Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які двері ставлять у ванну кімнату

Які двері ставлять у ванну кімнату

 

🚪 Як правильно встановити двері у ванну

🚪 Який розмір підходить для дверей у ванну кімнату

🚪 Чи можна ставити двері зі склом у ванну

 

Ванна кімната відноситься до досить специфічних приміщень, виду високої вологості та частого перепаду температур. Дані особливості санвузлів висувають чимало вимог до міжкімнатних дверей, що встановлюються. Крім того, полотна повинні мати достатню звукоізоляцію і добре переносити очищення агресивними миючими засобами. Розберемося, які з дверей справді здатні показати довговічність та практичність за умов ванної кімнати.

Найпопулярнішим матеріалом для дверей ванних кімнат є МДФ з покриттям з ламінату або шпону (натурального, еко). Шпон набув широкого поширення завдяки фактурі, яка ідентична натуральному дереву, при цьому вартість таких дверей на порядок нижча. Для експлуатації у вологому середовищі шпон покривається не менше ніж 3 шарами лаку.  

Ламіновані двері — це полотна, надійно закриті шаром еластичної плівки, що наноситься у заводських умовах. З одного боку, плівка, що ламінує, закриває двері і дозволяє їх встановлювати у вологому середовищі, з іншого — не будь-яка товщина верхнього шару підходить для монтажу у санвузлі.

У нижчому ціновому діапазоні знаходяться двері з покриттям із синтетичних смол та целюлози. Їх можна розглядати лише як тимчасові, оскільки за 3-5 років вони деформуються під дією вологи.

 razdel2

 

Який розмір підходить для дверей у ванну кімнату

 

Розмір дверей у ванну кімнату може бути типовим або індивідуальним, останній зустрічається виключно у приватних будинках. У стандартних багатоповерхівках ширина полотна варіюється від 60 до 70 см (у старих будинках – 60 см, у новобудовах – 70 см). Висота також відрізняється і знаходиться в межах 190-200 см. Збільшення дверей ванної кімнати в нових будинках пояснюється необхідністю занесення та встановлення габаритної побутової техніки (сушильних, пральних машин).

 

Чи можна ставити двері зі склом у ванну                              

 

Якщо розглядати двері для ванної точки зору практичності та довговічності, то пальма першості належатиме склу — матеріалу, який повністю стійкий до дії вологи та температури, зберігає свою геометрію навіть після тривалої експлуатації.  

Для ванної кімнати рекомендується вибирати загартоване скло або триплекс, яке за своєю міцністю перевищує звичайне у 5-10 разів. Навіть будучи розбитим, воно не розсипається на гострі уламки.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner