Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Різновиди алюмінієвих протипожежних перегородок

Різновиди алюмінієвих протипожежних перегородок

Для зонування простору встановлюються алюмінієві протипожежні перегородки, які мають відповідати всім нормам пожежної безпеки. Вони є невіддільною частиною ділових центрів та офісних приміщень. Завдяки конструкційним особливостям, вони не лише забезпечують безпеку у разі пожежі, а й виглядають естетично, візуально розширюючи простір. Вироби підходять для встановлення на складах, в освітніх приміщеннях. Їх головним завданням є забезпечення безпеки життя та майна.

Протипожежні конструкції поділяють приміщення на секції не більше одного поверху. При виборі такої продукції насамперед враховують межу вогнестійкості. Якісні вироби реалізуються із сертифікатом, у якому значаться властивості, підтверджені низкою випробувань. Також у пакет документації входить технічний паспорт.

 

Які бувають алюмінієві протипожежні перегородки

 

Усі протипожежні перегородки слід розрізняти за рівнем вогнестійкості. Цей параметр вказує на те, скільки часу потрібно конструкції, щоб стримувати вогонь.

В основному вони діляться на моделі першого та другого типу. У першому випадку перегородки готові витримувати вогонь та не давати йому поширюватися протягом 45 хвилин. Деякі вироби можуть оснащуватися протипожежними дверима зі склінням. Це відповідне рішення для багатоквартирних будинків, соціальних установ та адміністративних будівель.

Другий тип виробів стримує стихію лише 15 хвилин. Вибираючи варіант, необхідно враховувати вимоги до межі вогнестійкості в залежності від типу об'єкта. Варто розуміти, що під час масштабного займання цього періоду недостатньо, щоб його стримати, тому такі перегородки знайшли своє застосування для оформлення окремих кабінетів, переговорних залів та кімнат відпочинку.

 

Маркування протипожежних перегородок

 

Для маркування протипожежних перегородок застосовуються цифрові та буквені позначення. Літера Е вказує на втрату полотном цілісності у процесі впливу високої температури. Також під час дослідження проводять випробування на показники теплоізоляції. Це значення позначається буквою I. Показник диму газонепроникності визначається буквою S. Такі характеристики гарантують захист від токсичних речовин, що виникають під час пожежі.

Маркування здійснюється при дослідженні теплоізолювальних властивостей щодо суміжного приміщення, яке розташовується поряд із кімнатою, де є загоряння. Цей показник забезпечує збереження належної температури в суміжній кімнаті за час з початку загоряння та позначається буквою W. Завдяки властивостям протипожежних перегородок та їх відповідності всім нормам надається можливість провести евакуацію та зберегти майно.

Конструкції можуть містити гартоване скло. Вони є ефектними дизайнерськими рішеннями під час зонування простору.

 

Протипожежні перегородки: матеріали

 

У процесі виготовлення протипожежних перегородок використовуються лише негорючі матеріали. Алюмінієвий каркас має міцність і легкість, а скло багатошаровою структурою. Світлопрозорі конструкції добре справляються з функцією звукоізоляції. У процесі їх виробництва використовуються спеціальні ручки та петлі, які також витримують вплив високої температури. Варто зазначити, що алюмінієві перегородки можуть виконувати свою функцію повною мірою жодного десятка років, тому це вигідне рішення економічно.

Найчастіше перегородки встановлюють на евакуаційних сходах, тамбурах, ліфтових майданчиках і офісах. У місцях, де з'єднуються конструкції зі стіною, важливо щоб стики мали високий рівень вогнестійкості.

Усі вироби проходять випробування згідно з ГОСТом.

 

Переваги протипожежних конструкцій

 

Враховуючи залучені матеріали у процесі виготовлення протипожежних конструкцій, варто відзначити невелику вагу виробів та їх естетичний зовнішній вигляд. Крім того, вони прості у догляді та не вимагають особливих умов експлуатації.

Багатошарове загартоване ударостійке скло і відмінно пропускає світло. Алюмінієвий профіль має низький коефіцієнт теплового розширення і підходить для виробництва конструкції. В результаті вона практично не деформується під час пожежі та зберігає високі показники герметичності.

Якісні вироби виготовляються на сучасному обладнанні, що дозволяє досягти отримання конструкцій найвищої якості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner