Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

На якому етапі встановлюються двері прихованого монтажу

На якому етапі встановлюються двері прихованого монтажу

 

🚪 Коли ставити двері під час ремонту

🚪 Який профіль необхідний для дверей прихованого монтажу

🚪 Як вибрати коробку для дверей прихованого монтажу

🚪 Чи підходять двері прихованого монтажу під плитку

 

Популярність дверей прихованого монтажу обумовлена ​​їхньою здатністю «розчинятися» на фоні стіни і виглядати практично непомітними. Однак саме через специфіку монтажу полотна вкрай важливо вибрати підходящий момент для установки, який підбирається з урахуванням переліку виконуваних робіт і оздоблювальних матеріалів. Це стосується не тільки настінних, але і підлогових покриттів.     

 

Коли ставити двері під час ремонту

 

Отже, розглянемо кілька ситуацій, які відрізнятимуться комплексом виконуваних робіт, зокрема, укладання чистової статі. Для того, щоб двері прихованого монтажу могли повноцінно виконувати свої функції, відстань до підлоги повинна становити близько 10 мм. Тому дуже важливо врахувати товщину покриття, яка може суттєво відрізнятися навіть у межах однієї категорії. Найчастіше це відбувається з усіма улюбленим м'яким ковроліном.

 

Який профіль необхідний для дверей прихованого монтажу

 

Двері прихованого монтажу встановлюються на алюмінієвий профіль, який має найкращу адгезію серед усіх відомих матеріалів. Крім того, з алюмінієвого листа при розкрої можна вирізати максимально точні розміри.

Якщо двері встановлюються так, щоб не було видно коробки, рекомендується вибирати універсальний алюмінієвий профіль, який маркується латинською літерою U. Також існують додаткові профілі, наприклад, окантувальний, який використовується для складання надійного каркасу. Його використання актуальне для тих випадків, коли двері будуть схильні до великих експлуатаційних навантажень. Додатково можуть знадобитися торцеві алюмінієві планки та профілі-чверті.

При виробництві алюмінієвих профілів ретельно розраховуються навантаження, тому вони чудово справляються з утриманням важких полотен зі вставками скла.

Серед переваг алюмінієвого профілю варто відзначити можливість нанесення порошкової фарби будь-якого відтінку, міцність при власній невеликій вазі, стійкість до корозії, збереження фізико-механічних властивостей протягом усього експлуатаційного терміну. Крім того, важливим є і естетична сторона. Пофарбований або анодований профіль сам по собі виглядає гідно та привабливо.

 

Найпоширеніші типорозміри алюмінієвого профілю: 34,7 х57, 85; 44,2 х16; 44,5 х59; 44,3х51 мм.

 

Як вибрати коробку для дверей прихованого монтажу

 

При виборі коробки враховується кілька параметрів, зокрема вага полотна та умови експлуатації дверей. Алюмінієві коробки на основі дерев'яного бруса набули широкого поширення завдяки невисокій вартості, проте через особливості конструкції такі короби не здатні витримати велике навантаження, тому їх не рекомендують встановлювати в комплекті з високими та цільно-заповненими дверима.

 

Чи підходять двері прихованого монтажу під плитку      

 

Так, приховані двері відмінно комбінуються покриттям для підлоги з плитки. Таке поєднання дуже часто зустрічається у ванних кімнатах, санвузлах та коридорах. Послідовність монтажу виглядає наступним чином: на першому етапі виконується чорнове оздоблення та монтується короб, потім укладається плитка і тільки в самому кінці навішується полотно. 

Ця послідовність не випадкова, вона повністю виключає можливість пошкодження плитки при монтажі короба. Крім того, встановлена ​​коробка може виконувати роль орієнтира при підгонці плитки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner