Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Вимоги до вхідних дверей для офісу

Вимоги до вхідних дверей для офісу

Якими мають бути вхідні двері для офісу? До цієї конструкції висувається досить багато вимог, від надійності до естетичної складової. Двері повинні надійно захищати приміщення від проникнення сторонніх, мати високий рівень звуко- та теплоізоляції, бути функціональними, зручними та безпечними, відповідати стилю приміщення та по можливості відображати специфіку діяльності офісу.

 

Основні вимоги до вхідних дверей комерційних приміщень

 

Вибрані вхідні двері повинні мати підвищену міцність. Це стосується як матеріалів, що використовуються, так і особливостей конструкції. Тільки при виконанні цієї вимоги двері можуть протистояти злому.

Матеріали, чітка геометрія конструкції вхідних дверей та правильність монтажу — це гарантія гарної теплоізоляції приміщення. Це особливо актуально, якщо двері виходять безпосередньо надвір. У каркасних вхідних дверях для офісу для забезпечення необхідної звуко- та теплоізоляції прокладають спеціальний матеріал.

 І звичайно ж, двері повинні гармоніювати із вхідною групою приміщення.

 

Види вхідних дверей для офісу

 

Зовнішні вхідні двері повинні мати високу стійкість до вологи та ультрафіолету, а також зберігати свою функціональність за низьких температур. Технічно цим вимогам відповідають дерев'яні, пластикові та металеві вхідні двері.

Якщо вхідною групою передбачений невеликий дверний отвір, рекомендується встановлення класичних дверей. Також цей варіант актуальний для офісів із низькою прохідністю. Якщо йдеться про комерційні приміщення з великим навантаженням на вхідну групу, більш безпечними та функціональними будуть розсувні двері.

Металеві вхідні двері забезпечують максимальний захист від злому. Вибір на їхню користь варто зробити для офісів із великою кількістю матеріальних цінностей.

 

Особливості металевих вхідних дверей для офісу

 

Лідерами по міцності є металеві вхідні двері, виготовлені з броньованої сталі, також хороші показники за цим параметром має неброньована сталь 2-3 мм. Тонші варіанти з товщиною листа 0,5-1,5 мм як вхідні двері для офісних приміщень не підходять.

Надійність дверей залежить від коробки полотна. Пальма першості у надійності належить профільній трубі з товщиною стінки 3-5 мм. Такі коробки досить прості у монтажі та міцно фіксуються у стіні. Вхідні двері з коробкою з гнутого листа або металевого куточка в офіси краще не встановлювати, оскільки вони схильні до деформації й не розраховані на великі експлуатаційні навантаження.

Якщо при виборі вхідних дверей гостро стоїть питання бюджету, краще зупинитись на полотнах без повного бронювання завтовшки не менше 3 мм. Додаткове бронювання повинні мати найбільш вразливі частини вхідних дверей: замок та вічко (якщо в останньому є необхідність).

 

Встановлення вхідних дверей із натурального дерева

 

Багато людей люблять натуральне дерево за респектабельний зовнішній вигляд. Однак для того, щоб вхідні двері були надійними й довговічними, вони повинні мати відповідну якість. Крім того, такі двері досить прості у монтажі та демонтажі, тому в приміщенні має бути передбачена охоронна система та сигналізація.

Полотно та коробка вхідних дверей повинна мати обробку спеціальними грунтовками та лаками, які не дозволять їй набухати та зсихатися при перепадах температур та вологості. В іншому випадку ви можете отримати вхідні двері, які скриплять або закриваються тільки з сильним фізичним натиском.

Дерев'яні двері з гарним дизайном можна розглядати як другі вхідні, в цьому випадку вони стають частиною інтер'єру вхідної групи. Вимоги до них не такі жорсткі. Якщо вам до душі естетика натуральної деревини, але не влаштовує низька міцність, зробіть вибір на користь металевих дверей із внутрішньою обшивкою деревом.

 

Скляні вхідні двері для офісу

 

Ще недавно скло не розглядалося як можливий варіант для вхідних дверей офісу. Якщо ви вибираєте полотна з цільного скла, його товщина повинна бути не менше 20 мм. Також обов'язкове встановлення доводчиків, що плавно закривають вхідні двері.

Досить міцними є вхідні двері для офісу з металопластиковим або металевим каркасом. Зверніть увагу, що каркас повинен виготовлятись зі спеціального вхідного профілю, який не є аналогом віконного чи балконного.

Купуючи ВПХ двері враховуйте, що скло повинно мати корпус, який захищає від можливого видавлювання. Установка виконується на посилені петлі, а також передбачається монтаж багатозапірного замку.

Вставки можуть виконуватися з енергозберігаючого або армованого скла. У першому випадку наноситься тонкий металевий шар, який утримує теплові потоки всередині приміщення. У другому — виконується «прошивка» металевими нитками, які не дозволяють склу розсипатися на уламки при пошкодженні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner