Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які матеріали використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей

Які матеріали використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей

➤➤ Особливості міжкімнатних дверей з натуральної деревини

⭐ Особливості шпонованих дверей для дому

➤➤ ДСП та ДВП міжкімнатні двері для квартири

⭐ Як вибрати матеріал двері зі стільниковим наповнювачем

 

 

Перед тим як вибрати матеріал, з якого будуть виготовлені двері, визначте пріоритетні пункти, для одних це буде унікальна фактура, для інших невисока вартість.


Особливості міжкімнатних дверей із натуральної деревини


Найдорожчі моделі дверей для дому та квартири виготовляють із натурального дерева. Вартість визначається породою деревини, способом її обробки, дизайном та якістю встановленої фурнітури. Матеріал може бути цілісним або клеєним масивом.

Під терміном «цілісний масив» розуміють високоякісні дерев'яні дошки необхідної товщини, які не мають видимих ​​недоліків та вад. Даний матеріал робить міжкімнатні двері міцними, довговічними, що володіють високими показниками теплостійкості та звукоізоляції.

 

 

Перед тим як вибирати матеріал, зважте переваги та недоліки натуральної деревини. Майже всі цінні породи мають властивість реагувати на підвищення вологості. Навіть незначна зміна геометрії міжкімнатних дверей спричинить складне закривання, а іноді й тріщини.

 

 

До натуральних матеріалів також відноситься клеєний масив, який відомий, як євробрус, клеєна дошка і набірний масив. Полотно міжкімнатних дверей одержують методом склеювання під тиском кількох шматків дерева, це дозволяє скоротити виробничі витрати, а отже, і кінцеву вартість дверей.

Такі двері часто встановлюють у будинках та квартирах, їм властива висока міцність та стійкість до механічного впливу. З іншого боку, матеріал мало деформується під впливом вологи.


Особливості шпонованих дверей для дому


Розглядаючи питання, як вибрати матеріал міжкімнатних дверей, варто обов'язково згадати про шпоновані моделі, яким на даний момент належить значна частина ринку.

Як каркас шпонованих дверей для будинку використовують недорогі породи деревини, фільонки виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, від поширеного соснового бруса до ДСП і стільникового наповнювача. Популярність шпонованих моделей обумовлена ​​їхньою легкістю, рівномірним кольором полотна, невисокою вартістю та різноманітністю, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під інтер'єр будинку чи квартири.

 

 

ДСП та ДВП міжкімнатні двері для квартири


Деревно-стружкові плити використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей, а також їх окремих елементів. Матеріал являє собою пресовану і проклеєну тирсу, отриману з подрібненої кори і сучків. За рахунок цього двері мають невисоку вартість та відносяться до економ-сегменту. Як верхнє покриття використовується ламінат або шпон.

Двері із ДСП ідеальні при облаштуванні невеликих квартир з обмеженим бюджетом. Полотно не має видатних фізичних та експлуатаційних якостей, але цілком впорається з покладеними на нього функціями. Єдиний недолік складність монтажу на етапі вкручування шурупів для петель.

Двері з ДВП у більшості випадків ламінуються, завдяки цьому досягається необхідний рівень вологостійкості, що дозволяє їх використовувати у ванних кімнатах та кухнях будинків та квартир. Серед переваг матеріалу варто зазначити:

  • прийнятну механічну міцність;
  • міцність покриття;
  • стійкість до побутових хімічних складів;
  • невисоку вартість.

Такий матеріал, як МДФ, може застосовуватися тільки для створення каркаса міжкімнатних дверей.

 

Як вибрати матеріал двері зі стільниковим наповнювачем


Ця категорія дверей підходить лише для «сухих» приміщень будинків та квартир. Більшість моделей збирається за каркасно-щитовою технологією, має каркас з дерева та фільонки, які всередині заповнюються осередками у формі сот. Двері, які не пройшли процедуру ламінування, відомі як мазонітові або канадські. Моделі з покриттям, що ламінує, називають міжкімнатними дверима з ПВХ або екошпоном. Вибір стільникових дверей для дому та квартири цілком обґрунтований, матеріал легкий, досить практичний та добре переносить чищення.

 

 

Перед тим, як вибрати матеріал, визначте, який ефект повинні створювати двері. Наприклад, канадські стільникові двері поставляються ґрунтованими та підходять для фарбування в будь-який колір, проте вони не мають природної гами, властивої натуральній деревині. Крім того, через відсутність декоративної плівки вони погано переносять чищення.

 

 

Багато в чому вибір матеріалу дверей залежить від умов експлуатації та бюджету, тому єдиної думки про перевагу певного матеріалу просто не може бути.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner