Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Переваги металевих вхідних дверей від виробника

Переваги металевих вхідних дверей від виробника

Забезпечити власне житло захистом від зловмисників можливо, встановивши металеві вхідні двері від виробника. Якісна конструкція стане надійним бар'єром та багато років поспіль буде виконувати свою функцію. До їх вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Перед тим, як прийняти рішення про вибір моделі варто оцінити переваги металевої конструкції, про що і піде мова далі.

Придбати краще сертифіковані металеві вхідні двері від виробника, що забезпечує ряд переваг. Саме така конструкція має найвищий рівень безпеки та забезпечить комфорт жителів помешкання. Сучасні конструкції мають не тільки широкий модельний ряд, а й  відповідають всім міжнародним нормам та стандартам.

 

Чому саме металеві вхідні двері від виробника: переваги покупки

 

Плануючи придбати металеві вхідні двері від виробника, можна повною мірою оцінити ряд переваг такого замовлення.

В першу чергу, серед величезного асортименту можна підібрати конструкцію на будь-який смак та під будь-який інтер'єр, оскільки, маючи власне виробництво, клієнтові надається можливість ознайомитися з каталогом моделей.

При цьому підібрати продукцію можна клієнтові з будь-яким рівнем достатку, через те, що в каталозі завжди присутні двері різних цінових категорій. Реалізація такої продукції може відбуватися зі складу, хоча за необхідності двері можна замовити відповідно до індивідуальних параметрів. Таким чином можна здійснити виготовлення дверей під нестандартні пройоми. Надається можливість замовити двері незалежно від рівня складності, доповнивши їх яскравим дизайнерським оформленням.

До того ж можна замовити у виробника монтаж конструкції, що гарантує надійне встановлення дверей фахівцями з великим досвідом роботи. Під час монтажу вони застосовують спеціальне обладнання та дають гарантію на встановлення.

 

Якісні металеві вхідні двері від виробника

 

Якісні металеві двері від виробника виготовляються на сучасному обладнанні із сертифікованої сировини з дотриманням вимог міжнародних стандартів якості, тому такі двері будуть багато років поспіль виконувати свою функцію, не знижуючи характеристик. Завдяки наявності власного обладнання кожен етап виготовлення конструкцій ведеться під контролем. 

Варто зазначити, що двері преміум сегмента можуть бути в експлуатації не менш як три десятки років.

Під час виготовлення металевих дверей від виробника застосовується фірмове дверне полотно певної товщини, що гарантує високий рівень надійності моделі. 

Якісні двері оснащені різними типами замків та додатковими системами й механізмами для забезпечення захисту від зловмисників. До того ж замовивши металеві вхідні двері можна розраховувати на післягарантійне обслуговування конструкції, що дозволить оперативно розв'язувати питання будь-якої складності.

 

Металеві вхідні двері від виробника: правила вибору

 

Плануючи придбати металеві вхідні двері від виробника необхідно визначитись з їх типом. Якщо треба придбати конструкцію в приватний будинок, товщина таких дверей повинна бути більшою, у порівнянні з моделями для квартир, де на дверне полотно будуть постійно впливати зовнішні чинники.

Далі необхідно обрати клас зламостійкості. При цьому, чим вище показник, тим надійніший захист. Для приватних будинків та заміських котеджів ідеальним рішенням стануть моделі з третім або, на край, четвертим класом. Також варто звернути увагу на систему замикання дверей. Сучасні моделі оснащені двома типами замків, на додачу до яких, петлі також мають систему захисту. Надійними вважаються сувальдні та циліндрові механізми.

Зовнішні металеві двері від виробника мають порошкове покриття, яке добре захищає поверхню полотна від вологи, перепадів температури та сонячних променів, якщо це модель для приватного будинку.

 

Як виготовляються металеві вхідні двері

 

В процесі виготовлення дверей застосовують високоякісну сталь різної товщини. Зовнішні листи мають більші показники, ніж внутрішні. Актуальною на сьогодні вважається товщина у 2 мм, Але існують і важкі габаритні моделі з більшими показниками. Вони встановлюються на посилену раму з потужними петлями. 

Зсередини металеві вхідні двері мають декілька ребер жорсткості — поперечні та поздовжні. Завдяки вертикальним ребрам забезпечується додатковий захист, оскільки таким чином зловмисникам неможливо витягнути кути дверей. Горизонтальні забезпечують стійкість дверного полотна до продавлювання та пошкодження дверної коробки. Ідеальними стануть конструкції з комбінованою системою ребер жорсткості, для забезпечення високого рівня надійності.

Між ребрами жорсткості розташований наповнювач, який виконує шумо- та теплоізоляційні функції. Частіше за все,  використовується в якості наповнювача мінеральна вата, яка є екологічним, не горючим та звукопоглинаючим матеріалом, єдиним недоліком якої є просідання з часом. Іноді альтернативою їй є пеноплекс або пенопласт, які на відміну від вати піддаються горінню. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner