Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як закласти укоси міжкімнатних дверей

Як закласти укоси міжкімнатних дверей

 

🚪 Як закласти щілини після встановлення міжкімнатних дверей

🚪 Чим закрити укоси міжкімнатних дверей

 

Під терміном «дверні укоси» розуміють облицювання внутрішньої частини міжкімнатних дверей. Укоси – це не тільки декоративний елемент оформлення частини стіни, вони забезпечують необхідний рівень теплоізоляції та шумоподавлення, а також роблять конструкцію дверної коробки більш надійною та довговічною. Розберемо тонкощі вибору матеріалів та обробки укосів.

 

Як закласти щілини після встановлення міжкімнатних дверей

 

Утворення щілини неминуче після встановлення міжкімнатних дверей, зазор може з'являтися між коробкою та стіною, а також між дверима та коробкою. У другому випадку найшвидший спосіб його ліквідації - установка ущільнювальної стрічки, що має клейку основу.

Перед наклеюванням місце монтажу очищають від пилу і знежирюють спиртомістким складом. Від стрічки відміряють та відрізають необхідну довжину. Захист клейкої стрічки відокремлюють невеликими ділянками по 5-10 см та акуратно прикладають до дверної коробки. Для покращення зчеплення стрічку можна прокатати невеликим гумовим валиком.

Трохи більше зусиль вимагатимуть щілини, що утворюються між наличниками та стіною.

Край лиштви заклейте малярським скотчем, щілину заповніть спеціальним герметиком та видаліть надлишки за допомогою бруска. Коли роботу буде виконано, до моменту висихання зніміть малярський скотч.

      

 

Чим закрити укоси міжкімнатних дверей

 

Вибір матеріалу для обробки укосів залежить від їх ширини, естетичних уподобань та матеріалу стіни. Одним з найбільш поширених варіантів є оштукатурювання, яке передбачає нанесення в'язкого будівельного розчину та його вирівнювання. З естетичної сторони даний варіант нічим не примітний, проте з практичної ви отримуєте рівну поверхню без порожнеч і ймовірності подальшої деформації. Нерідко такі укоси покривають шаром декоративної штукатурки або фарбують.

Якщо у пріоритеті швидкість обробки укосів, вибирайте гіпсокартон, панелі МДФ або пластик. Всі ці матеріали фіксуються на рідкі цвяхи чи будівельні суміші. Шви, що утворюються при стиковці полотен, закриваються безбарвним герметиком. І укосів із МДФ є низка незаперечних переваг, вони відрізняються міцністю, різноманітністю фактур та відтінків, а також здатністю забезпечувати гідний рівень звукоізоляції.

Каркасна обробка укосів допускається лише за умови наявності вільного простору. Оздоблювальний листовий матеріал закріплюється на каркасі із бруса або металевого профілю. Порожнечі, що утворюються всередині, заповнюють утеплювачем.

У деяких стилях інтер'єру доречною буде обробка дверних укосів штучним каменем або плиткою з імітацією каменю. Цей варіант практично позбавлені недолік, крім неможливості самостійної реалізації.

Привабливо та стильно виглядає обробка ламінатом, яка виконується із набірних панелей. Перевага цього способу в тому, що ви можете підібрати панелі, що імітують дорогі породи деревини та повністю повторюють колір дверного полотна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner