Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Паливні пеллети в гранулах: переваги для опалення приватного будинку

Паливні пеллети в гранулах: переваги для опалення приватного будинку

Індивідуальне опалення стає все популярнішим з кожним роком. Навіть мешканці багатоповерхових будинків прагнуть по можливості відключитися від централізованої системи, встановлюючи електричні та газові котли. Зрештою, ефективність загальної системи залежить від сумлінності окремих співробітників, стану труб у кожному окремому будинку і навіть того, на якому поверсі безпосередньо розташоване ваше житло. З індивідуальним опаленням таких проблем немає. До того ж крім газу та електрики, у приватному будинку можна використовувати тверде паливо: вугілля, дрова та, звичайно ж, популярні пелети для опалення. Останні виникли нещодавно, але вже дуже добре себе зарекомендували. Паливні пеллети мають масу переваг. Втім, як і обладнання для них.

У цій статті ми розповімо, чому деревні пелети є відмінним варіантом для опалення приватного будинку.

 

Пелети деревні: переваги твердопаливного опалення в цілому

 

Основною перевагою твердопаливного опалення є його автономність. Ніяке інше обладнання, що працює на газі або електриці, не може похвалитися подібною якістю. Більшість сучасних котлів вимагають наявності як газу, так і електрики. Проте останній рік уже показав, що у надзвичайних ситуаціях можливе пошкодження трубопроводів чи підстанцій. Вимкнення може тривати цілодобово. Зрозуміло, у цей момент котел буде марним. Звичайно, якщо ви не використовуєте паливні пелети, вугілля чи дрова.

У минулому відмова від такого палива була пов'язана з тим, що процес вимагав постійного контролю. Але сучасні пелети для опалення використовуються з обладнанням, яке практично не потребує вашої уваги. Звичайно, щоб скористатися всіма перевагами автоматизації, теж знадобиться електрика. Однак і без світла котел на деревних пеллетах продовжить працювати та забезпечить тепло у будинку. Просто він вимагатиме більше уваги.

 

Де паливні пелети будуть найзручніші

 

Сучасні пелети будуть зручні для опалення приватних будинків з прибудинковою територією та господарськими спорудами. Це пов'язано з тим, що спеціальні котли з приймальними бункерами, здатні працювати з деревними пеллетами в майже автоматичному режимі, займають чимало місця. До того ж сам запас палива потребує сухого закритого приміщення для зберігання. Паливні пелети не повинні зазнавати впливу вологи, інакше вони втратять свої якості.

 

Чому пеллети для опалення найзручніший варіант

 

Вибір на користь пелет для опалення є очевидним. Цей вид палива:

  • має високий ККД;

  • може закуповуватись не в сезон за зниженими цінами;

  • безпечний для довкілля;

  • використовується з обладнанням, що практично не потребує обслуговування.

До того ж в Україні багато виробників деревних паливних пелет, що дозволяє вигідно замовляти їх прямо із заводу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner