Що таке терморозрив на вхідних дверях
➤➤ Що таке терморозрив у вхідних дверях
⭐ Для чого потрібний терморозрив у двері
➤➤ Як влаштований терморозрив у двері
Вирішити цю проблему можна за допомогою терморозриву. Так називають спеціальний прошарок, який розділяє зовнішню та внутрішню конструкцію вхідних дверей. Її наявність перешкоджає передачі низької температури від одного елемента до іншого.
Що таке терморозрив у вхідних дверях
Що таке терморозрив у вхідних дверях Головна проблема вхідних дверей у приватному житловому будинку - вони постійно піддаються перепадам температури. Через це на внутрішній поверхні може навіть утворюватися конденсат, адже у житловому приміщенні набагато тепліше, ніж на вулиці. При низькій температурі волога замерзає і утворює льоду.
Особливо негативно це позначається на ручках і замках, метал покривається іржею і швидко псується. Додавання матеріалу з низькою теплопровідністю між внутрішнім та зовнішнім шарами дверей здатне зупинити промерзання та відведення тепла з житлових приміщень на вулицю. У ролі терморозриву може бути плита МДФ чи пробка.
Для чого потрібний терморозрив у двері
Використання терморозриву у вхідних дверях дозволяє вирішити такі завдання:
- ізолювати металеві елементи ззовні від внутрішніх;
- звести до мінімуму наявність містків холоду у конструкції;
- запобігти промерзанню, випаданню конденсату та утворенню льоду;
- виключити тепловтрати та продовжити термін служби фурнітури.
Теплоізолюючий матеріал може виступати в ролі гасника звукових коливань. Двері з терморозривом не дають шуму зовні проникнути всередину приміщення.
Як влаштований терморозрив у двері
Принцип дії терморозриву можна назвати «дві двері в одній». Цей матеріал ділить конструкцію на дві частини, що не торкаються між собою. Він може розміщуватись як у полотні, так і в коробі. Оптимальним вважається використання терморозриву в обох цих елементах - так ви досягнете максимального ефекту. Шар теплоізоляції з МДФ або пробкового дерева виступає як бар'єр між середовищами з різними температурами і не дає їм впливати один на одного. Це дуже просте, але дійсно працююче рішення.
Альтернативою терморозриву можна назвати облаштування тамбуру. Але такий підхід має кілька недоліків:
- витрати на два дверні блоки замість одного;
- необхідність у додатковому просторі;
- неможливість обладнання у будь-якому будинку.
У той же час додавання теплоізолюючого матеріалу коштує дешевше і є універсальним рішенням його можна використовувати скрізь. Сучасні вхідні двері з терморозривом відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та високими експлуатаційними характеристиками. Вони добре ізолюють від холоду та зовнішніх звуків, забезпечують сухість та комфорт у будинку. Наявність теплоізолюючого шару продовжує термін служби полотна та фурнітури. В умовах українських зим настійно рекомендуємо розглядати саме такі двері для встановлення у приватних будинках та котеджах.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні