Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як поєднувати вхідні двері з міжкімнатними

Як поєднувати вхідні двері з міжкімнатними

 

🚪 Вибираємо колір та фактуру дверей

🚪 Як стиль дверей впливає на сприйняття

🚪 Як вибрати облицювання дверей

 

У дизайні квартири не буває дрібниць! Єдності стилю можна досягти тільки при ретельному підборі матеріалів, відтінків і фактур, зокрема це правило стосується і міжкімнатних і вхідних дверей, що встановлюються. Існує кілька принципів підбору, які є актуальними незалежно від обраного стилю приміщення. Важливо пам'ятати, що навіть встановлена ​​фурнітура може відіграти вирішальну роль у сприйнятті інтер'єру.

 

Вибираємо колір та фактуру дверей     

 

Принцип «Один на один» передбачає, що міжкімнатні двері та внутрішнє облицювання вхідний будуть виконані з одного матеріалу, що має ідентичний колір та фактуру. Справедливо буде сказати, що цей варіант є безпрограшним і завжди доречним, чудово виглядає як у світлих, так і темних відтінках, наприклад, улюбленому багатьма венге.

При такому поєднанні важливо враховувати розміри коридору, до якого виходять усі двері. Якщо він не відрізняється великою площею і сильно «дробиться» дверима, не вибирайте контрастні кольори, які виділятимуть на тлі стін (шпалер, штукатурки, панелей). У цьому випадку перевагу варто віддати білому ясеню, буку, вибіленому дубу.

Якщо цей принцип поєднання видається вам нудним і дуже звичайним, його можна урізноманітнити декоративними елементами, які встановлюються на міжкімнатні двері. Це може бути скло (тоноване, матове, фактурне) або дзеркало. Візуально такі деталі роблять двері не такими громіздкими.

Для мінімалістичних інтер'єрів краще вставити просту геометричну форму, для класичних — хитромудрі візерунки з фьюзингом. На вхідні двері такі елементи не вставляються, оскільки вони знижують її міцність та злостійкість.

Принцип «В одному стилі» припускає, що двері будуть мати різні кольори та відтінки, але єдиний декоративний елемент. Найчастіше це накладна деталь, яка не впливає на функціональність, наприклад:

  • молдинги;

  • розетки;

  • багети.

Темний колір вибирається для вхідних дверей, світлий — для міжкімнатних. Це правило буде дійсно оцінено і з точки зору прибирання.  

Якщо ви вибираєте різні відтінки та насиченість, пам'ятайте, що колір повинен відноситися до однієї температури. Внутрішнє роздратування викликає поєднання теплого та холодного підтону.   

 

Як стиль дверей впливає на сприйняття

 

Якщо двері виконані в одному кольорі, але різних стилях, єдності в інтер'єрі не буде. Вкрай непродумано виглядають хитромудрі накладки металевих дверей, каретна стяжка оббивки з лаконічними і простими вставками металу або скла.

Якщо вам складно співвіднести двері до того чи іншого стилю, придивіться до виробників, які випускають колекції в одному стилі. Це значно спростить завдання. В якості альтернативи можна розглянути установку інших внутрішніх вхідних дверей або вибір найпростішої моделі, яка повністю позбавлена ​​декору, що відносить її до будь-якого стилю.

Безпрограшний варіант для вхідних дверей — дзеркальна вставка, яка повністю перекриватиме колір і фактуру основи. За рахунок відображення такі двері виглядають зовсім непомітними в інтер'єрі і не «конфліктують» з міжкімнатними.

 

Як вибрати облицювання дверей

 

Завжди актуальним є натуральне дерево та його імітація МДФ. Такі серії вхідних та міжкімнатних дверей підійдуть для класичних інтер'єрів та великих площ, особливо, якщо перевага надається темним відтінкам. Якщо ви вибираєте покриття, що ламінує, не поєднуйте матову і глянсову фактуру в різних дверях.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner