Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Для яких приміщень підходять распашні скляні перегородки

Для яких приміщень підходять распашні скляні перегородки

В наш час дуже популярні розсувні та распашні скляні перегородки. Ці конструкції відмінно вписуються в різні інтер'єри та можуть використовуватися для досягнення різних цілей як декоративних, так і практичних. Ми розповімо, для яких приміщень підійдуть распашні скляні перегородки. А як їх використовувати у вашому власному просторі – вирішувати лише вам.

 

Скляні перегородки распашного типу

 

Головною особливістю распашних скляних перегородок є їх конструкція. По суті своїй вони більше схожі на звичайні двері того ж типу, тільки зроблені повністю зі скла. Залежно від конкретного виробу, такі вироби можуть фіксуватися безпосередньо у дверному отворі або бути лише частиною нерухомої скляної перегородки, яка кріпиться до підлоги, стін та стелі.

Сьогодні можна встановити распашні скляні перегородки різних видів. Так, вони можуть:

 • бути повністю скляними;

 • розділятися на секції за допомогою металу чи деревини;

 • декоруватися (фотодрук, піскоструминна обробка, кольорова плівка).

Таким чином, скляні перегородки відрізняються різноманітністю, що приголомшує уяву. Їх можна вписати практично в будь-який інтер'єр, незалежно від його стильової спрямованості.

 

Основні переваги скляних перегородок

 

У распашних скляних перегородок ті ж переваги, що у звичайних конструкцій зі скла, розсувних або зовсім нерухомих. Насамперед, вони:

 • мають високий рівень світлопроникності;

 • є виключно міцними (майже неможливо розбити);

 • не мають термінів придатності;

 • вкрай прості в експлуатації, тому що не вимагають складного догляду;

 • можуть використовуватись для зонування приміщення без капітального ремонту;

 • дуже швидко й легко ставляться та знімаються, після монтажу/демонтажу немає пилу та будівельного сміття.

Таким чином, скляні перегородки – чудовий варіант для приміщень різного цільового призначення.

 

Распашні скляні перегородки в офісних та торгових приміщеннях

 

Якщо говорити про нежитлові споруди, распашні скляні перегородки особливо популярні в офісних будівлях, торгово-розважальних центрах. Також їх можна зустріти у банківських та медичних установах. Всі ці об'єкти мають дещо спільне: високі стелі та велику кількість вільного простору (як правило). І це дуже важливо, адже єдиним недоліком скляних перегородок цього є распашна конструкція. Для комфортної експлуатації знадобиться місце, яке не завжди можна виділити у квартирі чи приватному будинку.

У місцях громадського користування распашні перегородки зі скла активно використовуються з кількох причин. Одна з них у тому, що монтаж конструкції дозволяє розділити простір на функціональні зони без капітального ремонту. Останній не просто дорого коштує або займає час, він буває просто неможливий, адже багато компаній працюють у орендованих приміщеннях. Також плюсом перегородок є їхня мобільність. Распашні, розсувні або стаціонарні, вони просто монтуються. Переїжджаючи до іншої будівлі, ви зможете просто розібрати конструкції та встановити їх на новому місці.

Прозорість теж залишається одним із найважливіших плюсів. Доведено, що природне освітлення є найбільш корисним та приємним для людського ока. Світлопроникність перегородок зі скла – це справжнє комбо. З одного боку – персонал почуватиметься комфортніше, що добре позначається на продуктивності. З іншого боку – ви заощадите на рахунках за електроенергію, обходячись без штучних джерел світла по максимуму.

 

Перегородки скляні распашні на житлових об'єктах

 

Хоча на більшості житлових об'єктів стелі значно нижчі, ніж у місцях громадського користування, скляні перегородки добре прижилися й у побуті. Особливо популярним є метод зонування простору з їх використанням у сучасних квартирах студіях. У цьому випадку перегородки застосовуються для виділення зон для:

 • сну;

 • приготування та вживання їжі;

 • дозвілля.

Однак це не означає, що у квартирах на кілька кімнат зовсім немає потреби у скляних перегородках. Наприклад, вони часто використовують замість душової кабіни (та нічим не відрізняються). Також, якщо кількість кімнат недостатня, але їх розміри дозволяють, за допомогою распашних або розсувних скляних перегородок можна виділити простір під робочий кабінет, заняття рукоділлям, приготування їжі (для захисту столової зони від сторонніх запахів та жиру).

 

Чим хороші скляні перегородки від виробника

 

Отже, очевидно, що распашні скляні перегородки – відмінний засіб для зонування простору, звукоізоляції та захисту від запахів. Здавалося б, конструкція дуже проста, то навіщо звертатися безпосередньо до виробника? А річ у тому, що практично кожна перегородка зі скла є штучним товаром. Форма, дизайн, габарити, особливості конструкції – все це безпосередньо пов'язане з конкретним приміщенням, його цільовим призначенням та смаковими уподобаннями клієнта. Звертаючись до виробника, ви отримуєте доступ до більшої кількості послуг. Завдяки цьому готові перегородки ідеально впишуться у існуючий інтер'єр. А ви ще й заощадите, адже у ціні не закладено послуги посередників додатково.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner