Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як закласти дірку в двері

Як закласти дірку в двері

 

🚪 Як закласти дірку в двері з ДСП або МДФ (ДВП)

🚪 Рекомендації, як закласти дірку від ручки та замку в дерев'яних дверях

 

Пошкодження полотна міжкімнатних дверей найчастіше відбувається внаслідок механічного чи фізичного впливу. Найбільш схильні до цього двері з набірним каркасом, які, по суті, є порожнистими всередині. Вибір методу реставрації залежить від площі пошкодження, типу покриття та основи, а також розташування отвору.

 

Як закласти дірку в двері з ДСП або МДФ (ДВП)

 

Для самостійного проведення робіт знадобиться будівельний ніж зі змінними лезами, невеликий шпатель, синтетична кисть, монтажна піна, шпаклівка, наждачний папір різної зернистості, грунтовка. Зверніть увагу! Лакофарбові склади підбираються під покриття та підходять для натурального шпону та ламінату. Ґрунтовкою не покриваються дерев'яні двері із покриттям глянсовими ПВХ плівками.

Незалежно від розмірів пошкодження перед проведенням робіт дверне полотно необхідно зняти з петель і стійко розташувати в горизонтальному положенні. За допомогою будівельного або макетного ножа підрівняйте краї отвору, заповніть внутрішній простір картоном або щільним папером. Дані нескладні маніпуляції надалі дозволять скоротити витрати монтажної піни.

Отвір заповніть монтажною піною та дочекайтеся її повного висихання. Надлишки піни, які обов'язково з'являться над поверхнею отвору, акуратно зріжте гострим ножем. Невеликі краплі краще видаляти, точково завдаючи спеціальний ремувер або розчинник. Перед використанням протестуйте засіб на непомітній ділянці дверей.

У разі ремонту пустотілих дверей для ущільнення області, що ремонтується, нанесіть епоксидну смолу, дайте їй висохнути, а потім за допомогою шпателя розподіліть шар шпаклівки. Кожен новий шар можна наносити лише після повного висихання попереднього.

Якщо пошкодження має велику площу, його вирівнюють шліфувальною машинкою. Невелику ділянку можна обробити наждачним папером. Поверхню за допомогою кисті покривають ґрунтовкою, після висихання фарбують.

Нерідко виникають ситуації, коли двері ушкоджуються без утворення відкритої щілини. Проте навіть незначна вм'ятина робить двері зовні неохайними. Для ремонту таких пошкоджень додатково знадобиться дриль із свердлами. Навколо вм'ятини необхідно проробити кілька отворів, діаметр яких буде достатньо для введення носика балона монтажної піни. Внутрішнє місце заповнюють і залишають до повного застигання. Подальші дії аналогічні описаному вище способу.

Закрити відремонтовану ділянку можна декоративними елементами. Найбільш поширений і зручний у реалізації варіант – композиція з молдингів та тонкої фанери. З листа фанери вирізають прямокутник відповідного розміру, фіксують на дверному полотні меблевими цвяхами.

Дерев'яні або поліуретанові молдинги нарізують на відповідні відрізки так, щоб у кінцях утворилися кути 45º. Приклеюють клеєм типу «Дракон» та залишають до повного затвердіння. Тепер двері разом з декоративними накладками фарбують у відповідний колір. Також приховати місце реставрації можна дзеркальними вставками чи постерами.

 

Рекомендації, як закласти дірку від ручки та замку в дерев'яних дверях

 

Перш ніж приступити до безпосередньої реставрації дверей, зніміть її з петель і викрутіть старий замок, а разом із ним і ручку. Підберіть брусок відповідного розміру і зробіть по ньому розмітку на дверному полотні.

За допомогою фрезерувального верстата виріжте зазначену ділянку та видаліть стамескою. Заготовлену дерев'яну вставку вклейте на однокомпонентний поліуретановий клей і притисніть струбциною. Це дозволить зафіксувати деталь до повного схоплювання клею. Якщо двері активно експлуатуються, для більшої надійності можна вкрутити дві пари шурупів.

На наступному етапі можна переходити до висвердлювання отвору під ручки та замочний механізм ламінованих дверей. Закрити місце вставки можна декількома способами:

  • встановленням накладки;
  • нанесенням шпаклівки та фарбуванням.

У першому випадку достатньо придбати декоративну накладку, яка фіксується на пару прихованих шурупів. Другий спосіб передбачає закладення технічних щілин шпаклівкою з подальшим нанесенням ґрунту та фарби.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner