Кошик
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
вул. Депутатська 3, Київ, Україна
Фабрика дверей «Cortez»

Як повісити москітну сітку на двері

Як повісити москітну сітку на двері

 

🚪 Інструкція з встановлення безрамкової москітної сітки

🚪 Як закріпити москітні сітки каркасного типу

🚪 Як одягнути москітну сітку на магнітах

 

Москітні сітки стали невід'ємним атрибутом дерев'яних та металопластикових дверей. Вони з успіхом встановлюються на балконні та вхідні двері. Вони захищають від настирливої мошкари, тополиного пуху та осіннього листя. На даний момент на ринку представлено кілька видів москітних сіток, з каркасом і без нього. Кожен вид має свої особливості монтажу, саме про них і йтиметься далі.

 

Інструкція з встановлення безрамкової москітної сітки

 

Вибір типу москітної сітки залежить від експлуатаційних особливостей дверей. Якщо йдеться про додаткові двері, які рідко використовуються і найчастіше відкриваються лише для створення більш інтенсивного потоку повітря, можна вибрати безкаркасну москітну сітку, яка фіксується у дверний отвір за допомогою двосторонньої клейкої стрічки. Такі сітки можна встановлювати на балконні двері.

Рулонні москітні сітки зовні мають схожість із рулонною шторою. Конструктивно складаються з блоку основи, на яку безпосередньо намотується полотно. Нижній кінець закривається спеціальним утримувачем. Серед переваг такої сітки варто відзначити компактність та можливість встановлення навіть на найменшому балконі.

Блок із москітною сіткою закріплюється над дверним прорізом за допомогою шурупів.

 

 

 

 

 

 

Як закріпити москітні сітки каркасного типу

 

Сітки, що мають каркас по периметру, можуть бути:

  • розстібними;
  • розсувними;
  • у формі гармошки.

Розстібні сітки справедливо вважаються найбільш зручними, функціональними і простими в установці. Принцип відкриття нічим не відрізняється від звичайного вікна.

Рама із сіткою фіксується за допомогою петель з одного боку дверного отвору. При виборі сторони відкривання враховуйте, що вона має бути протилежною до відкриття основних дверей.

Єдиним недоліком сітки є нездатність економити вільний простір, що дуже добре відчувається при установці на балконі.

Розсувні сітки своїм рухом вздовж стіни нагадують двері шафи-купе. Фіксація здійснюється на спеціальні рейки, які закріплюються у площині підлоги та стелі. Перед тим як встановити москітну сітку на двері, перевірте, чи достатньо вільної стіни хоча б з одного боку отвору.

Якщо вільної відстані вздовж стіни недостатньо, можна розглянути варіант установки сітки-гармошки, що складається з декількох каркасних вертикальних частин, що збираються під час руху верхніх та нижніх роликів. Для встановлення гармошки знадобиться фіксація напрямних на підлозі та стелі.

 

Як одягнути москітну сітку на магнітах

 

Зручність експлуатації магнітної сітки залежить від правильності підбору розміру. За допомогою рулетки виміряйте ширину та висоту дверного отвору, до отриманого результату додайте 2 см.

Більшість магнітних сіток реалізується комплектом із кріпильними елементами, але потребує попереднього складання. Магнітні стрічки необхідно просунути в кишені на полотні і зафіксувати по краях за допомогою кнопок.

У нижній частині сітчастих полотен також передбачені кишені, в які встановлюються магнітні обтяжувачі, що не дозволяють шторі рухатися у разі виникнення протягу.

Для зручності наклеювання двостороннього скотчу розкладіть полотна на горизонтальній рівній поверхні. Найбільш функціональний метод розміщення москітної сітки - у отвір. Зніміть захисний шар зі скотчу і зафіксуйте полотна в центрі, далі просувайтеся в обидва боки. Коли верхня частина буде надійно зафіксована, застегніть магніти та приклейте бічні вертикальні стрічки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner