Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які обрати вуличні двері для приватного будинку

Які обрати вуличні двері для приватного будинку

Якісні вуличні двері для приватного будинку повинні надійно захищати майно та проживаючих у домі від зловмисників і зовнішнього впливу. Окрім того, вони повинні бути виготовлені з якісних матеріалів і мати привабливий зовнішній вигляд. До них сьогодні висуваються два орієнтири: це надійність і відмінна теплоізоляція. Серед величезного асортименту виробів не завжди можна підібрати варіант одразу. Про те, як вибрати вуличні двері для приватного будинку, піде мова далі. 

Якісну конструкцію варто придбати напряму від виробника, який надає на свій товар офіційну гарантію. Такі двері виготовляються на сучасному обладнанні з міцних матеріалів та проходять ряд іспитів, по успішному закінченню яких видається сертифікат. Тому, бажаючи заощадити кошти та придбати оригінальну продукцію, краще зупинитися на варіанті від виробника.

Обираємо вуличні двері для приватного будинку: які параметри необхідно врахувати

  • Стійкість до злому. Обираючи вуличні двері для приватного будинку, необхідно врахувати цей параметр. Він залежить від правильності установки та конструкції дверного полотна. Якісні двері мають декілька замків різного типу, які сучасним зловмисникам буде важко відкрити. До того ж можна обрати варіант з накладками на замки, щоб забезпечити надійність захисту власного будинку.

  • Теплоізоляція. Враховуючи, що вхідні двері будуть використовуватись в жорстких експлуатаційних умовах та постійно взаємодіяти із зовнішніми факторами, вони повинні мати всередині дверного полотна надійний утеплювач. Теплоізоляційним шаром може виступати мінеральна вата і полістирол, який розташовують в каркасі дверної коробки.

  • Покриття. Щоб двері тривалий час зберігали привабливий зовнішній вигляд варто надавати перевагу полотну з покриттям, яке стійке до впливу зовнішніми чинниками та механічних пошкоджень.

Вуличні двері для приватного будинку з дерева: особливості

 

Для виготовлення дверної коробки вхідних дверей застосовують різні породи деревини, кожен з яких має свої переваги. Вуличні двері для приватного будинку з масиву є найдорожчим варіантом, вони виглядають натурально і відрізняються тривалим терміном експлуатації. Для їх виготовлення використовується брус з хвойних чи листяних дерев. Ідеальним рішенням є дубові моделі, характерною особливістю яких є особливість деревини тверднути та міцнішати з часом. Товщина деревини повинна бути не менш ніж 40 мм.

Менш вартісним матеріалом є клеєний меблевий брус, який виготовляється зі спресованих дошок. Також можна обрати вуличні двері з МДФ, які виготовляються по технології сухого пресування деревної стружки. Щоб конструкція мала гарний вигляд її обклеюють шпоном або іншим матеріалом. 

Перевагою дерев'яних дверей є можливість створення на них будь-яких орнаментів чи різблення, що надає їм солідного зовнішнього вигляду та вказує на відмінний смак господарів.

Плануючи придбати таку модель варто звернути увагу на тип замка.

 

Якісні вуличні двері для приватного будинку зі сталі: які вони

 

Плануючи придбати вуличні двері для приватного будинку, які б надійно захищали оселю необхідно звернути увагу на клас зламостійкості. Відмінним рішенням стануть двері з товщиною листа сталі на полотні не менш ніж 2 мм. При цьому конструкція повинна складатися з двох листів сталі. Додатково такі двері мають всередині ребра жорсткості, які надають їм міцності та надійності. Краще обирати варіант з різними системами оснащення. Всередині двері повинні бути оснащені трьома горизонтальними та чотирма вертикальними ребрами жорсткості, але не менш ніж два елементи по вертикалі та один по горизонталі. Чим їх більше, тим надійнішою є конструкція.

Металеві вхідні двері для приватного будинку повинні бути оснащені протизнімальними штирями. Вони розташовуються на торці конструкції з боку петель та являють собою ригелі, які входять у спеціальні отвори у дверній коробці. Коли двері закриваються, штирі входять в пази. Це дає додатковий захист. Навіть коли зловмисники впоралися з іншими замками та петлями, зняти такі двері вони не зможуть.

Варто зазначити що металеві двері не горять та перешкоджають проникненню холоду та сторонніх звуків зовні.

 

Вуличні двері для приватного будинку: звертаємо увагу на замки

 

Незалежно від того, які обрані двері високий ступінь надійності в них має оснащення замками. В першу чергу необхідно орієнтуватись на клас зламостійкості, яких існує чотири. Якщо вуличні двері для приватного будинку оснащені механізмом першого чи другого класу, варто перейти до вибору більш надійної моделі. Двері із замками третього та четвертого класу мають вищу ціну, але для їх відкриття потрібен певний час.

Якщо на дверях встановлені сувальдні замки, необхідно звернути увагу на кількість пластин та матеріал з якого вони виконані. Вибити такий механізм складно, але до нього можна підібрати відмичку, тому в досвідченого зловмисника з його відкриттям не буде проблем.

Ідеальним рішенням для вхідних дверей стане комбінований замок, механізм якого поєднує дві системи, які відкрити практично неможливо.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner