Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як отримати сертифікат на протипожежні двері

Як отримати сертифікат на протипожежні двері

Якісні протипожежні двері забезпечують утримання вогню та диму, запобігаючи проникненню продуктів горіння до приміщень, де знаходяться люди та цінне майно. Якісні вогнетривкі конструкції перед реалізацією проходять ряд випробовувань та тестів по успішному закінченню яких видається сертифікат на протипожежні двері. Про те, що він собою являє та як його отримують, піде мова далі.

Щоб вигідно придбати сертифіковані конструкції варто завітати на сайт компанії, до реалізації відбуваються напряму від виробника з офіційною гарантією. Таким чином можна уникнути переплат та отримати надійну конструкцію.

 

Що таке сертифікат на протипожежні двері

 

Єдиним офіційним документом, який засвідчує клас вогнестійкості протипожежних дверей є сертифікат. Його оформлення відбувається виробником після ряду випробовувань та засвідчує його відповідність технічним нормам та стандартам. З цього часу, коли він був виданий, виробники несуть безпосередню відповідальність за забезпечення функціональності дверей та забезпечення ними захисту під час екстремальної ситуації.

Щоб отримати сертифікат необхідно звернутися в сертифікаційний центр та подати заявку на проведення випробувань протипожежних дверей і отримання документації. Після укладання договору оплачується певна сума збору та надається необхідний пакет документів.

Завдяки наявності вузькоспеціалізованого обладнання проводяться випробування кожної моделі на вогнестійкість, після чого результати заносяться до спеціальної документації. Саме в ній зафіксований клас вогнестійкості та інші протипожежні якості.

 

Коли видається сертифікат на протипожежні двері

 

Для подальшої оцінки відповідності нормам та стандартам протипожежні двері перед реалізацією проходять ряд тестувань, після чого отримують сертифікат. Він видається спеціальним органом сертифікації з певним рівнем акредитації. Рішення про його видачу виноситься за умови наявності проходження конструкцією тестів.

Процедура проходить в лабораторіях, які працюють за міжнародними стандартами. Сутність методу випробування полягає у визначенні часу від початку температурного впливу на конструкцію до моменту, коли вона втрачає свої експлуатаційні властивості. Процедура проводиться згідно з параметрами ГОСТ. Під час тестування впливу зазнають обидві сторони вогнетривкої конструкції. Після встановлення граничного часу відбувається загоряння чи тління конструкції або інші пошкодження.

Сертифікат являється юридичним документом та має велику силу. Продукція з ним буде завжди мати комерційний успіх.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner