Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як поміняти скло у міжкімнатних дверях

Як поміняти скло у міжкімнатних дверях

➤➤ З чого починається заміна скла у міжкімнатних дверях

Стандартний варіант, як вставити скло в міжкімнатні двері

➤➤ Виконуємо ремонт міжкімнатних дверей з повним її зняттям

 

Заміна скла у міжкімнатних дверях здатна забрати багато часу, якщо добре до них не підготувався і заздалегідь не продумав усі етапи. Ми постаралися розібратися у питанні та зібрали багато корисної інформації від експертів. Вона дозволить правильно вставити скло в міжкімнатні двері та досягти бажаного результату з мінімальними складнощами та без зайвих втрат часу.

 

З чого починається заміна скла у міжкімнатних дверях

 

Будь-який ремонт стартує з огляду пошкоджень та розробки плану подальших дій. Так відбувається і заміна скла у міжкімнатних дверях. Пошкоджену вставку акуратно дістають та оглядають нюанси її кріплення. Виділяють два способи встановлення та фіксації скла - через торець або за допомогою дерев'яних чвертей, які іноді називають штапиками. У першому випадку потрібно буде демонтувати дверне полотно з петель. Другий спосіб набагато простіший, і ремонт виконується швидше.


Також на попередньому етапі можна подумати про те, що саме ви встановлюватимете на місце пошкодженого матеріалу. Можна вставити скло в міжкімнатні двері знову або скористатися полікарбонатом, фанерою, ДВП. Альтернативні рішення потребуватимуть додаткової обробки для надання їм необхідних естетичних якостей. На полікарбонаті добре виглядає спеціальна плівка, яка також захищає його від подряпин. Таке рішення обійдеться дешевше за скло, і пошкодити вставку стане складніше.

 

 

 

 

Стандартний варіант, як вставити скло в міжкімнатні двері

 

Якщо ж ви все ж таки вирішили вставити скло в міжкімнатні двері, обов'язково визначте його точні розміри. Після того, як новий елемент буде повністю готовий, приступаємо до ремонту. Візьмемо спершу ситуацію, коли скло фіксується з усіх боків чвертями. Порядок дій:

 

  • зняти штапики шляхом підриву гвоздиків, що утримують їх, будь-яким ручним інструментом — починають з боків;
  • встановити цілий елемент, переконавшись у правильності його розмірів;
  • повернути чверті на місце та надійно зафіксувати їх за допомогою кріплень.


Як бачите, нічого складного. Головне – бути дуже обережним, не поспішати і не розбити нове скло у процесі його встановлення. Намагайтеся не подряпати декоративне покриття.

 

 

 

 

 

Виконуємо ремонт міжкімнатних дверей з повним її зняттям

 

Заміна скла у міжкімнатних дверях, що встановлюється через бічну частину, відбувається довше та складніше. Для ремонту такої конструкції вам доведеться демонтувати полотно та покласти його потрібну поверхню. Місце вставки скла визначається за наявності заглушок, що приховують кріплення - найчастіше це конфірмати або шурупи. Демонтаж провадиться з одного боку. Після зняття боковини видаляють залишки розбитого скла та встановлюють ціле. Якщо ущільнювачі заважають цій дії, нанесіть на краї нової вставки мильний розчин. Він полегшить монтаж. Подальше збирання проводимо у зворотному порядку. Ось і все – ремонт закінчено.

 


Деякі домашні майстри виявляють фантазію і лише заміною скла в міжкімнатних дверях не обмежуються. Наприклад, додатково розміщують у полотні світлодіодне підсвічування і підводять до нього живлення через приховану в навісах проводку. А деякі навіть примудряються зробити так, що LED елементи спалахують виключно в закритому положенні. Таким чином, ви відновлюєте декоративні якості міжкімнатних дверей та вдосконалюєте їх одночасно.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner