Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Технологія виготовлення протипожежних дверей

Технологія виготовлення протипожежних дверей

Якісні протипожежні двері повинні бути встановлені у більшості закладів з масовим скупченням людей. Їхня задача полягає у стриманні вогню та продуктів горіння під час виникнення надзвичайної ситуації. Такі конструкції встановлюють в офісах, торгівельно-розважальних центрах, адміністративних будівлях та приватних будинках. Як же відбувається їх виготовлення? Протипожежні двері являюсь собою складну конструкцію, виробництво якої потребує чимало затрат. Про це і поговоримо далі.

Протипожежні конструкції краще придбати напряму від виробника з офіційною гарантією. Таким чином можна убезпечити себе від підробок та придбати якісні двері без переплат. Сертифіковані конструкції проходять ряд тестувань та перевірок перед реалізацією, тому ризик придбати неякісні моделі за наявності документації мінімальний.

 

Протипожежні двері: виготовлення конструкцій

 

Варто зазначити, що виготовлення вогнетривких конструкцій є багатогранним процесом. Протипожежні двері виготовляють у кілька етапів. Спершу відбираються матеріали та випробовуються в роботі. Процес строго регламентується, а всі маніпуляції проводяться згідно з ГОСТом. На завершальному етапі конструкція тестується в спеціальних камерах високою температурою.

При створенні конструкції використовуються міцні матеріали. У якості ізоляції використовують ущільнювач, який не горить та добре захищає від продуктів горіння. Відмінним рішенням є матеріал, що під дією високої температури спінюється та заповнює простір всередині конструкції. Дверна коробка виготовляється з цілісних масивів.

При виготовленні металевих протипожежних моделей використовується два листи міцної сталі та гнутий профіль. В якості теплоізоляційного матеріалу може використовуватись базальтова вата або інший вогнетривкий ущільнювач. Іноді такі конструкції оснащуються вставкою із міцного скла. Воно не повинно займати площу понад 25%.

 

Протипожежні двері та ГОСТ вимоги

 

Пасивним елементом системи пожежогасіння є протипожежні двері, які перед реалізацією повинні отримати сертифікат відповідності. Згідно з ГОСТом вони маркуються цифровими показниками, які вказують на період, протягом якого конструкція здатна утримувати свою цілісність. Якісні двері під впливом температури не повинні деформуватися або втрачати технічні характеристики вказані у паспорті.

Варто пам'ятати, що протипожежні двері не можна замовляти за власними кресленнями, оскільки їх виготовлення строго регламентоване. На виробництві для оздоблення використовується порошкове або антивандальне покриття, яке також надає їм респектабельного вигляду. В стандартну комплектацію входить полотно та короб. Товщина сталі протипожежних дверей варіюється від 1,5 до 1,8 мм. Обов'язковим елементом під час виготовлення дверей є термостійка стрічка, яка має здатність розширюватися під впливом високої температури. 

Згідно з документацією вогнетривкі конструкції повинні відмінно протистояти високій температурі, бути стійкими до деформації, добре затримувати дим та мати низьку теплопровідність.

 

Виготовлення протипожежних конструкцій: нюанси

 

При виготовленні протипожежних дверей профіль. Металеві ручки покриваються спеціальним полімером, який навіть під час нагрівання елемента забезпечує комфортний тактильний контакт. Також встановлюються вогнетривкі замки, які під впливом високих температур не деформуються та відмінно виконують свою функцію.

Сталеві двері є найбільш популярними завдяки своїм технічним характеристикам і опірністю вогню. Обов'язковими елементами таких конструкцій є доводчик система «Антипаніка», яка являє собою механізм, що в екстреній ситуації одним натисканням відчиняє двері. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner