Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Різновиди дверей прихованого монтажу

Різновиди дверей прихованого монтажу

Двері-невидимки — це не герої шпигунських фільмів, а цілком доступна, зручна та функціональна конструкція, яка передбачає використання внутрішніх прихованих петель та відсутність лиштви по периметру. Непомітними двері прихованого монтажу також робить оздоблення під шпалери, фарбування чи декоративні панелі. «Невидимки» можуть зовсім не мати обробки, наприклад, виготовлятися зі скла.

Класифікація дверей прихованого монтажу здійснюється за кількома ознаками:

  • тип відкривання (розсувні, розстібні, маятникові);
  • спосіб обробки (дзеркальні, під фарбування, шпалери);
  • габарити.

Розміри дверей прихованого монтажу можуть бути стандартними і нестандартними, це дозволяє встановлювати конструкцію в різні прорізи. Однак важливо пам'ятати, чим індивідуальніше замовлення, тим вища його вартість. У середньому ціна нестандартних дверей на 30% вища.

 

Типи дверей прихованого монтажу за способом обробки


Оздоблення під шпалери або фарбування може наноситися з однієї або двох сторін дверей прихованого монтажу. Це також є якоюсь спрощеною класифікацією. Двостороннє оздоблення використовується у тих випадках, коли суміжні кімнати є житловими, наприклад, спальня-вітальня, дитяча-спальня.

Якщо двері встановлюються в гардеробну або приміщення для зберігання, обробка під шпалери або фарбування використовується тільки з однієї зовнішньої сторони. Нерідко один бік дверей закривають дзеркалом, якщо воно допустиме дизайном кімнати.

Двері можуть поставлятися з готовим заводським оздобленням, найчастіше це шпон, ламінована плівка або фарбування. Якщо йдеться про необхідність зробити двері максимально непомітними, після встановлення їх обклеюють шпалерами або фарбують у колір стін. Шпалери з вертикальними смугами роблять прозір прихованими та непомітними.

Ще один цікавий прийом — використання дверей як декоративний акцент в інтер'єрі. Для такого способу може використовуватися контрастне фарбування або наклеювання шпалер, які відрізняються від загальної обробки стін. Також двері прихованого монтажу можна зачинити декоративними панелями, дзеркалом або великим панно. Дзеркальні двері мають і додаткове функціональне призначення, внаслідок відбивання природного світла роблять приміщення світлішим і об'ємнішим, що важливо у невеликих за площею кімнатах.

 

Особливості розсувних, розстібних та маятникових прихованих дверей


Найбільш поширений тип відкриття дверей прихованого монтажу – класичні розстібні. Вони можуть мати ліве або праве відкриття, встановлюються в приміщення з невеликим запасом вільної площі. Виготовляються зі скла, МДФ, ДСП, натурального дерева, в заводських умовах покриваються шпоном, декоративною плівкою, ґрунтом під фарбування. На скляні моделі може наноситися матове покриття, фактура або піскоструминний малюнок.

Розсувні двері із дзеркалом ідеальні для невеликих приміщень, зокрема гардеробних. Рух розсувних полотен відбувається вздовж стіни, що не накладає обмежень у розміщенні меблів. Також двері можуть розташовуватися у спеціальній ніші.

Карусельні або рото двері відрізняються від класичних розсувних тим, що відкриваються методом обертання в центрі отвору. Вони нерідко виготовляються з ударостійкого скла або закриваються дзеркалом.

Незалежно від методу відкриття полотна можуть бути дзеркальними, скляними, дерев'яними, виготовлятися з добре знайомого МДФ, ДСП. Вибір матеріалу залежить від особливостей умов експлуатації дверей та бюджету. Наприклад, скляні краще встановлювати у ванних, санвузлах та кухнях.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner