Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які двері ставити в льох

Які двері ставити в льох

 

🚪 Конструкція дверей у льох

🚪 Як вибрати металеві двері в льох і підвал

🚪 Чи можна ставити пластикові двері в льох

 

Обладнання підвалу в приватному будинку або на його території завдання не з легких, і, крім того, важливо відповідально підійти до вибору дверей. У підвалі зручно зберігати речі, що використовуються, консервацію та господарські дрібниці. Про те, як правильно підібрати якісні двері та якими вони мають бути, йтиметься далі в статті. 

У будь-якому випадку, необхідно віддати перевагу тільки перевіреним компаніям, які мають на свою продукцію відповідну документацію. Адже якісне полотно чудово виконуватиме свою функцію, надійно захищаючи вміст від злому. Вхід до підвалу може розташовуватися в самому будинку або за його межами. З огляду на це, ще на етапі будівництва проектується приміщення, підібравши тип матеріалу та дизайн дверей. Якщо головним критерієм при виборі полотна є надійність, варто доглянути металеву або пластикову модель.

 

 

Конструкція дверей у льох

 

При створенні металевих дверей у льох своїми руками необхідно врахувати низку нюансів. Для отримання надійної конструкції варто віддати перевагу матеріалу завтовшки не менше 2 мм, а двері армувати куточком 4 см та трубою 4 на 4 см.

У процесі створення конструкції необхідно врахувати розміри. Стандартними є двері висотою 170-180 см та шириною 65-70 см. При створенні полотна зварену раму з куточка встановлюють та закріплюють болтами. На завершення процедури виконують фіксацію розчином. Також можна утеплити вхід у льох мінватою, що є найбільш бюджетним варіантом. Найсучаснішим матеріалом вважається пінополістирол. Утеплювач приклеюють до внутрішньої сторони полотна. Не варто забувати про ущільнювач. Краще віддати перевагу гумовому елементу, що відрізняється зносостійкістю. 

 

 

Як вибрати металеві двері в льох і підвал

 

Якщо немає бажання самостійно займатися виготовленням конструкцій, найкращим варіантом стане придбання у льох металевих дверей. Міцне полотно із металу гарантує захист від несанкціонованого доступу. Враховуючи конструктивні особливості вхідних дверей у льох, можна віддати перевагу варіанту з суцільного листа матеріалу, який ізольований по периметру ущільнювачем. Така конструкція забезпечує волого- та пилозахисту, оснащується врізним замком. Якісні двері зі сталевого полотна стійкі до впливу ззовні і довго забезпечуватимуть захист льоху.

Якщо підвал розташований усередині будинку, металеві двері частіше мають вигляд ґрат, що покращує вентиляцію та оглядовість приміщення. При необхідності вони оснащуються оглядовим віконцем. 

При виборі дверей враховують кількість стулок, а також наявність захисних броненакладок на місце встановлення замка. 

 

Чи можна ставити пластикові двері в льох

 

Характерною перевагою пластикових дверей для льоху є те, що вони не бояться цвілі чи грибка, а також корозії. У підвал допускається встановлювати такі конструкції, оскільки вони відрізняються невисокою вартістю та простотою в експлуатації. Двері можуть бути обладнані міцним алюмінієвим порогом. Віддавши перевагу конструкції, не доведеться витрачати багато часу на догляд за ними. Пластик легко мити, він швидко набуває початкового вигляду. Двері мають привабливий зовнішній вигляд і легко впишуться в настрій приватної території. Це недороге та надійне рішення для будь-якого господаря, яке повністю виправдає витрати.

Металопластикове полотно не потрібно утеплювати, оскільки воно має відмінну герметичність, що запобігає виходу тепла з приміщення, на відміну від металевого аналога. 

Міцність та колір якісного пластику не змінюється під впливом зовнішнього середовища. Варто відзначити, що пластикові двері не потребують встановлення врізного замку, оскільки моделі, представлені на ринку, мають складну схему розташування запірної фурнітури. Враховуючи більш легку масу дверей, термін експлуатації запірних пристроїв та петель буде вищим, ніж дверного полотна з металу. Тому необхідно орієнтуватися самостійно, які двері підібрати для льоху, враховуючи характеристики полотен із різних матеріалів. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner