Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як деревяні двері можуть бути протипожежними

Як деревяні двері можуть бути протипожежними

Убезпечити майно та життя людей від вогню під час пожежі можна, встановивши дерев'яні протипожежні двері, які можуть бути достойною альтернативою сталевим моделям. Їх основною роллю є стримання високої температури та продуктів горіння на період часу, за який рятувальники евакуюють людей та ліквідують полум'я.

Якісні дерев'яні протипожежні двері краще замовляти напряму від виробника з офіційною гарантією. Таким чином можна убезпечити себе від підробок та отримати функціональні двері. Оригінальна модель має сертифікати якості, що свідчить про її відповідність міжнародним нормам.

 

Протипожежні дерев'яні двері: їх конструктивні особливості

 

Зазвичай, протипожежні дерев'яні двері мають поріг вогнестійкості EI30, EI60, що достатньо для встановлення в приміщеннях зі скупченням людей. Протипожежними вважають дерев'яні двері, які мають певний тип конструкції. Дверне полотно виготовляється з брусків твердих порід деревини, яка після склеювання підлягає обробці МДФ плитою. Попередньо вона оброблена розчином, стійким до високих температур. Дверна коробка має спеціальну стрічку, яка розширюється під впливом високої температури. Також коробка має гумовий ущільнювач. Завдяки цим особливостям вогнетривка конструкція певний час буде надійно захищати приміщення від вогню.

Можна придбати однопільні протипожежні двері чи двопільні. У будь-якому разі вони повинні бути виготовлені згідно з вимогами та стандартами.

 

Чим відрізняються протипожежні дерев'яні двері від звичайних

 

Варто розуміти, що протипожежні дерев'яні двері можуть бути різної товщини, зважаючи на ступінь їх вогнетривкості. Конструкція з показниками ЕІ 90 встановлюється в приміщеннях з високим ризиком займання. Це масивні двері, здатні витримувати випробування вогнем до 90 хвилин без втрати первісних характеристик.

Для додаткової ізоляції двері оснащують ущільнювачем, який розташовують між шарами деревини. Його призначенням вважається затримання продуктів горіння та вогню через щілини. При досягненні ним певної температури він спінюється та швидко заповнює простір всередині конструкції.

Зважаючи на їх зовнішній вигляд вони практично не відрізняються від звичайних, тому їх можна сміливо встановлювати всередині приміщень з певним інтер'єром.

Дерев'яні конструкції, зазвичай, встановлюють в приватних будинках, де вони можуть грати роль вхідних дверей та захисної протипожежної конструкції. За бажанням, залежно від місця установки дверей їх оснащують порогом, доводчиком чи системою «Антипаніка».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner