Кошик
64 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чи можна ставити двері МДФ на вулицю

Чи можна ставити двері МДФ на вулицю

➤➤ Переваги та недоліки плит МДФ

Особливості вхідних дверей з покриттям МДФ

 

Для її виготовлення прийнято використати різні матеріали. Наприклад, основу виконують із металу, а покривають його МДФ плитами. Таке рішення дуже популярне в Україні. Але чи воно підходить для використання у вуличних умовах? Поговоримо про це у нашому сьогоднішньому матеріалі.

 

 

 

Переваги та недоліки плит МДФ

 

Перед обговоренням можливості встановлення дверей МДФ на вулицю, давайте виділимо основні плюси та мінуси даного матеріалу. За трьома великими літерами ховається англійська абревіатура – ​​Medium Density Fiberboard. Так називають деревноволокнисту плиту середньої щільності. МДФ давно та успішно використовують для створення предметів меблів, будівельних матеріалів тощо. Головні переваги таких плит:

 

  • стійкість до перепадів температури;
  • екологічність - у складі немає нічого токсичного;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • невибагливість у догляді;
  • якісна тепло- та звукоізоляція.


Але є біля дверей із МДФ та пара критичних недоліків — невисока міцність та здатність набухати через поглинання вологи. І якщо перший мінус перекривається жорсткістю металевої основи, другий сильно звужує сферу використання подібних конструкцій.

 

 

 

 

 

Особливості вхідних дверей із покриттям МДФ

 

Вхідні двері можна розділити на дві категорії – вуличні, які встановлюють у приватних будинках, та квартирні, що виходять у під'їзд. Якщо ми говоритимемо про останній варіант, то такі конструкції зазнають набагато менше шкідливих впливів (температури, вологи, механічних ударів).

В цьому випадку встановлення дверей МДФ цілком допускається. Якщо ж ви хочете розмістити такий виріб на вулицю, слід подбати про захист волокнистого матеріалу від вологи. Сучасні виробники цих цілей використовують спеціальну плівку ПВХ. Вона оберігає МДФ від контакту з вологою та забезпечує привабливий вигляд виробу в цілому. Ламінована плита довго служить і має достатні характеристики для експлуатації на вулиці.

 

 

Якщо ви хочете встановити на вулицю вхідні двері МДФ, обов'язково переконайтеся в якості матеріалу та наявності захисного покриття. Рекомендуємо віддавати перевагу продукції великих брендів, які приділяють велику увагу таким моментам. У їх випадку ви отримаєте якісні та довговічні двері, яким не будуть страшні опади, перепади температури та механічні дії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner