Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Координаторы двери

Синхронізатори або механічні координатори закривання стулок встановлюються на звичайні двостулкові і протипожежні двері. Основна функція пристрою - правильне, послідовне закривання стулок із забезпеченням їх щільного прилягання один до одного. Нерідко координатори закривання доповнюються електромагнітами. 

 

Особливості конструкції механічного координатора закривання


Послідовність закривання частин звичайної дверцят залежить від наявності фальцев на стулках. Першою відбувається закривання стулки без фальца або пасивної, потім - активної з фальцем.

Механічні універсальні координатори, монтовані в звичайну дверну раму, конструктивно припускають вбудований телескопічний поглинач ударної енергії. За допомогою спеціальних гвинтів відбувається регулювання допуску в змонтованому стані.

 

Особливості координаторів закривання протипожежних дверей


Якщо установка механічного координатора в звичайних двостулкових дверях виконується за бажанням, то для протипожежних є обов'язковою умовою безпеки. Пристрій самозачинення має встановлюватися на дверях всіх громадських будівель і споруд, незалежно від їх призначення і завантаженості.

Координатори закривання необхідні на вогнестійких протипожежних дверях пожежних виходів шляхів евакуації, а також на звичайних двостулкових дверях, які можуть запобігти поширенню диму і вогню.

У разі пожежі механічний координатор стулок забезпечує своєчасне закривання двостулкових дверей, тим самим стає перепоною на шляху вогню. Будучи в відкритому положенні такі двері просто не здатна виконувати свої функції.

 

Переваги покупки координаторів в нашому інтернет-магазині


У нашому каталозі зібрано безліч варіантів координаторів стулок для звичайних і протипожежних дверей, такий широкий вибір дозволить придбати модель, яка буде відповідати технічним параметрам полотна і бюджету. Досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір і дадуть вичерпну консультацію.

 

Чому покупка в нашому інтернет-магазині - це вигідно?

 

Вже більше 10 років ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі рішення в сфері виробництва дверей і комплектуючих до них.
Має бригаду майстрів, які якісно і в строк виконують монтажні роботи.
Безпосередня співпраця з виробниками дозволяє мати доступну цінову політику.
Всі координатори в нашому каталозі є оригінальними, що підтверджується сертифікатами.
Купуючи в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантію якості, функціональності і довговічності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner