Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

На що звернути увагу при виборі протипожежної перегородки

На що звернути увагу при виборі протипожежної перегородки

Головним завданням протипожежних перегородок є локалізація вогнищ загоряння та недопущення поширення полум'я та диму на інші приміщення. Такі конструкції найчастіше встановлюються в офісах, державних установах. Якісні вироби здатні утримувати високу температуру певний час, що дає можливість евакуації. За цей час зазвичай приїжджає пожежна бригада.

Розкішно виглядають алюмінієві протипожежні перегородки з вогнестійким склом. Вони мають невелику вагу та пропускають багато світла. Для їхнього оформлення застосовується лише міцна фурнітура, яка також витримує вплив високої температури. Про те, як вибрати протипожежні перегородки далі йтиметься.

 

Критерії вибору протипожежних перегородок

 

Під протипожежними перегородками розуміють розділові елементи, виготовлені з вогнестійких матеріалів. Вони добре зонують місце і перешкоджають поширенню вогню у разі пожежі. При виборі конструкції варто розуміти, що вони бувають цільно скляними або з частковим склінням. При створенні алюмінієвих конструкцій використовуються міцні вогнестійкі шибки.

Під час вибору варто враховувати як зовнішній вигляд протипожежних перегородок, а й ступінь безпеки. Якщо зважати на другий нюанс, то він вважається основним критерієм оцінки ефективності виробів. Моделі першого типу витримують полум'я та не дозволяють йому поширюватися протягом 45 хвилин. Їх частіше купують для встановлення у соціальних установах, адміністративних будівлях. Маркування перегородок позначається літерами та цифрами. Вони свідчать про час, який витримують вироби під час впливу вогнем без ознак руйнування.

Перегородки другого типу мають менший ступінь вогнестійкості та утримують високу температуру трохи понад 15 хвилин. Такий варіант підходить лише для зонування простору окремих кабінетів чи віталень.

Крім того, при виборі класу виробу враховується тип пожежної небезпеки приміщення, кількість тих, що перебувають на території та інші нюанси. Монтаж конструкції має здійснюватись ліцензованими організаціями.

 

Особливості та переваги алюмінієвих протипожежних перегородок

 

Конструкції складаються з алюмінієвого каркасу та вогнестійкого скла. Вони відіграють важливу роль у створенні комфортної атмосфери. До переваг виробів відносять простоту догляду та відсутність особливих умов експлуатації. Завдяки характеристикам алюмінієвого профілю він стійко витримує випробування вогнем. Легкі вогнестійкі перегородки дозволяють споруджувати габаритні конструкції, не застосовуючи додаткові деталі, що підсилюють.

Обов'язковою умовою при придбанні вогнестійкої перегородки є спеціальний сертифікат і паспорт. Перший документ видається з урахуванням низки висновків після проведених випробувань. Другий документ може відрізнятися формою та змістом, але мати характеристики продукції, що підтверджуються сертифікатом.

Якщо вибирати перегородку за способом встановлення, можна звернути увагу на стаціонарний варіант чи мобільну конструкцію. Характерною особливістю другого типу виробів є можливість її легкого транспортування під час переїзду.

 

Де використовуються перегородки з протипожежним склом

 

Насамперед перед придбанням протипожежних перегородок необхідно врахувати правила експлуатації будівлі, нюанси яких зазначаються у самому проєкті. Актуальністю користуються легкі алюмінієві конструкції першого класу, якими оснащуються серверні кімнати, евакуаційні зони, сходи та коридори. Це слушне рішення для багатоквартирних житлових будівель, ліфтових шахт. Також вони застосовуються для зонування виробничих та складських приміщень. За допомогою перегородок поділяють коридори, довжина яких становить 60 м і більше.

Встановлення якісних протипожежних перегородок дозволить створити безпечні умови праці. Вони виступають гарантією збереження майна та життя перебувають у приміщенні.

Визначившись із типом вогнестійких конструкцій, важливо правильно виконати виміри, оскільки грамотний монтаж забезпечує високі показники функціональності. Алюмінієві перегородки виконуватимуть свою функцію не один десяток років, тому така покупка буде вигідним капіталовкладенням.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner