісний металевий квартирний варіант, що відкривається назовні, створює менше тепловтрат, ніж моделі з відкриттям всередину, а також вони є більш безпечними.

За кількістю стулок вхідні двері може бути:

 • одностулкові двері   одне дверне полотно;
 • полуторний квартирний або вуличний варіант   має кілька стулок, однак відкривається тільки одна, друга виступає допоміжною і підлягає відкриттю тільки при певних ситуаціях, наприклад при перенесенні меблів або великих упаковок;
 • двостулкові   передбачає наявність двох рівноцінно відкриваються, надають входу солідності.

За формою і зовнішньому вигляду вхідні квартирні і зовнішні конструкції бувають:

 • стандартні прямокутні;
 • арочного типу   верх є півколом;
 • з глухою фрамугою — тобто верхній декоративний елемент, та ж сама арка, не відкривається, він необхідний, щоб не обтяжувати конструкцію, якщо отвір високий;
 • з склінням і декоративними елементами   є можливість бронювати двері за рахунок застосування бронестекла, а купивши з компонентами декору, останні надають індивідуальності, наприклад дверний молоток.

По класу стійкості до розтину (захист від злому):

 • не можна розкрити квартирну двері, використовуючи силу і прості підручні засоби;
 • відсутність можливості зламати за допомогою будь-яких механічних інструментів, крім електричних;
 • конструкція не розкривається із застосуванням електроінструментів, потужністю менше 500 Вт;
 • металевий, броньований, куленепробивний варіант (з захистом від стрілецької зброї).

За розміром виділяють стандартні та нестандартні залізні, дерев'яні та інші зовнішні або внутрішні вхідні групи на замовлення.


Як вибрати металеві вхідні двері


Спланувавши придбати металеву квартирну або зовнішню вхідні двері від виробника в Києві, Одесі, Дніпрі або інших містах України слід враховувати кілька нюансів. А саме, що квартира може обладнуватися простими залізними або дерев'яними варіантами, з можливістю їх бронювати, додатково врізати замки і т. д. До вуличних та квартирних моделей пред'являються різні вимоги по стійкості до УФ-випромінювання, вологостійкості, звуко - і теплоізоляційними властивостями.
При виборі необхідно враховувати розміри вхідних дверей, особливості монтажу і технічні характеристики. На якість продукції впливає також і виробник.


Від чого залежить ціна на вхідні двері


Розкид цін на квартирні і зовнішні вхідні двері від виробника залежить від матеріалу виготовлення, в тому числі товщини металевих листів, обраного масиву дерева і т. д., а також від розмірів дверної конструкції, використовуваних запірних механізмів і фурнітури, їх кількості та якості, наявності наповнювачів та інших факторів.

За цим параметром вироби класифікують на:

 • недорогий або економ-варіант — сталевий;

 • середній клас — залізний з МДФ;

 • преміум — з металу з дорогою МДФ-оздобленням, дерев'яний варіант і ін

Крім ціни безпосередньо на зовнішні та квартирні вхідні двері, кінцева вартість може формуватися також різних послуг по установці обраних конструкцій.


Недорогі двері вхідні: купити в Києві, Одесі та Дніпрі від виробника

 

Придбати недорогі якісні вхідні квартирні двері або зовнішні в приватні будинки в Києві, Одесі, Дніпрі або інших містах України, а також вироби преміум-класу можна в інтернет-магазині Cortez. Компанія виступає як виробник і являє надійні торгові марки. Купивши вхідні двері можна реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.

В асортименті є двері в квартиру або приватний будинок, офісні, а також спеціального призначення — вологостійкі, протипожежні та інші. Є модифікації дерев'яні, залізні, зі склом або з ковкою, які впишуться в будь-який дизайн і будуть виглядати органічно.
Наприклад, комплектація одного з недорогих варіантів квартирної металевої вхідних дверей може включати: теплоізолюючий матеріал з кількома контурами ущільнення, ребра жорсткості, засувки, броненакладки, залізний лист 1,8 мм, декоративне оздоблення МДФ-панелями, петлі на підшипниках, основний сувальдний і додатковий циліндричний замки.


Де купити вхідні двері з установкою


Підібрати і замовити недорогий дерев'яний або залізний варіант квартирних або вуличних вхідних дверей, який відповідає всім стандартам якості, з можливістю бронювати або підвищити клас захисту від злому, можна в онлайн-каталозі з доставкою по містах країни. Ціна на будь-яку зовнішню або внутрішню двері доступна. Вибір моделі за клієнтом.
Купити недорогі зовнішні і внутрішні вхідні двері можна безпосередньо у «Студії дверних і віконних технологій Cortez», розташованої за адресою:

 • р. Київ, вул. Депутатська, 3.
 • р. Одеса, вул. Отамана Головатого, 161;
 • р. Дніпро, вул. Артільна, 9;
 • р. Полтава, вул. Овочева, 7-а.

В наші послуги входить установка металевих чи дерев'яних зовнішніх і внутрішніх вхідних дверей.

 

часті питання від наших клієнтів

🍀 Які двері представлені в нашому каталозі?

✅ Як замовити виготовлення дверей за індивідуальними параметрами?

 • Залишити заявку на сайті або по телефону
 • Обговорити з майстром час та дату візиту для вимірів
 • Внести передоплату, уточнити терміни виготовлення
 • Після установки, отримати документи, що підтверджують гарантію

Виклик майстра на замір безкоштовний!

🚚 Умови доставки

 • «Нова Пошта». Безкоштовно при вартості замовлення від 50 000 грн
 • «Ин Тайм»
 • Транспортна компанія
 • Доставка поштою
 • Доставка кур'єром
 • Самовивіз
 • Відвантаження товару відбувається безпосередньо самим замовником на нашому складі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner