Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Двері ПВХ - що це

Двері ПВХ - що це

 

🚪 Що таке міжкімнатні двері ПВХ

🚪 Вхідні двері ПВХ - що це

 

Серед усієї різноманітності міжкімнатних та вхідних дверей левова частка ринку належить моделям з покриттям ПВХ. Конструктивно полотна збираються на каркасі з брусків, облицьовуються плитами МДФ і на завершення покриваються високоміцною плівкою, яка і відома як ПВХ. За рахунок використання високих температур і тиску покриття надійно фіксується і набуває стійкості до механічного впливу.

 

Що таке міжкімнатні двері ПВХ

 

Абревіатура ПВХ розшифровується як полівінілхлорид. Матеріал є термопласт на основі етилену (43%) і пов'язаного хлору. Останній виготовляється з кухонної солі. Крім двох зазначених компонентів, до складу ПВХ входять пластифікатори, модифікатори та пігменти, що визначають майбутній колір дверей.

Плівка ПВХ належить до важкозаймистих матеріалів, стійка до ультрафіолету і механічного впливу. За рахунок інертності до вологи міжкімнатні двері з таким покриттям можуть використовуватись у ванних кімнатах та санвузлах.

Широке поширення ПВХ дверей та популярність обумовлені їх перевагами, зокрема, різноманітністю відтінків, наближених до тонів натуральної деревини, приємною фактурою, простотою догляду та експлуатації. Важливим також є високий рівень теплоізоляції та різноманітність дизайнів.

 

 

Вхідні двері ПВХ - що це

 

Справедливо буде сказати, що двері ПВХ конструктивно мало чим відрізняються від інших порожнистих полотен. Каркас збирається із цільного соснового бруса, закривається листами МДФ із двох сторін. Внутрішні порожнечі заповнюються пористим картоном. Така конструкція виходить досить легкою навіть у разі виготовлення нестандартних за розміром полотен.

Залежно від способу з'єднання елементів дверей із ПВХ покриттям поділяються на щитові та царгові. У щитових моделях сосновий брус може укладатися не тільки по периметру, а й усередині, де потрібна підвищена жорсткість. Як внутрішній наповнювач використовується пористий картон або синтетичний матеріал.

Після укладання ПВХ плівки, полотно відправляють під термопрес або високотемпературну вакуумну камеру. В обох випадках розігрітий полівінілхлорид під тиском приварюється до дверного полотна.

Царгові двері з'явилися відносно нещодавно, їх можна відрізнити візуально за наявності стоячих з боків. Усередині розташовуються царги, що є різними шириною горизонтальні планки. Фіксація окремих елементів до каркаса відбувається методом «шип-паз».

Царги можуть бути не тільки з ПВХ покриттям, їх нерідко комбінують зі скляними елементами, що робить двері більш сучасними та візуально легкими. У царгові полотна також вставляються:

  • вітражі;
  • фігурний багет;
  • металеві молдінги.

Це все дозволяє розширити дизайнерський потенціал міжкімнатних дверей і гармонійно вписати їх в будь-який інтер'єр.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner