Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які мають бути розміри дверного отвору вхідних дверей

Які мають бути розміри дверного отвору вхідних дверей

 

🚪 Який потрібен отвір для вхідних дверей: 800 або більше

🚪 Як визначити розмір отвору для дерев'яних вхідних дверей

🚪 Необхідні вимоги для металевих вхідних дверей

🚪 Чому стандартні двері кращі

 

Одним із ключових моментів під час проведення ремонтних та будівельних робіт у квартирі чи заміському будинку є визначення розміру отвору вхідних дверей. Якщо правильно змінити, який параметр потрібен, надалі у власника житла не виникне проблем при встановленні вхідних дверей. На виміри впливають конструктивні та естетичні фактори. Про те, який отвір потрібен для дверей і які нюанси при цьому врахувати, далі йтиметься. Варто розуміти, що розмір має бути не менше 800 мм.

Крім того, важливо віддати перевагу лише перевіреній компанії, яка надає на свою продукцію сертифікати відповідності. Якісні двері надійно захистять житло, оскільки під час виробництва задіяні лише інноваційні технології та матеріали.

 

 

Який потрібен отвір для вхідних дверей: 800 або більше

 

Коли виникає питання, який потрібен отвір для вхідних дверей, варто враховувати вимоги державного стандарту. Цей параметр може змінюватись в залежності від типу житлової будівлі та матеріалу дверей. Мінімум, ширина отвору повинна становити не менше 80  мм. Відповідно до ГОСТу, висота полотна повинна коливатися в межах від 207 до 237 см. Ширину дверей потрібно зіставляти не менше 90 см. Крім того, значення може коливатися в залежності від того, де будуть встановлені двері, у приватному будинку або багатоквартирному. >

 

Як визначити розмір отвору для   дерев'яних вхідних дверей

 

Відповідно до державних стандартів проріз для дерев'яних вхідних дверей може мати різне значення, що залежить від нюансів. За наявності обшивки отвор повинен бути не менше 800 мм та 210 у висоту. Також враховують і розмір планки порога. Останній елемент є обов'язковим при установці, оскільки дерев'яні двері можуть просідати в процесі експлуатації. 

 

Необхідні вимоги до металевих вхідних дверей

 

Під час встановлення металевих вхідних дверей отвір має бути не менше 203 мм у висоту та мінімум 800 мм ширину. Здійснюючи розрахунки, необхідно врахувати наявність окантовки по периметру. У будинках старої будівлі вона може бути виконана з дерева і зняти її буде легко. У більш сучасних будівлях елементи виконані з металу, демонтаж якого справиться непросто. Тому при вимірі ширини проходу враховують окантування. Більшість вітчизняних виробників орієнтуються на вищевказані значення, що дозволяє використовувати їхню продукцію під будь-який проріз. Для квартири він дорівнюватиме 2080 на 880 мм.

 

Чому стандартні двері кращі

 

Якісні вхідні двері стандартних розмірів можна легко встановити в отвір самостійно. Якщо виробник виготовляє полотна, орієнтуючись на норми, можна розраховувати на те, що вартість дверей буде значно нижчою, ніж придбані двері за індивідуальними кресленнями. Такий товар забезпечує гарантію і відмінно витримує експлуатаційні умови.

Чим ближче параметри дверей до стандартів, тим простіше впоратися з їх встановленням. До того ж на ринку представлений величезний вибір моделей на будь-який смак. Таким чином, можна придбати двері, які дозволять не лише заощадити фінанси, а й час на встановлення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner