Технологія встановлення міжкімнатних дверей прихованого монтажу

Однією з найпопулярніших моделей є міжкімнатні приховані двері. Завдяки особливостям така конструкція є особливо актуальною при оформленні сучасного інтер'єру. Вона відрізняється механізмом закриття та розташуванням петель. Її встановлюють нарівні зі стіною завдяки відсутності лиштви. Таким чином, вдається встановити двері, які практично невидимі на стіні. Замаскувати можна навіть ручки.
Щоб встановити конструкцію, потрібно дотримуватись технології встановлення дверей. Про те, як провести всі роботи правильно і що для цього необхідно врахувати далі в статті.
У чому цінність дверей прихованого монтажу
Це особливий вид дверної коробки, що дозволяє втілити в життя оригінальні задуми дизайнерів. Двері прихованого монтажу можна покрити шпаклівкою, пофарбувати або наклеїти зверху шпалери. Розкішно виглядає варіант з індивідуальним оздобленням, що робить конструкцію яскравою родзинкою приміщення.
Характерна особливість досягається завдяки наявності спеціальних кріплень коробки. Це прихований механізм, який ховається усередині.
Вироби бувають односторонніми та двосторонніми. У першому варіанті одна частина полотна невидима, а друга може мати спеціальний дизайн. Другий тип виробів невидимий повністю. Попри громіздкість прихованих дверей, вони відрізняються легкістю, оскільки в процесі їх виготовлення використовуються спеціальні матеріали.
Технологія встановлення дверей: поради та рекомендації
Встановлення петель. Їх кріплять у пази дверної коробки та фіксують спеціальними шурупами, після чого міжкімнатні двері встановлюють врівень зі стіною на петлі. Виробляють фіксацію. Для регулювання петель послаблюють гвинти затискні, регулюють конструкцію по висоті та фіксують їх. Те саме виконують і на інших шурупах, далі встановлюють декоративні ковпачки.
Фіксація коробки. Технологія встановлення дверей має на увазі кріплення на короб монтажних пластин до встановлення в отвір. Для фіксації верхньої частини короба використовують підготовлені клини.
Вирівнювання. За допомогою рівня виконують перевірку у двох площинах, а після верхньої перемички увагу видаляють петльової сторони. За допомогою клинів виконують фіксацію протилежної від петель сторони полотна.
Запінювання. На цьому етапі роботу проводять точково, оскільки, можливо, потрібно буде проводити регулювання дверей.
Перевірка. Після певного часу важливо ретельно перевірити положення дверного полотна і додати піну в потрібні місця. Цей матеріал при висиханні розширюється, тому його варто використовувати акуратно і після застосування дверне полотно потрібно закрити до висихання.
На завершальному етапі дістають клини або зрізають їх і для фіксації короба застосовують монтажні куточки. Щоб міжкімнатні двері були надійно встановлені, потрібно забезпечити повне прилягання коробки до стіни. В іншому випадку після фінішної обробки можуть з'явитися тріщини.
Для обробки монтажних швів використовується тинькування та фінішне оздоблення, яке повністю приховує піну та інші елементи установки.
Особливості встановлення міжкімнатних дверей нарівні зі стіною
Монтаж дверей в отвір з гіпсокартону врівень зі стіною. Технологія установки передбачає посилення конструкції. Товщина стіни має бути 3 мм. Важливо виконати закладання у стійки каркаса дерев'яного бруса, розмір якого не менше 50*40 мм.
Встановлення міжкімнатних дверей у проріз з газобетону. У цьому випадку підготовка полягає в оформленні отвору OSB або фанерою, товщина яких не менше ніж 20 мм. Кріплення здійснюється за допомогою шурупів газобетону.
Монтаж дверей в отворі з цегли. В цьому випадку підготовчий етап займе менше часу. Для того, щоб переконатися в точності установки, за допомогою рівня проводять роботи з вертикальності внутрішніх сторін стіни, а ширина отвору має бути скрізь однаковою. На погонний метр похибка може становити щонайменше два міліметри.
Варто пам'ятати, що для кращої адгезії поверхню короба необхідно покрити спеціальною сумішшю, яка забезпечує відмінне зчеплення гладкої поверхні та оздоблювального матеріалу. Така рідина добре просочує бетон, гіпсокартон і цеглу. Зрештою сама поверхня стає шорсткою і надійно утримує будь-який оздоблювальний матеріал. Виконуючи завдання з полотном, пильні роботи повинні бути припинені.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні