Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Де можна ставити двері прихованого монтажу

Де можна ставити двері прихованого монтажу

Конструкція міжкімнатних дверей прихованого монтажу передбачає використання особливого виду внутрішніх петель та відсутність декоративних лиштв по периметру. Це наділяє двері рядок технічних та стилістичних переваг. Приховані міжкімнатні двері дуже універсальні та функціонально нічим не відрізняються від класичних моделей, можуть встановлюватися у вітальнях, дитячих, ванних, кухнях і вбиральнях.

 

Дизайнерські переваги дверей прихованого монтажу у вітальні

 

Найчастіше при типовому плануванні у вітальню виходить кілька міжкімнатних дверей суміжних кімнат. Це призводить до того, що кімната виявляється «дробленою» численними вертикальною лиштвою, які створюють візуальний шум і не дозволяють виходити на перше місце інтер'єру. Для таких вітальні двері прихованого монтажу є єдиним рішенням, що дозволяє позбутися лиштви.

Якщо дозволяє площа і розташування елементів меблів, найчастіше встановлюються класичні міжкімнатні двері під фарбування або обклеювання шпалерами. З урахуванням стилістичного оформлення також може бути актуальним оздоблення декоративними панелями. При сильно обмеженій вільній площі, зверніть увагу на розсувні міжкімнатні приховані двері, рух яких проходить вздовж стіни.

Для невеликих віталень відмінним рішенням будуть міжкімнатні двері прихованого монтажу, які закриваються дзеркальною панеллю. Така конструкція встановлюється навпроти джерела природного світла і дозволяє візуально збільшити площу та зробити її світлішою шляхом відбивання.

 

Як вибрати двері прихованого монтажу у ванну

 

У ванній кімнаті встановлення дверей прихованого монтажу має ряд інших переваг. Насамперед це різноманітність матеріалів, зокрема можливість монтажу скляних полотен. Скло — матеріал, абсолютно інертний до впливу вологи та температурних перепадів, що виникають у ванній. Крім того, скло просто доглядає, а сучасні технології виробництва дозволили йому бути максимально безпечним.

У більшості випадків типового планування у ванних кімнатах не передбачені вікна. Скляні двері прихованого монтажу у ванній тій чи іншій мірі відіграють роль природного джерела світла. Залишається лише питання приватності. Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів обробки скла, які дозволяють зробити його менш прозорим, але зберегти візуальну легкість. Для ванної підійдуть двері з повним або частковим матовим покриттям, об'ємною фактурою, металевими вставками, піскоструминним малюнком.

Двері у ванній кімнаті можуть бути не тільки скляними, допускається встановлення якісних дерев'яних моделей, а також різних комбінацій ДВП, МДФ з обробкою. При стиснутій площі ванної віддайте перевагу розсувним моделям.

 

Чи варто встановлювати невидимі двері в вбиральні

 

Справедливо зазначити, що вбиральня — це кімната, якій судилося залишатися максимально непомітною. Саме тому для неї вибирають міжкімнатні двері прихованого монтажу, які після встановлення забарвлюються у колір стін або обклеюються шпалерами. Якщо дизайн приміщення потребує якогось акценту, можна використовувати фактурні панелі або закрити двері великим дзеркалом. Для більш яскравих спальних кімнат допускається встановлення панно різної стилістики.

Двері прихованого монтажу — єдиний можливий варіант для гардеробних та шаф, які встановлюються під сходами. Через незначну вільну площу, складну конфігурацію та нестандартний розмір дверей для вбиральні рекомендується виготовляти на замовлення.

Крім вбиральні двері-невидимки будуть актуальні для кухні та підсобних приміщень. У цьому випадку непомітне оздоблення важливе лише з одного боку приміщення.

Варіанти прихованих дверей для дитячої та спальні
Безперечною перевагою міжкімнатних прихованих дверей є можливість диференційованого оформлення сторін. Наприклад, у випадку зі спальнею та дитячою одна сторона може обклеюватися шпалерами та бути повністю непомітною, інша – фарбуватись крейдовою фарбою, перетворюючись на дошку для малювання.

Найбільш непомітними є міжкімнатні двері на всю висоту приміщення. Щоб приховати ручку, встановлюється натискний механізм. Для великих спалень можна розглянути варіант роторних, поворотних і розсувних дверей.

Справедливо відзначити, що двері прихованого монтажу не мають обмежень в установці. Вони використовуються там, де класичним конструкціям з лиштвою просто недостатньо місця. Така ситуація часто виникає у приватних будинках, коли двері розташовуються практично впритул до кута.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner