Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чим відрізняються протипожежні двері антипаніка

Чим відрізняються протипожежні двері антипаніка

При розгляді конструкції протипожежних дверей часто зустрічається поняття «антипаніка». Під цим терміном розуміють запірну систему, яка дозволяє максимально швидко відчинити двері в процесі евакуації. Протипожежним дверям «Антипаніка» не потрібні ключі, вони завжди відчинені зсередини. Система розроблена таким чином, щоб двері могли відчинити навіть діти та люди з обмеженими можливостями.

 

Типи протипожежних дверей «Антипаніка»

 

Система «Антипаніка» може реалізовуватися кількома варіантами. Наприклад, комбінацією врізного замку Panic та класичних натискних ручок. Цей варіант є найбільш економічним. Відкриття дверей здійснюється простим натисканням на ручку. З зовнішньої сторони ручка не активна, тому для її відкривання буде потрібно ключ. Єдиний недолік — необхідність пошуку невеликої ручки, що може бути утруднено за відсутності освітлення.

У протипожежних дверях «Антипаніка» досить часто встановлюються ручки-балки. Цей варіант працює аналогічно вищеописаному. Роль зовнішньої ручки може виконувати стандартна модель з натиском або «кноб».

Двері протипожежні з антипанікою накладного типу відрізняються наявністю ручки-балки із вбудованим замковим механізмом та клямкою, також додатково монтується натискна ручка із вбудованим циліндром. Якщо порівнювати цей варіант з вище розглянутими, то він буде трохи дорожчим, але значно простіше і легше в монтажі. Переваги даної системи в тому, що вона може встановлюватися на будь-які придбані або раніше встановлені протипожежні двері.

 

Переваги протипожежних дверей «Антипаніка»

 

Основною перевагою протипожежних дверей «Антипаніка» є простота експлуатації. Установка таких дверей дозволяє уникнути скупчення людей біля входу під час евакуації з приміщення або будівлі. Протипожежні двері з системою «Антипаніка» легко відкриваються будь-якою частиною тіла: ліктем, ногою, спиною.

На протипожежні двері «Антипаніка» поширюються стандартні вимоги щодо якості матеріалів та їхньої вогнестійкості. Це гарантує збереження цілісності конструкції при підвищенні температури та дії прямого вогню.

Протипожежні двері можна поєднати в єдину систему для зручності керування з контролем за допомогою ПДК. «Антипаніка» забезпечує не тільки швидке легке відчинення дверей, але й гарантує захист від проникнення сторонніх осіб зовні. Крім того, конструкція має високу стійкість до злому.

Попри розширену функціональність, протипожежні двері «Антипаніка» прості в технічному обслуговуванні, яке полягає у змазуванні рухомих елементів. Є ще одна важлива перевага — ремонтопридатність. При поломці або деформації окремі елементи можна демонтувати та замінити. Установка «Антипаніки» можлива на алюмінієві, дерев'яні, металеві та ПВХ двері. Система відкриття досить приваблива і не псує зовнішній вигляд дверного полотна.

 

Місця встановлення протипожежних дверей «Антипаніка»

 

Протипожежні двері із системою «Антипаніка» встановлюються на евакуаційних виходах. Ручка повинна розташовуватися на обох стулках, незалежно від їхньої ширини. На пасивній стулці може монтуватися врізна або накладна «антипаніка». Для сталевих дверей найчастіше вибір роблять на користь врізного комплекту, що полегшує виготовлення в заводських умовах. На алюмінієвих, дерев'яних та ПВХ дверях, а також у випадках монтажу на вже встановлені двері використовують накладну «антипаніку». Як бачити, двері можна укомплектувати даною системою на будь-якому етапі.   

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner