Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Який замок поставити на вхідні двері

Який замок поставити на вхідні двері

 

🚪 Як правильно підібрати замок на вхідні двері

🚪 Скільки коштує дверний замок

🚪 Різновиди замків для вхідних дверей

 

Якість замку для вхідних дверей не менш важлива, ніж міцність самого полотна. Від цих характеристик залежать показники безпеки та надійності. На ринку існує безліч механізмів з різним рівнем класу безпеки. Щоб зорієнтуватися та підібрати найкраще рішення за доступною вартістю, слід розібратися у видах замків та їх якісних характеристиках, про що й йтиметься далі.

При виборі слід віддати перевагу компаніям, які зарекомендували себе на ринку і мають на свою продукцію сертифікати якості. Хороші замки виготовлені з міцних матеріалів на інноваційному устаткуванні, тому довгий термін виконуватимуть своє завдання не ламаючись і забезпечуючи максимум захисту мешканцям.

 

 

Як правильно підібрати замок на вхідні двері

 

Серед великої кількості пристроїв варто виділити сувальдні механізми, які за своїми якостями перевершують циліндрові пристрої. Найчастіше вони оснащені захистом від розтину, броненакладками та іншими пристроями, що підвищують надійність.

При виборі замку на вхідні двері фахівці рекомендують звернути увагу на моделі з трьома круглими ригелями, які не так просто перепиляти або зламати. Найкраще, якщо їх буде більше. При цьому важливо поцікавитися у виробника, який матеріал був задіяний у процесі виготовлення виробу. 

Щоб точно бути впевненим, що замок надійно охоронятиме житло, варто придивитися до механізмів не нижче за третій клас безпеки з великим набором комбінацій. Краще двері обладнати двома пристроями з різними типами механізмів, що не дозволить навіть найдосвідченішому зломщику впоратися з дверима. При виборі замку на нові двері краще придбати до них накладні або врізні пристрої. Вони розміщуються усередині дверного полотна, зберігаючи естетичний вигляд дверей. Крім того, не можна забувати про необхідність встановлення клямки з ручкою.

 

Скільки коштує дверний замок

 

На вартість дверного замку насамперед впливає рівень захисту, який він гарантує і клас таємності. Чим більше в ньому функцій, тим дорожче буде замок. Ціна на механізм залежить від матеріалу, і загалом, складності механізму. Простий циліндровий замок можна придбати від 500 грн., а сувальдний за 1000 грн. Більш складні механізми коштують від кількох тисяч.

 

Різновиди замків для вхідних дверей

 

  • Ригельний. Це найбільш прості та бюджетні замки для вхідних дверей, які ще називають рейковими. Щоб зсередини відкрити його, потрібно потягнути за пару важелів, що виступають. Таким чином, відкрити механізм не складе труднощів і грабіжникам, які просовують у свердловину спеціальний пристрій і легко відчиняють двері. Недоліком такого типу пристрою є те, що зачинивши двері, потрапити всередину без ключа буде проблематично.

     

  • Циліндровий. Це найпоширеніший механізм, основою якого є циліндр із личинкою. Деякі моделі обладнуються бронепластинами, що запобігає вибиванню циліндра зовні. Сучасні моделі дозволяють забезпечити надійний захист мешканців будинку. Циліндрові замки обладнані всередині спеціальними пристосуваннями та пастками, які перешкоджають злому. Коли відбувається проникнення всередину не ключем, здійснюється переміщення зубчиків у пас і циліндр не провертається.

  • Сувальдні. Такий механізм також відрізняється високим класом захисту. Характерною особливістю пристрою є розташовані всередині сувальди, що блокують положення запірних ригелів. Відкриття дверей відбувається лише за допомогою ключа. Зламати двері із замком такого типу не просто. Сучасні моделі мають додаткові броненакладки, що захищають конструкцію від руйнування. Зробити пристрій надійнішим можна за допомогою блокуючих пластин або спеціальних систем. Найбільш просунуті моделі оснащені програмуючими пристроями, що розпізнають обриси рідного ключа.

  • Дискові. Це один із видів найпростіших механізмів, робота яких заснована на спеціальній комбінації положення дисків, що обертаються в результаті руху ключа. Коштують вони недорого, але погано переносять вплив факторів ззовні, тому при покупці варто звернути увагу на якість матеріалу.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner