ТОП-5 інтер'єрів, в які підійдуть двері прихованого монтажу
Двері прихованого монтажу набули широкого поширення завдяки універсальності та можливості використовувати практично в будь-якому інтер'єрі. Прихованими двері роблять спеціальні петлі та відсутність декоративних лиштв по периметру. Саме полотно не має обмежень у використаних матеріалах та обробці.
Справедливо буде сказати, що метою встановлення прихованих дверей не завжди є їхнє повне «розчинення» на тлі стіни. Нерідко вони стають яскравою плямою кольору або навіть арт-об'єктом.
Двері прихованого монтажу в стилі хай-тек
Прямі лінії, мінімум декору і різноманітність глянсових однотонних поверхонь – цими тезами можна описати ключові відмінності стилю ганьби-тік. Саме в таких приміщеннях як ніколи доречні двері прихованого монтажу.
Вони можуть фарбувати або обклеювати кольори стіни або мати помітну фактуру. Безпрограшний варіант – білий глянець. Також для стилю хай-тек будуть доречні двері прихованого монтажу з матового, прозорого та затемненого скла.
Якщо вашою метою не є повне приховування дверей, розгляньте варіант із декоративними горизонтальними алюмінієвими вставками. Такий варіант має чудовий вигляд у дуеті з пофарбованим білим склом-лакобель.
Приховані двері в інтер'єрі в стилі фьюжн
Стиль фьюжн досить багатоликий, у ньому дивним чином поєднуються елементи класики з вензелями, ліпниною та позолоченням і глянсові поверхня неонових кольорів.
Двері можуть виконувати як виключно утилітарну функцію, так і виступати особливістю інтер'єру. Якщо йдеться про двері прихованого монтажу, рекомендуємо звернути увагу на трендове рішення – скляні кольорові полотна теплих коричнево-рудих відтінків. Вони створюють деяке відсилання у вінтаж, при цьому виглядають сучасно та актуально.
Фьюжн — один із небагатьох стилів, у яких практично не обмежень. Ви можете зробити вибір на користь яскравих глянцевих прихованих дверей або закрити її стіновими дерев'яними або об'ємними панелями. Обидва рішення підтримають вибраний стиль інтер'єру.
Середземноморський стиль та двері прихованого монтажу
Цей стиль досить аскетичний, але при цьому оригінальний та комфортний. Вся увага в інтер'єрі приділяється декору, а ось меблі та двері залишаються простими та виконують лише своє пряме функціональне призначення.
Середземноморський стиль може бути грецьким та італійським. Для першого будуть доречні двері прихованого монтажу, пофарбовані в білий матовий або коричневий колір. А ось італійський напрямок більше тяжіє до плавної монохромності, тому приховані двері рекомендується обробляти в колір стін або виділяти відтінком, що відрізняється на пару тонів. У пріоритеті коричневий, оливковий, сірий та світло-жовтий. Абсолютно недоречними будуть скляні полотна та глянсові поверхні.
Якщо в інтер'єрі є деталі з дерева, приховані двері можна зачинити панелями з вертикальних рейок.
Використовуємо приховані двері у мінімалізмі
Мінімалізм — це стиль точного розрахунку і продуманості кожної дрібниці. У таких інтер'єрах акцент робиться не на дизайні, а на вільному просторі, речі виконують виключно свої функції, не виняток і двері прихованого монтажу.
Полотно прихованих дверей може бути матовим або глянсовим, головне — воно поєднується з іншими поверхнями. Допускається використання як холодних кольорів металу, так і пастельних теплих відтінків. Також доречними будуть дерев'яні двері природних відтінків.
Чи доречні приховані двері у стилі баухауз
Цей стиль зародився у 20-х роках у Німеччині. Його ідея полягає у максимально раціональному використанні корисної площі кімнати. Ви не знайдете в такому інтер'єрі фактурних поверхонь, складних форм та розкоші, лише функціональність та ергономіка. Саме завдяки стилю баухауз набули популярності вбудовані меблі.
Приховані двері в таких приміщеннях повинні бути максимально непомітними, тому їх найчастіше оформляють у колір стін. Також допускаються полотно з оздобленням дерев'яним шпоном.
В яких інтер'єрах не потрібні приховані двері
Попри свою універсальність дверей прихованого монтажу не завжди обґрунтовані та доречні. Йдеться про стиль інтер'єру, в яких двері виконують не тільки утилітарну, а й важливу декоративну функцію. До цієї категорії відноситься стиль шебі-шик, класика, прованс та кантрі.
У цих стилях двері щедро декоруються молдингами, ліпниною та фактурною лиштвою. На таких полотнах недоречно виглядатиме прихована, лаконічна фурнітура металевих відтінків.
Єдиний виняток для цього правила — встановлення прихованих дверей у невеликі функціональні приміщення, наприклад, вбиральню або комору. У таких ситуаціях полотно повністю приховують, забарвлюючи або обклеюючи шпалерами у колір стін.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні