Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідної двері

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідної двері

Про дзеркала та двері існує чимало народних прикмет та міфів, навіть вчення фен-шуй має свої погляди на правильність розташування цих об'єктів щодо один одного. Варто зазначити, що дана інформація має виключно рекомендаційний характер і не є обов'язковим до виконання. Чи враховувати стародавні навчання в облаштуванні інтер'єру будинку чи квартири вирішуєте лише ви.

 

Рекомендації фен-шуй про розташування дверей та дзеркал


Стародавнє вчення фен-шуй називає основою біополя енергію Ці, яка потрапляє з вітром у приміщення через відкритий простір. Наявність дзеркала безпосередньо навпроти вхідних дверей може стати причиною нерівномірного розподілу енергетичних потоків, а в ряді випадків навіть повного блокування.

Ще одна причина, через яку фен-шуй не рекомендує розташовувати дзеркало навпроти дверей – відбивання предметів, які відштовхують позитивну енергію, не дозволяючи їй увійти до будинку. Дзеркала давно вважалися акумуляторами енергії. Вони поглинають та накопичують не лише вашу особисту енергію, а й тих, хто зайшов у гості. Тому дзеркало не повинно бути першим, що бачить людина, переступаючи поріг вашого будинку.

Велике дзеркало навпроти дверей на думку фен-шуй – це величезний магніт, що притягує до будинку гостей. На жаль, дзеркало нерозбірливе та притягує як позитивно, так і негативно налаштованих людей. Крім того, дзеркало в такому положенні здатне поглинати та життєву енергію членів сім'ї, що позначається на самопочутті. Чи відчуваєте безпричинну втому, стомлюваність, напади депресії чи апатії? Подумайте, а чи не переважували ви нещодавно дзеркала в будинку?

 

Що радять народні прикмети


Більшість народних прикмет засновані на тому, що дзеркала є порталом у потойбіччя, який затягує людську енергію і накопичує негатив.

Найбільш поширена народна прикмета каже, що дзеркало навпроти дверей відбиває все хороше і не дозволяє йому заходити до будинку. В результаті сім'ю залишає достаток та здоров'я.

У народних прикметах нерідко можна зустріти інформацію, що дзеркала навпроти вхідних дверей «приводять» у будинок душі померлих власників чи ворогів.

Однак у народних прикметах згадується і Дзеркаліця, яка була нічим іншим, як душею дзеркала. Вона оберігає людей, які постійно виглядають у дзеркало. Якщо людина вмирає, Дзеркалиця сумує і забирає її душу до себе. Іноді душа дзеркала розважається, показуючи все, що відбувалося перед ним протягом дня. Щоб домашнє дзеркало було справжнім оберегом, у нього мають виглядати тільки члени сім'ї, а отже, йому не місце навпроти вхідних дверей.

 

Поради щодо безпечного розміщення дзеркал


Дзеркало в коридорі функціонально потрібне. Найбільш вдалим місцем вважається бічна стіна з одного або іншого боку отвору. Висота розташування значення не має, тому для зручності експлуатації дзеркало можна помістити над тумбою або комодом.

У крайніх випадках дзеркало може бути навпроти дверей, проте його необхідно закріпити хоча б під невеликим кутом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner