Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Скільки коштують протипожежні двері та від чого залежить ціна

Скільки коштують протипожежні двері та від чого залежить ціна

Питання скільки коштують протипожежні двері зазвичай не є актуальним для приватних осіб. А даремно. Якщо ви трохи розберетеся в цій темі, зможете приблизно оцінити рівень безпеки ТРЦ або офісної будівлі, просто глянувши на двері металеві протипожежні. Ціна такого виробу стане прозорим натяком на те, скільки коштів було вкладено власником будівлі у захист від спалаху. Пожежа може статися з різних причин, тому не варто очікувати, поки це справді станеться. Відвідуючи нову незнайому будівлю по роботі або як розвагу, не полінуйтеся ознайомитися з маршрутом евакуації, а також розташуванням таких елементів, як двері протипожежні. Ціна банальних лінощів може виявитися дуже високою, якщо в будівлі відбудеться пожежа й задимлення, а ви не знатимете, куди рухатися.

У цій статті ми розповімо, скільки в середньому коштують протипожежні металеві та дерев'яні двері, що впливає на ціну конструкції, а також яка модель може вважатися найбільш надійною.

 

Де встановлюють двері протипожежні згідно із законом

 

Згідно з вітчизняним законодавством, двері протипожежні, ціна на які залишається приблизно однаковою на ринку, обов'язково мають бути встановлені в місцях, розрахованих на велику кількість людей. Зокрема, скільки коштують протипожежні двері – це питання, яке насамперед хвилює забудовників та власників торговельно-розважальних центрів. Адже така конструкція обов'язково має бути присутня в приміщеннях, що містять легкозаймисті матеріали, а також обладнання, яке може стати причиною вибуху або займання. Наприклад, якщо котельня розташована в будинку, вхід до неї обов'язково має бути оснащений металевими протипожежними дверима.

Також подібні моделі встановлюються між різними поверхами офісних та житлових будівель. Якщо йдеться про великий об'єкт, протипожежні вогнестійкі двері можуть ділити на окремі сектори навіть один поверх.

 

Двері металеві протипожежні: ціна має значення

 

Протипожежні двері в Україні обов'язково повинні мати відповідні сертифікати, інакше вони не вважаються такими. У середньому ціна стартує із суми в районі 10.000 гривень. Вартість залежатиме від кількох факторів:

  • періоду, протягом якого конструкція зберігає форму і функціональність (найчастіше йдеться про EI30, EI60 та EI90, де цифри означають кількість хвилин);

  • матеріалу виготовлення (металеві будуть дорожчі за дерев'яні);

  • кількості стулок;

  • складності конструкції (зі склінням або без);

  • наявності додаткових опцій, наприклад системи Антипаніка.

Зверніть увагу, що протипожежні двері вибираються, не виходячи з того, скільки вони коштують. Ціна має значення, оскільки загалом дозволяє визначити комплектацію. За мінімальну вартість ви отримаєте дерев'яні двері із пожежостійкою фурнітурою. Якщо додати 1 – 2 тисячі, можна купити протипожежні металеві двері з однією стулкою, але без Антипаніки, скління та інших переваг.

 

Де замовити та скільки коштують протипожежні двері в Україні

 

Отже, чому вибір протипожежних металевих дверей ґрунтується не на ціні? Річ у тому, що згідно із законом, показник EI, кількість стулок та багато інших моментів безпосередньо пов'язані з особливостями конкретної будівлі. Наприклад, у невеликій котельні можна встановити звичайну модель, проте у великому кінотеатрі потрібно мати кілька великих двостулкових протипожежних дверей, бажано з Антипанікою та склінням. В іншому випадку, в момент займання виникне тиснява, а люди просто не встигнуть залишити приміщення.

Замовляти протипожежні двері варто лише у виробника. Причому важливо уважно ознайомитись із сертифікатами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner