Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Двері прихованого монтажу для широких отворів

Двері прихованого монтажу для широких отворів

Однією з найважливіших складових інтер'єру є міжкімнатні двері, які грають одну з найважливіших ролей при оформленні приміщення. Дизайнери сьогодні все частіше використовують під час створення проєктів дверей прихованого монтажу, які надають широкий простір для творчості.

Характерною особливістю даної конструкції є встановлення дверного полотна нарівні зі стіною. При цьому під час монтажу не застосовуються лиштва або накладні петлі. Крім стандартних розмірів дверей, можна замовити модель для широких отворів, яку встановлюють до завершення обробки приміщення. Про те, чому так популярні двері прихованого монтажу та їх особливості йтиметься далі. Незалежно від розміру та типу конструкції будь-яка продукція повинна мати паспорт та відповідний сертифікат, що підтверджує її високу якість.

 

Нюанси вибору дверей прихованого монтажу

 

При виборі дверей прихованого монтажу спочатку потрібно точно зробити виміри отвору. Розміри конструкцій у межах від 400 до 900 мм завширшки й від 1.800 до 2.700 мм заввишки. Таким чином, можна підібрати стандартне рішення або замовити виріб для широкого або вузького отвору.

Крім того, важливо враховувати та товщину самого отвору. Зазвичай стандартне полотно виготовляють із параметрами 35 та 40 мм. Незалежно від того, де буде встановлена ​​конструкція, важливо правильно виміряти. Щоб виконати завдання грамотно, необхідно озброїтись сантиметровою стрічкою або рулеткою. На інструменті відлік має відбуватися із цифри 0, інакше можна отримати результат із похибкою. Значення вимірюється у трьох точках: по центру отвору, зверху та знизу. Вибирають найменший показник, який буде орієнтиром під час виборів. Те саме виконують і по вертикалі.

Також міжкімнатні двері можна купити з готовим оздобленням або під оздоблення. Вироби другого типу можна обклеювати шпалерами, фарбувати чи наносити декоративне тинькування.

 

Двері прихованого монтажу — найкращий варіант для широких отворів

 

Для широких прорізів міжкімнатні двері прихованого монтажу є чудовим рішенням. З їх допомогою можна оформити та нестандартні отвори, де звичайні двері будуть виглядати неестетично.

Розкішно виглядають міжкімнатні двері прихованого монтажу при оформленні приміщень у стилі лофт. У процесі виробництва дверне полотно покривається ґрунтовкою, а фінішне оздоблення може бути декороване на власний розсуд, що дозволяє зробити конструкцію продовженням стіни.

При виборі міжкімнатних дверей достатньо вказати правильні виміри. Варто зазначити, що така конструкція буде дорожчою за вироби стандартних розмірів, оскільки вимагає налагодження обладнання. Крім того, на такі двері піде більше матеріалу, але результат перевершить очікування.

Конструкції прихованого монтажу стануть ідеальним рішенням для інтер'єрів у стилі мінімалізму. Коли котедж оформлений в бароко або іншому подібному стилі, цей варіант виглядатиме безглуздо. Двері можна залучити при оформленні коридору, де багато входів та виходів. Таким чином, приміщення виглядатиме просторіше, а стеля здаватися візуально вищою.

 

Переваги міжкімнатних дверей прихованого монтажу

 

Встановлення в нестандартний отвір. Міжкімнатні двері прихованого монтажу можна замовити для широкого або вузького отвору відповідно до індивідуальних вимірів, що надає простір для створення інтер'єру в будь-якому стилі.

Потребує менше місця. Враховуючи той факт, що конструкція не потребує фіксації лиштви, її можна встановити там, де звичайні двері не вміщаються. Полотно можна розмістити як у вузькій ніші, так і під сходами.

Можливість використовувати різні покриття. Саме дверне полотно після виготовлення покривається ґрунтовкою і готове під будь-яку обробку. Завдяки цьому можна втілити практично будь-який задум дизайнера і зробити міжкімнатні двері родзинкою приміщення або навпаки, злити її зі стіною, задіявши при оформленні той же матеріал, яким оброблені вертикальні поверхні.

Зливається зі стіною. На ділянках, де потрібний ефект невидимих ​​дверей, така конструкція буде виглядати ідеально.

Зважившись на встановлення міжкімнатних дверей прихованого монтажу, можна реалізувати нестандартні дизайнерські рішення. Конструкція з прихованими петлями виглядатиме стильно та акуратно в будь-якому інтер'єрі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner