Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Яка оптимальна товщина вхідних дверей

Яка оптимальна товщина вхідних дверей

➤➤ На що впливає товщина коробки вхідних дверей

Рекомендована товщина металу вхідних дверей у приватному будинку та квартирі

➤➤ Вибираємо дверне полотно тільки для шумоізоляції

 

Товщина металу вхідних дверей може змінюватись у широкому діапазоні. Мінімальними вважаються 1,2 мм, але цього недостатньо для шумоізоляції чи забезпечення безпеки у будинку. У сьогоднішній статті ми обговоримо, якою має бути товщина коробки вхідних дверей та полотна, виходячи з різних критеріїв оцінки та умов використання. 

 

 

 

На що впливає товщина коробки вхідних дверей

 

Почнемо з того, що розберемося з конструктивними особливостями вхідних дверей, які використовуються у приватних будинках та квартирах. Усі вони складаються з двох основних елементів – полотна та коробки. Здебільшого люди оцінюють надійність по першій деталі, але друга також виконує відповідальні завдання. Товщина коробки вхідних дверей визначає загальну надійність конструкції. Занадто тонка деталь не витримає вагу важкого металевого полотна, її просто вибити або зламати. Тому до вибору коробки підходите так само ґрунтовно, як і до інших елементів.

 

 

 

 

 

Рекомендована товщина металу вхідних дверей у приватному будинку та квартирі

 

 

 

У приватних будинках та квартирах використовують конструкції з товщиною полотна від 1,2 мм. Для шумоізоляції всередині приміщень цього може бути достатньо, але для гасіння вуличних звуків - мало. Рекомендована товщина металу вхідних дверей становить 2 мм. Таке рішення має низку переваг:

 

  • оптимальним балансом міцності та ваги;
  • тривалим терміном служби петель;
  • добрими ізолюючими якостями;
  • складністю для злому та пошкодження блоку.


Якщо ви підбираєте двері для шумоізоляції та забезпечення тепла у приватному будинку та квартирі, рекомендуємо придивитися до моделей з 2-міліметровим полотном. Товстіші конструкції багато важать, дорого коштують і не так зручні.

 

 

 

Вибираємо дверне полотно тільки для шумоізоляції

 

У певних ситуаціях люди підбирають дверне полотно тільки для шумоізоляції – наприклад, якщо не стоїть завдання забезпечити необхідний рівень тепла у приміщенні. Вирішити таку проблему можна за допомогою конструкцій, усередині яких знаходиться спеціальний матеріал, що гасить звукові коливання. Відповідно, товщина такого полотна буде набагато більшою, ніж у дверей, що не має подібного прошарку. Однак для вуличних конструкцій ми рекомендуємо розглядати варіанти з 1,5-2-міліметровою сталлю. Вони найкраще зарекомендували себе у побутових умовах.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner