Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як вибрати дверні ручки для міжкімнатних дверей прихованого монтажу

Як вибрати дверні ручки для міжкімнатних дверей прихованого монтажу

Популярність мінімалістичних стилів зробила міжкімнатні приховані двері досить популярними та затребуваними. Безперечною перевагою їх установки є відсутність декоративних лиштв, а також можливість «розчинити» двері на тлі стіни. При монтажі прихованих міжкімнатних дверей особлива увага приділяється фурнітурі, у тому числі й ручці, яка може бути виключно функціональним елементом, так і декоративною деталлю.

Перше, що необхідно вирішити при виборі ручки для прихованих міжкімнатних дверей — наскільки непомітною вона повинна бути. Якщо в пріоритеті стоїть функціонал, ви можете встановити лаконічну мінімалістичну ручку натискного типу, яка поєднуватиметься за кольором та формою з меблевою фурнітурою в кімнаті. Пам'ятайте, що ручка має бути продовженням загальної стилістики приміщення.

 

Класичні ручки для дверей прихованого типу


Більшості з нас добре знайомі класичні натискні ручки, які відкриваються шляхом відсуву клямки. При виборі такої ручки для дверей прихованого типу як орієнтир візьміть стиль інтер'єру. Якщо він тяжіє до мінімалізму і стриманості, а приховані міжкімнатні двері забарвлюються або обклеюються в колір стіни, придивіться до простих за формою ручок з матового або хромованого металу.

Якщо двері прихованого типу закриваються дерев'яними панелями або їх імітацією, вибирайте ручки, які максимально потраплятимуть у колір. З одного боку ви отримаєте зрозумілу, функціональну фурнітуру, з іншого – мінімум помітності в інтер'єрі.

Непомітними ручки робить і фарбування у колір дверей. Такий варіант доступний найчастіше для білого, чорного та сірого кольору, інші вимагають додаткового фарбування у заводських умовах.

 

Потайні ручки для міжкімнатних дверей прихованого монтажу


Якщо метою встановлення дверей прихованого типу є повне «зникнення» входу на фоні стіни, то ручка повинна бути максимально непомітною. Потайні ручки монтуються у виїмку дверного полотна, можуть бути точковими та профільними. Останні підходять для розсувних дверей прихованого типу.

Точкові ручки для міжкімнатних дверей прихованого монтажу можуть бути незалежними врізними, торцевими пальчиковими, з клямкою та замком.

Врізні незалежні ручки зручніше використовувати на розсувних дверях міжкімнатних прихованого монтажу. Вони досить компактні та непомітні, проте їх розміру вистачає для захоплення фурнітури пальцями та переміщення дверної стулки по напрямних.

Для того, щоб стулки міжкімнатних дверей прихованого монтажу мимоволі не відчинялися, додатково встановлюються магнітні фіксатори або доводчики. Ручка складається з двох функціональних елементів: накладки та вкладки. Для монтажу вкладки у дверному полотні попередньо виконується поглиблення. Накладка – декоративна частина, може мати форму кола, квадрата чи овалу.

Потайні ручки для міжкімнатних дверей приховано монтажу, які оснащуються клямкою, більш функціональні. Поворотна ручка, що забезпечує переміщення «язичка» клямки, встановлюється в поглиблення, що дозволяє їй бути непомітною і не виступати над поверхнею дверного полотна.

Ще одне оригінальне та стильне рішення для міжкімнатних дверей прихованого монтажу – ручка з кришкою на пружинному механізмі. Для використання ручки за її прямим призначенням достатньо натиснути на кришку, яка самостійно повертається у вихідне положення. Така фурнітура для прихованих міжкімнатних дверей виготовляється з пластику, дерева та металу, що додатково може ламінуватися в колір дверного полотна.

 

Ручки для скляних прихованих міжкімнатних дверей


Скло — специфічний матеріал, в якому не можна зробити виїмку для потайної ручки, однак і для таких прихованих міжкімнатних дверей придумано рішення. Найбільш популярний метод – наклеювання декоративних накладок, що виступають на 7-8 мм над стулкою. Також на приховані скляні міжкімнатні двері можуть встановлюватися круглі «п'ятаки». Обидва способи дозволяють ручкам повноцінно виконувати свої функції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner