Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Сталеві двері у квартиру: переваги та недоліки

Сталеві двері у квартиру: переваги та недоліки

Головний захистом оселі від несанкціонованого проникнення є якісні сталеві двері. У квартиру можна поставити броньовану модель, яка створить надійний захист майна на час відсутності власників. При їх виборі необхідно зважити на ряд нюансів, оскільки вони повинні бути не тільки приємними зовні, а й виконувати свою основну функцію захисту. За необхідності можна придбати двері з шумо- та звукоізоляцією, що актуально для більшості панельних будинків.

Придбати сталеві двері у квартиру варто напряму від виробника, який має на свій товар сертифікати якості та гарантію. Тільки в цьому разі можна бути впевненим у відмінних експлуатаційних характеристиках дверей, які розраховані на тривалий термін експлуатації. Чому варто звернути увагу саме на сталеві двері? Про це поговоримо далі.

 

Чому сталеві двері у квартиру так популярні

 

  • Надійність. Обираючи сталеві двері у квартиру, можна не перейматися, перебуваючи далеко від дому. Якісна міцна сталь є надійним матеріалом, який не піддається деформації в результаті впливу зовнішніх чинників, корозії та перепадів температури. Їх не можуть пошкодити комахи, грибок чи пліснява, тому така конструкція є грамотною інвестицією у житло.

  • Звукопоглинання. Сталеві двері добре поглинають шум, тому мешкаючи у багатоквартирному будинку, можна ізолювати себе від звуків на сходовому майданчику.

  • Теплоізоляція. Конструкція сталевих дверей передбачає декілька шарів міцного матеріалу, які перекладаються наповнювачем, що дозволяє підвищити їх характеристики. Тому після їх встановлення можна бути впевненим в тому, що тепло не виходитиме через двері.

  • Вогнестійкість. Конструкція певний час буде стримувати вогонь, який може перекинутися із коридору чи майданчику до квартири.

  • Захист від злому. Сучасні конструкції оснащені міцними замками та системою захисту, яку вкрай важко зламати злодіям. Система оснащується механізмом, який закриває дверне полотно одночасно в декількох точках. Петлі таких дверей додатково оснащені системою захисту.

  • Ребра жорсткості. Якісні двері оснащуються діагональними, вертикальними та горизонтальними ребрами, які надійно захищають їх від злому. Надійні моделі повинні мати не менше трьох елементів. Ідеальним рішенням стануть двері із кількістю ребер від шести до восьми.

 

Чи мають недоліки сталеві двері у квартиру

 

Обираючи сталеві двері у квартиру можна бачити ряд переваг, які схиляють будь-якого покупця до придбання такої конструкції. Вони майже не мають недоліків. Але якщо людина загубила ключа, то дістатися власнику до квартири самотужки буде неможливо. У цьому разі краще звернутися до фахівців, які допоможуть це зробити, не псуючи полотна.

Яскрава економія може стати причиною проникнення до житла зловмисників, тому при виборі необхідно надавати перевагу тільки сучасним моделям з інноваційною системою замикання. Ще одним із недоліків може бути висока вартість. Але порівнюючи її із можливими збитками, двері повністю виправдовують себе.

Також сюди можна віднести й вартість монтажу, оскільки правильно виконати це можуть тільки професіонали із використанням спеціального інструменту.

 

Які сталеві двері у квартиру краще купити

 

Під час вибору краще придбати сталеві двері у квартиру із середньовуглецевого сплаву з товщиною листа не менш за 0,8 мм. Якісна модель має зовнішні листи більшої товщини у порівнянні із внутрішніми. Найактуальнішими моделями вважаються двері, листи яких мають товщину 2 мм. Конструкція з більш товстої сталі передбачає встановлення посиленої рами та потужних петель, що не можна сказати про підвищення класу зламостійкості. 

Обираючи модель з шумо- та звукопоглинанням варто звернути увагу на наповнювач дверей.

Мінеральна вата відмінно справляється із двома функціями, але має схильність до просідання. До того ж вона пожежобезпечна, що не можна сказати про пеноплекс, який перевищує вату за ізоляційними характеристиками. Пінопласт також здатний до горіння, хоча і відмінно справляється з поставленими завданнями. Серед актуальних пропозицій варто виділити варіант зі спіненого поліуретану, який відомий своїми ізоляційними та структурними властивостями. Матеріал створюють методом змішування рідких хімічних елементів, завдяки реакції яких матеріал при розпилюванні розширюється та твердне. 

Якісні двері мають бути оснащені циліндровим і сувальдним замками одночасно. Варто зазначити, що вибити сувальдний замок неможливо, для його відкриття зловмиснику необхідно буде підібрати відмичку, що є надскладною процедурою.

Широкий вибір моделей дозволяє підібрати рішення на будь-який смак, що дає можливість встановити дверне полотно під будь-який інтер'єр. Якісні двері виготовляються так, що кожен елемент максимально щільно прилягають один до одного. Це виступає гарантією тепло- і звукоізоляції. Встановлення дверей необхідно довірити тільки професіоналам, які у процесі роботи використовують спеціальне обладнання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner