Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Правила розділення простору в офісі протипожежними алюмінієвими перегородками

Правила розділення простору в офісі протипожежними алюмінієвими перегородками

Алюмінієві перегородки в офісі виконують не тільки протипожежну функцію, але й зонують простір, роблячи його більш ергономічним, функціональним та зручним. Протипожежні перегородки — ефективний інструмент створення безпечних умов роботи, гарантія збереження життя співробітників, а також майна.

 

Визначення місць встановлення протипожежних перегородок

 

Розробка проєктів офісних інтер'єрів має обов'язково проходити з урахуванням чинника пожежної безпеки. Алюмінієві перегородки завдяки легкості, міцності та простоті монтажу є сучасним та раціональним рішенням цього питання.

Протипожежні перегородки монтуються в коридорах та на сходових прольотах, у холах бізнес-центрів та адміністративних установ, банків та інших комерційних організацій. Можливість монтажу у тій чи іншій частині приміщення залежить від вогнестійкості конструкції. Наприклад, у тамбурах та холах офісних центрів встановлюються протипожежні перегородки EI 15. Для будівель з максимальною кількістю 8 поверхів потрібні перегородки класу EI 30.

 

Класифікація алюмінієвих перегородок для офісу

 

Алюмінієві перегородки зі ступенем вогнестійкості мають спеціальне буквене і числове маркування. Літера Е означає норму цілісності офісної перегородки; I — здатність конструкції ізолювати тепло протягом певного часу. Алюмінієві перегородки I типу з вогнестійкістю EI 45 відносяться до виробів загального призначення, встановлюються у приміщеннях зі стінами з бетону, цегли та інших негорючих матеріалів. Конструкції II типу з маркуванням EI 15 підходять для торгових павільйонів та залів, входів до установ. Такі протипожежні перегородки нерідко є зоною контролю доступу.

 

Принципи зонування алюмінієвими перегородками

 

При монтажі перегородок враховується кількість робочих місць та специфіка офісу. Найчастіше алюмінієвими перегородками відокремлюють приймальню, кабінет директора, переговорні кімнати та кімнати відпочинку. Висока світлопроникність скла дозволяє отримати офіс відкритого типу, який відомий як openspace. У такій концепції чимало переваг, по-перше, здійснюється ненав'язливий контроль за діяльністю співробітників, по-друге, кожен працівник має власне ізольоване місце.

Усі офісні приміщення можна поділити на дві групи: front-office та back-office. У першій категорії алюмінієвими перегородками відокремлюються приміщення з представницькою, іміджевою роллю. У цій частині офісу часто підтримується корпоративний стиль, який також можна реалізувати за допомогою друку на поверхні перегородок. Back-office приміщення, задіяні у внутрішніх процесах: місця для персоналу, кімнати відпочинку, кухні, архівні приміщення, лабораторії, серверні.

 

Переваги зонування алюмінієвими перегородками

 

Установка алюмінієвих протипожежних перегородок економічно вигідна, оскільки монтаж подібних конструкцій менш витратний, ніж зведення глухих стін. При необхідності в перегородці можуть бути передбачені розсувні або розпашні двері. Перегородки на основі алюмінієвого каркаса створюють оптимальне планування та дають можливість змінювати розташування зон.

Сучасні технології дозволили зробити вогнестійким не тільки класичне прозоре багатошарове скло, в протипожежні конструкції може встановлюватися кольорове, матове, фактурне скло. Перегородки не займають багато місця, не перешкоджають природному освітленню та знижують рівень шуму. Також до переваг варто віднести простоту догляду за скляною поверхнею.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner