Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Из какого материала выбрать двери для ванной

Из какого материала выбрать двери для ванной

Зміст

 

Скляні двері для ванної кімнати

Комбіновані МДФ двері для ванної кімнати

Чи варто встановлювати дерев'яні двері для ванної кімнати

Особливості пластикових дверей для ванної та туалету

 

 

 

До дверей для ванної кімнати та туалету висувається чимало вимог. Матеріал, що використовується повинен бути стійкий до впливу вологи, високої температури і володіти хорошою звукоізоляцією. Крім того, придбана двері повинні мати привабливий зовнішній вигляд і добре переносити чистку хімічними побутовими складами. Двері, які відповідають всім перерахованим вимогам можна знайти в будь-якій ціновій категорії, головне - знати, якими якості мають ті чи інші матеріали. 

 

 

Скляні двері для ванної кімнати

 

Такий матеріал, як скло є ідеальним рішенням для вологих середовищ. Крім вологи, скляні двері здатні стійко перенести температурні перепади і численне вплив хімічними речовинами в процесі експлуатації.

 

 

Думка про те, що скло непрактично і небезпечно для використання в якості матеріалу двері для ванної кімнати та туалету вірно лише частково. Якщо мова йде про класичний склі, воно насправді не здатне витримати навантаження, яка виявляється на двері. Інша справа - загартоване скло і триплекс, які міцніше в 5-10 разів. Навіть при пошкодженні такі двері для ванної кімнати та туалету залишаються безпечними, не утворюють гострих осколків.

 

   

 

Скло абсолютно не обов'язково має бути прозорим, можна знайти чимало цікавих варіантів з:

  • матовим;
  • дзеркальним;
  • затемненим покриттям. 

 

Також двері можуть декоруватися фьюзингом, вітражем і малюнком, який створюється піскоструминної технологією.

 

Серед переваг скляних дверей для ванної кімнати та туалету варто відзначити стилістичну універсальність матеріалу і його здатність гармонійно вписуватися в будь-який дизайн інтер'єру.

 

 

Комбіновані МДФ двері для ванної кімнати 

 

У дверях, каркас яких виконаний з МДФ, передбачається два варіанти покриття, це може бути натуральний шпон або ламінат.

 

До переваг шпону варто віднести НЕ повторну «живу» фактуру, яка властива натуральному дереву. Однак для того, щоб такі двері можна було використовувати у вологому середовищі, зокрема для ванної та туалету, вони повинні бути покриті декількома шарами лаку. Це значно подовжить їх експлуатаційний термін і полегшить процес догляду.

 

 

Ламіновані двері за своєю суттю покриті шаром плівки, яка захищає каркас від вологи. Однак при виборі таких дверей для ванної кімнати та туалету важливо враховувати, що даний матеріал має різну товщину і не завжди вона здатні витримати вплив вологого середовища і перепади температури.

 

Двері з нижчого цінового сегмента покриті масою з целюлози і синтетичних смол, такий варіант дуже швидко деформується у ванній кімнаті.

 

 

Максимально підходящої для вологого середовища є ПВХ еластична плівка, товщина якої не менше товщиною 0,5 мм. Також довговічним і стійким буде двухромний ламинатин товщиною до 0,8 мм. Останній зовні має схожість зі шпоном.

 

Ламіновані двері для ванної кімнати та туалету випускаються в широкій колірній гамі, можуть бути розсувними, класичними орними і роторними. Також можливі комбіновані варіанти дизайну з використанням скляних вставок і фігурних фільонок.

 

 

Чи варто встановлювати дерев'яні двері для ванної кімнати

 

Суперечок про доцільність встановлення дверей з натурального масиву у вологе середовище чимало. Розраховувати на тривалий експлуатаційний термін можна лише в тому випадку, якщо заготівля деревини проводилася з дотриманням всіх правил і матеріал добре просушений. Крім того, буде потрібно покриття двері декількома шарами міцного лаку, тільки в цьому випадку установка дорогою натуральної двері буде виправдана.

 

 

Також варто пам'ятати, що породи деревини мають різну стійкість до вологи. Серед переваг варто відзначити презентабельний, дорогий зовнішній вигляд, довговічність і можливість реставрації при необхідності.  

 

 

Особливості пластикових дверей для ванної та туалету

 

Пластикові двері рідко встановлюються в житлових квартирах і будинках через специфічний «офісного» виду. Однак якщо розглядати фізичні властивості матеріалу, то пластик - відмінний варіант двері для вологих приміщень. Він стійкий до вологи, змін температури, а також добре переносить вплив неабразивних миючих засобів.

 

 

Найчастіше пластикові двері випускаються в білому кольорі, зустрічаються моделі з кольоровим друком на панелях. Якщо вона буде виконана неякісно, то в дуже короткі терміни полотно втратить свій презентабельний зовнішній вигляд. При виборі пластикових дверей для ванної та туалету, обов'язково перевірте наявність сертифіката якості, який підтверджує безпеку матеріалу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner