Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке протипожежні двері і чим вони відрізняються

Що таке протипожежні двері і чим вони відрізняються

Однією зі складових безпеки будь-якого будинку чи квартири є протипожежні двері, для виконання функцій яких у процесі виробництва використовуються спеціальні вогнестійкі матеріали. У битві з вогнем їм немає рівних. У разі займання конструкція здатна утримувати вогонь певний час. Розібратися в тому, чим відрізняються протипожежні двері від звичайних.

Якісна продукція має відповідні сертифікати, що гарантує високі експлуатаційні властивості. Величезний асортимент дизайнерських рішень дозволить підібрати модель на будь-який смак. Можна придбати як металеві, і дерев'яні двері. Для лабораторії або закладу можна придбати модель, в оформленні якої використовується гартоване скло. При виборі виробу необхідно звертати увагу не лише на розмір, а й на маркування.

 

Протипожежні двері це безпека будь-якого будинку

 

Головною функцією вогнетривкої конструкції є перешкоджання поширенню вогню та диму. Якісні протипожежні двері — це головна запорука безпеки мешканців та майна, що знаходиться в будинку чи будь-якому іншому приміщенні. Конструкція створює відповідні умови для евакуації людей, що перебувають у будівлі. Залежно від типу вогнестійкості, вона утримує високу температуру до приїзду пожежної бригади й не дає поширитися пожежі далі.

До переваг вогнетривких моделей можна віднести та міцність. Крім того, така конструкція має високий рівень поглинання шуму та теплоізоляції. При необхідності можна замовити модель за індивідуальними кресленнями, що дозволяє встановити двері практично в будь-який отвір. Додатковою опцією багатьох дверей є система закриття під час загоряння. Їх встановлюють як у приватних будинках, так і державних установах, лікарнях та лабораторіях.

 

Типи протипожежних дверей

 

Враховуючи ступінь вогнестійкості, протипожежні двері поділяються на три типи. Вироби першого класу мають вогнестійкість до 90 хвилин. Саме протягом цього часу вони зможуть утримувати дим та вогонь. У процесі виготовлення таких моделей використовують цільногнутий лист товщиною близько 1 мм.

Моделі другого типу мають межу 60 хвилин. Це найпоширеніший варіант, який часто встановлюють у приватних будинках.

Також є двері третього класу, які тримають вогонь 30 хвилин. За вартістю вони є найбільш доступними.

 

Чим відрізняються протипожежні двері від звичайних

 

Конструкційно протипожежні двері істотно відрізняються від звичайних. Вогнестійка модель виготовлена ​​з міцних матеріалів, які не схильні до займання, стримують вогонь і дим, захищаючи кімнату від токсичних газів.

Прості двері не піддаються відкриванню під час пожежі, а вогнестійкі моделі використовують спеціальні ручки, які не нагріваються при високих температурах. Крім того, особлива увага приділяється і всій фурнітурі, що також відрізняється стійкістю до впливу вогню.

 

Вогнестійкі протипожежні двері: скло, металеві, дерев'яні

 

Існує кілька різновидів протипожежних дверей. Металеві моделі виконані з листів термозміцненої оцинкованої сталі завтовшки до 2 мм з наповнювачем з мінеральної вати. Вони оснащені посиленими петлями, оскільки вага таких виробів значний. Декоровані шпоном або кованими елементами, вони стануть не лише перепоною для вогню, а й гордістю будь-якого господаря.

Дерев'яні вогнетривкі конструкції виготовляють із деревини твердолистяних порід дерева, які попередньо просочуються стійкими до займання складами. Серед асортименту дизайнерських рішень можна підібрати варіант, що ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого будинку. Крім того, вироби зі склом можна встановити як міжкімнатні двері або коридорні. Серед широкого вибору відтінків можна підібрати той варіант, який неодмінно стане особливістю інтер'єру.

Незалежно від матеріалу виробництва вогнетривких конструкцій у їх виготовленні може використовуватися загартоване скло, що надає можливість візуального огляду приміщення без відкриття дверей.

За бажанням можна придбати протипожежні конструкції зовнішні та міжкімнатні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner