Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке дверний блок, з чого він складається

Що таке дверний блок, з чого він складається

➤➤ Які складові елементи має дверний блок

Основні переваги придбання дверних блоків

 

При виборі такого комплекту необхідно бути дуже уважними з розмірами. Готові рішення поставляються із стандартними параметрами. Якщо отвір не може похвалитися такими, доведеться замовляти конструкцію індивідуально.

 

Які елементи має дверний блок

 

Дверні блоки поділяються на внутрішні (міжкімнатні) та зовнішні (зовнішні, вхідні). Незалежно від різновиду, всі конструкції складаються з типових елементів:

 

  • полотна (частини, що рухається);
  • короби;
  • наличників;
  • фурнітури;
  • замків.


Габарити блоку залежать від розмірів отвору — товщини, ширини, висоти. Частина елементів конструкції може підбиратися індивідуально на вимогу клієнта. Наприклад, можна самостійно вказати, які замки або ручки встановити на двері. Незважаючи на те, що блок є готовим комплектом, ніхто не заважає внести в нього деякі оригінальні зміни.

 

 

 

 

Основні переваги придбання дверних блоків

 

Дверні блоки набувають набагато частіше, ніж окремі полотна. Це стосується і вхідних та міжкімнатних комплектів. Така популярність цього рішення пояснюється його наступними перевагами:

 

  • повною відповідністю полотна коробці за кольором та матеріалом виготовлення;
  • гармонійним поєднанням відтінків та фактури окремих елементів конструкції між собою;
  • мінімізацією проблем із встановленням - всі деталі ідеально підігнані, непотрібні щілини відсутні;
  • високою якістю виготовлення кожного компонента - великі компанії дотримуються загальноприйнятих стандартів на всіх етапах виробництва.


Якщо ви збиратимете двері з різних частин, то зіткнетеся з проблемами розбіжності розмірів, відтінків, якості обробки і т.д. Вже готовий до встановлення блок позбавлений цих недоліків. Виробник заздалегідь потурбувався про те, щоб вам було легко зробити монтажні роботи і не мати проблем з експлуатацією конструкції. А ще дверний блок коштує дешевше, ніж полотна, короб, фурнітура, замки окремо. І це теж дуже важлива перевага.

 

 

Велика кількість дверних комплектів, представлених на українському ринку, дозволяє підібрати варіант, оптимальний за ціною, якістю виготовлення, дизайном. Зауважте, що блоки випускаються з порогом і без. Наявність цього елемента підвищує ізоляційні властивості дверей, а також необхідна, якщо рівні підлоги в різних кімнатах відрізняються. Вибираючи блок для приватного будинку чи квартири, зважайте на всі нюанси його конструкції. Тільки так ви зможете придбати та встановити двері, які прослужать вам не один рік та будуть радувати своєю зручністю та практичністю в експлуатації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner