Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чи потрібно двері на кухню

Чи потрібно двері на кухню

 

🚪 Двері на кухню потрібна чи

🚪 Чи потрібно двері на кухню в однокімнатній квартирі

🚪 Чи потрібно двері на кухню з газовою плитою

 

Тенденції до відкритого простору і візуальної легкості в інтер'єрі призвели до того, що дедалі більше власників домів і будинків відмовляються від встановлення міжкімнатних дверей в їх класичному розумінні, не стала винятком і кухня. А втім, є багато людей, які категорично твердять, що потребують безпеки, і мотивують своє рішення. Розгляньмо детальніше, наскільки важливо мати двері на кухні.

 

Двері на кухню потрібна чи

 

Потреба встановлення Двері на кухні залежить від кількох чинників, зокрема від кількості кімнат, належності газового обладнання та особистих уподобань власників.

Ізольована кухня знаходить багато прихильників, які головним аргументом свого рішення призводять до того, що двері триматимуть запахи. У протилежності цьому, любителі відкритих планувальників дають їм можливість усувати запахи за рахунок встановлення потужної вентиляції та витяжки.

Насправді, якщо запах - це єдина причина встановити двері в невеликому приміщенні, вибір можна зробити на користь витяжки. Коли купуєте ту чи іншу модель, орієнтуйтесь на площу кімнати, особливо це актуально в кухнях-гостинних.  

Двері на кухні — це не лише можливість тримати запахи, але й приховати безлад у кулінарії. Відмовляючись від дверей і роблячи вибір на користь відкритого планування, ви повинні розуміти, що з цього моменту кухня стає "виставним" павільйоном, який завжди буде привертати до себе увагу. Звичайно, не кожен готовий завжди підтримувати добрий порядок, особливо якщо його доводиться готувати.  

Кухня — це місце, де шум неминучий. Найчастіше причиною цього є кухонні електроприлади. Тому в умовах маленької квартири з 1-2 кімнат рекомендується встановити двері, які забезпечують хоча б мінімальну шумоізоляцію.

У приватних домах чимраз більше планується на дві кухні. Чорна використовується для приготування і в обов’язковому порядку закривається дверима, вона розрахована на прийом їжі або незначні кулинарні виконання у вигляді легкого сніданку. Таке приміщення можна не відокремлювати дверима.  

 

Чи потрібно двері на кухню в однокімнатній квартирі

 

Обладнання однокімнатної квартири вимагає добре виважених рішень. Відмінність дверей залежить від вторинної кухні, газового обладнання та дверей до головної кімнати. Розберемо, чи потрібні двері на кухню в кожному випадку.

В однокімнатних квартирах з окремим плануванням на кухні часто встановлюють додаткове спальне місце. Найчастіше це розкладний диван або компактний куточок. У даному випадку встановлення дверей жовта, оскільки кухня нехай і на короткий час набуває функції спальні.

Те саме можна сказати і про кухня, якщо вона служить кабінетом або робочим місцем. Приватність і хороша звукоізоляція в даному випадку є потребою. Запущені двері можуть мати не класичну форму, а те, що вони виконуються у вигляді перегородки з щільним притиском до стіни.

Якщо на кухні є газова піч, двері встановлюється, якщо головна кімната не закривається або не має відкритої плановики. У квартирах з двома кімнатами хоча б одна з них повинна мати повноцінну, щільно зачинену двері.  

Питання про встановлення дверей на кухню також варто розглянути з погляду бюджету на ремонт. При відсутності дверей ви отримуєте частково або повністю відкрите місце, облаштовування якого вимагає узгодження з сусіднім кімнатою, наприклад, вітальні. Ви стаєте « заложником » стилю під час вибору гарнітура, меблів і навіть кухонної техніки. Добрі двері цю проблему відразу ж вирішує.

 

Чи потрібно двері на кухню з газовою плитою

 

  1. Якщо на кухні єдиним газовим обладнанням є плита і хоча б одна з кімнат має зачинені двері, то встановлення дверей на кухню не є обов'язковим.

  2. Якщо на кухні є газовий котел, двері обов’язкові.

Дані вимоги диктуються питанням безпеки, їх виконання контролюється газовими службами.

Які повинні бути двері на кухні, якщо без неї не обійтися? Літера закону не висуває будь-яких вимог до дверей. Це можуть бути класичні розпашині моделі, виготовлені з масиву, ДСП чи ДВП з покриттям з шпону або ПВХ плівки. Крім того, дозволяється зробити пластикові двері.

Скляні двері можуть бути роздувними або роздувними, останні мають візуальну схожість до перегородок. Основна вимога - при закриванні двері повинні повністю ізолювати кухню від решти квартири.

Вирішуючи « судження» кухонних дверей, обов'язково зважте всі фактори безпеки і особистого комфорту. Як часто ви готуєте, зустрічаєте галасливі компанії для кухонних посиделок, де знаходяться інші члени сім’ї, яку також виконує головна роль приміщення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner