Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Двері прихованого монтажу для офісу: всі за і проти

Двері прихованого монтажу для офісу: всі за і проти

Приховані двері мають ряд особливостей у конструкції та встановленні, що дозволяє їм перебувати в одній площині зі стіною. Конструкцією не передбачені лиштви по периметру, монтаж виконується на приховані петлі. Розглянемо докладніше переваги та недоліки встановлення таких дверей в офісах та комерційних приміщеннях.

 

Переваги дверей прихованого монтажу

 

Приховані двері випускаються як у типових, так і в індивідуальних розмірах. Це дозволяє підібрати варіант з урахуванням форми та габаритів отвору. Справедливо відзначити, що виготовлення індивідуального замовлення на 25-30% дорожче типового.

Коробку дверей прихованого монтажу виготовляють з алюмінієвого профілю. Завдяки цьому вона виходить досить міцною, але легкою, не деформується під вагою полотна навіть за суттєвих експлуатаційних навантажень.

Окремої уваги варті петлі, які використовуються для монтажу прихованих дверей. Зважаючи на те, що технологія з'явилася відносно недавно, виготовлення фурнітури взяли на себе досить великі бренди, які ретельно стежать за якістю матеріалів і зборки. Петлі не тільки надійно утримують полотно прихованих дверей, не даючи йому просідати, але й забезпечують безшумний плавний рух.

Якщо говорити про полотна дверей прихованого монтажу, то вони поставляються у двох варіантах: з готовим покриттям та під оздоблення. Перший варіант ідеальний для офісу, оскільки не вимагає додаткових процедур з фарбування та обклеювання. Найчастіше вони обклеюються шпоном або затягуються вінілової плівкою, яка кольором та фактурою імітує натуральне дерево. Як відомо, дерево та його якісна імітація завжди виглядають привабливо та презентабельно в офісі будь-якого рівня.

Двері прихованого монтажу під оздоблення дозволяють зробити їх повністю невидимими на тлі стіни. Присутність входу видаватиме лише функціональна лаконічна ручка для відкриття. Даний спосіб оздоблення прихованих дверей також має свої переваги — стіна не дробиться чисельними вертикальними лініями лиштви, що особливо помітно, якщо всі двері виходять у довгий коридор.

Якщо з кабінету виходять два двері, приховану можна оформити у вигляді декоративного полотна, картини або дзеркальної вставки на стіні. В цьому випадку на двері прихованого монтажу накладається ще й декоративна функція.

Приховані двері виготовляються з різних матеріалів, найчастіше це ДСП із покриттям та скло. Останній варіант має стійкість до вологи та може встановлюватись в офісних санвузлах.

Двері прихованого монтажу підходять як для великих, так і для маленьких офісів, оскільки мають кілька варіантів відкриття: класичне розпашне, маятникове та рото-системи.

Приховані двері вимагають менше місця для встановлення, оскільки до отвору не додається ширина лиштви. Їх монтаж — єдиний варіант, якщо отвір знаходиться занадто близько до сусідньої стіни.

 

Недоліки прихованих дверей

 

Чи завжди актуальне облаштування дверей прихованого монтажу? Ні! По-перше, приховані двері дорожчі за класичні при однакових габаритах полотна. По-друге, їх встановлення вимагає якісної дорогої фурнітури.

При встановленні прихованих дверей важливо чітко розставити послідовність усіх етапів ремонту чи будівництва. Монтаж коробки має відбуватися до оздоблення стін. Якщо спочатку дизайном не були передбачені двері-невидимки, то установка вимагатиме часткового зняття лицьового оздоблення. Також варто відзначити, що двері прихованого монтажу є невидимими лише з одного боку.

Як бачите, двері прихованого монтажу мають досить багато переваг, з відносних недоліків лише вища вартість та необхідність ретельно продумувати етап установки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner