Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як вибрати петлі для дверей прихованого монтажу

Як вибрати петлі для дверей прихованого монтажу

Зміст

 

Особливості петель для дверей прихованого монтажу

Види прихованих петель для міжкімнатних дверей

Важливі критерії при покупці прихованих петель

 

 

Петлі для дверей прихованого монтажу мають особливу конструкцію, яка дозволяє їм бути непомітними при закриванні полотна. Їх часто купують для міжкімнатних дверей, які в подальшому встановлюються без використання лиштви, підходять для полотен з натурального дерева, МДФ і скла. Такі петлі легко впізнати за зовнішнім виглядом, вони відрізняються наявністю несе штиря, який утримує пластини.

 

 

Особливості петель для дверей прихованого монтажу

 

При покупці прихованих петель для монтажу міжкімнатних дверей на перший погляд може здатися, що вони не володіють достатньою міцністю, однак дана думка помилково. Незважаючи на скромні розміри карткового механізму, петля відмінно справляється зі своїми функціями, оскільки для її виготовлення використовується надміцний сплав.

 

 

Характерною особливістю всіх петель для дверей прихованого монтажу є спосіб врізання накладок, які розташовуються в товщі полотна і встановленого короба. Якщо говорити про звичайну класичної петлі, то для її монтажу готують невелике заглиблення, для прихованих - потрібна спеціальна ніша.

 

 

Вирізання ніші в міжкімнатних дверей і коробі вимагає особливої акуратності і повної відповідності розміром і формою купленої петлі. Через занадто глибокої лунки петлі для дверей прихованого монтажу можуть сидіти нещільно, в подальшому це негативно позначиться на експлуатаційних якостях двері.

 

 

Види прихованих петель для міжкімнатних дверей

 

Перш ніж ви підете купувати приховані петлі, давайте з'ясуємо, що їх відрізняється від іншої фурнітури, метою якої є утримання і забезпечення функціональності полотна. Незалежно від моделі прихованих петель вони мають три осі, при відкриванні міжкімнатних дверей відбувається зміщення внутрішніх елементів одночасно в декількох точках, при закриванні - вони повертаються в своє початкове положення.

 

 

Конструкція петель для дверей прихованого монтажу ідентична для будь-якої моделі. Відмінності спостерігаються в розмірі та формі фурнітури, а також в такому технічному показнику, як максимальна допустима навантаження, яка виявляється полотном міжкімнатних дверей.

 

 

Полегшені моделі рекомендується купувати для легких пустотілих

полотен міжкімнатних дверей, вага яких не виходить за межі 15 кг

 

 

Легкі петлі для дверей прихованого монтажу підходять для моделей з вагою полотна до 20 кг, найчастіше це економ варіант з товщиною 35 мм, заповнений ніздрюватим матеріалом.

 

Для міжкімнатних дверей з натурального дерева, які мають велику вагу, рекомендуємо купувати потужні петлі.

 

 

Важливі критерії при покупці прихованих петель

 

Купуючи петлі для дверей прихованого монтажу, відштовхуйтесь від 4 параметрів.

  1. Навантаження міжкімнатних дверей, що надається на петлі. Це найважливіший параметр, оскільки неправильно певне навантаження і покупка петель, розрахованих на менші показники, неминуче призведе до деформації фурнітури, в результаті двері не зможе повноцінно виконувати свої функції.   

  2. Необхідний кут відкривання. Ряд моделей петель для дверей прихованого монтажу мають можливість відкривання на 180 °, для інших - даний показник може бути значно менше.

  3. Початковий розмір полотна міжкімнатних дверей. Розмір петлі повинен відповідати товщині полотна. Потужні габаритні петлі не можна встановити на тонку двері, навіть якщо вона має велику масу за рахунок висоти або ширини.

  4. Покриття, яке наноситься на петлю, визначає її естетику і довговічність. Наприклад, порошкове фарбування в заводських умовах дозволяє отримати різнокольорові петлі (частіше використовуються білі і чорні), які надійно захищені від появи іржі. Гальванічне покриття дозволяє петлям знаходити благородний відтінок латуні або хрому. Відтінок підбирається під колір двері та іншої фурнітури, використовуваної в кімнаті.  

 

Деякі моделі петель для дверей прихованого монтажу мають розширений функціонал, наприклад, можливість 3D-регулювання. За рахунок декількох регулювальних гвинтів є можливість зміни параметрів роботи петлі, так відбувається настройка закривання з урахуванням параметрів самого полотна.

 

 

Серед усього розмаїття прихованих петель для міжкімнатних дверей можна знайти моделі з подвійним відкриванням. За рахунок особливості конструкції вони можуть встановлюватися на полотна, які будуть відкриватися як в ліву, так і в праву сторону. Це дозволить заощадити час пошуків підходящої фурнітури.

 

Приховані петлі, незважаючи на більш високу вартість - це відмінний варіант етичного монтажу двері. Вони виграють в довговічності і функціональності у накладній фурнітури, мають привабливий вигляд. Головне - точно визначити параметри двері і перевірити їх на відповідність з характеристиками петель, які вказані в документації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner