Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чи можуть бути двері прихованого типу акцентом

Чи можуть бути двері прихованого типу акцентом

Популярність дверей прихованого монтажу обумовлена ​​відсутністю декоративної лиштви та можливістю «розчинити» вхід на тлі стіни. Однак досить часто приховані двері стають особливістю інтер'єру і перетворюються на декоративний елемент. Виділити двері можна кількома способами: фактурою, кольором та наповненням.

 

Виділення дверей прихованого монтажу кольором


Цей спосіб можна назвати найпростішим. Виділення кольором дверей прихованого монтажу може бути контрастним або монохромним. Другий варіант буде доречним у спокійних інтер'єрах.

Фарбувати двері прихованого монтажу в яскраві кольори варто лише в тому випадку, якщо буйство фарб підтримується рештою приміщення. Такі рішення будуть доречними для стилю поп-арт та бохо.

Двері прихованого монтажу можна зробити частиною настінного малюнка, поєднавши композицією зі стіною. Найчастіше використовуються абстрактні зображення, хаотичні плями кольорів, доречні в дитячих кімнатах, а також широкі герметичні лінії.

Трендом в інтер'єрі став декор прихованих дверей з використанням листової поталі, проте це рішення буде доречним тільки для сучасних стилів і не співвідноситься з класикою.

 

Фактурне виділення прихованих дверей


Не менш оригінально виглядає фактурне виділення дверей прихованого монтажу. Оздоблення дверей може виконуватися разом з акцентною стіною, її частиною або окремо від стіни. Останній варіант краще використовувати на дверях, які фактично доходять до стелі.

Для стриманих інтер'єрів двері прихованого монтажу рекомендується обробляти панелями або рейками природних відтінків. Оригінально і ненав'язливо виглядають вертикальні тонкі рейки, що закривають двері та частину стіни. Якщо обробка проводиться тільки по ширині дверей, аналогічна фактура має дублюватися на суміжній чи протилежній стіні. Сучасні панелі можуть імітувати будь-яку поверхню, від звичних цеглин до статусного мармуру.

Ще одне рішення, яке часто використовується для виділення прихованих дверей – декоративні розетки та молдинги, що закріплюються на дверному полотні та фарбуються в один колір. Такий дизайн підійде для сучасного стилю, еклектики та кітчу. Його можна продовжити на основній стіні, зімітувавши рами для фотографій та картин різного розміру.

Безпосередньо на прихованих дверях використовуйте поліуретановий декор, який добре витримує механічну дію і не деформується.

 

Двері прихованого монтажу, як артоб'єкт


Завдяки тому, що двері розташовуються на одному рівні зі стіною, полотно можна використовувати для навішування картин, підтримуючи ідею на стінах, що прилягають. Якщо йдеться про дитячу кімнату, двері прихованого монтажу можна перетворити на вхід у чарівну казкову країну. Таке рішення буде з радістю зустрінуто дітьми віком 2-7 років.

Для підлітків приховані двері можна зачинити плакатами з графіті або дозволити дитині самостійно розмалювати полотно. Додаткову практичність від прихованих дверей можна отримати фарбуванням чорною крейдовою фарбою. В цьому випадку полотно перетворюється на дошку з можливістю писати та малювати крейдою.

Малюнки на прихованих дверях необов'язково мають бути яскравими, допускається монохром і символізм, який передбачає використання картинок, що віддалено вказують на зміст.

Найпростіший спосіб декору — самоклеючі стікери. Сьогодні виробники пропонують різні варіанти, зібрані в колекції з тематики чи кольору. Якщо ви вибрали другий варіант, простежте, щоб колір декору дублювався в інтер'єрі кімнати, наприклад, у текстилі.

 

3 незвичайні ідеї для прихованих дверей


Дверне полотно можна повністю або частково закрити дзеркалом. Таким чином утворюється додаткова поверхня, що відбиває, шляхом якої в приміщення буде потрапляти більше світла. Дзеркало можна обрамити в раму або наклеювати окремими елементами, наприклад у вигляді ромбів. Такий декор прихованих дверей – відмінне рішення для невеликих кімнат.

Приховані двері, що ведуть у підсобне приміщення, можуть стати основою для декоративних легких полиць. Таким чином зручно розміщувати кухонне начиння або різнокаліберні баночки з приправами. Вибираючи цей варіант, враховуйте, що полиці повинні мати хоча б невеликий зовнішній бортик.

Картинна галерея або фото стіна із прихованих дверей – універсальне рішення, яке легко замінити. Для того щоб композиція не виглядала, як спроба приховати двері, вибирайте рамки різного розміру та орієнтації, розташовуйте їх у певній динаміці, захоплюючи частину стіни. Крім фото і картин можна використовувати декоративні постери, відповідного кольору та змісту.

Як бачите, ідей перетворити двері на інтер'єрну родзинку чимало.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner