Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Типы межкомнатных дверей по механизму открывания

Типы межкомнатных дверей по механизму открывания

Зміст

 

Особливості та види розсувних механізмів

Вічна класика - орні міжкімнатні двері

Специфіка роторних або поворотних дверей

 

При покупці до міжкімнатних дверей висувається чимало вимог, вони повинні відповідати обраному стилю приміщення, бути функціональними і зручними у використанні, довговічними і простими у догляді. Сьогодні в сегменті представлено досить велику кількість систем відкривання дверей, це можуть класичні розстібні, поворотні, розсувні, механізми-купе, а також різні складні «гармошки» і «книжки».   

 

 

Особливості та види розсувних механізмів

 

Міжкімнатні двері з розсувним механізмом досить популярні і затребувані, пояснюється це тим, що конструкція дозволяє заощадити цінний корисний простір. Даний тип дверей часто купують для зонування відкритого простору квартири з вільним плануванням.

 

 

Переміщення міжкімнатних дверей з розсувним механізмом

може здійснюватися трьома способами: всередину стіни,

паралельно один одному, уздовж стіни зі зміщенням в сторону.

 

 

Розсувний механізм може встановлюватися на одне або кілька полотен. Такі двері актуальні в будь-якому приміщенні, а також в гардеробних

 

Найбільш поширений підвид дверей з розсувним механізмом - купе. Конструкція може складатися з одного або двох полотен, рух здійснює паралельно стіні в одному або протилежних напрямках. 

 

 

Касетні міжкімнатні двері з розсувним механізмом на відміну від купе в відкритому положенні не видно на тлі стіни. При покупці даної моделі важливо пам'ятати, що її монтаж вимагає додаткового зведення ніші в стіні, яка буде приховувати стулки при відкриванні. 

 

Радіусні двері мають округлу форму, їх рух відбувається по типу купе за виключення того, що напрямні повторюють радіус самого полотна.  

 

Каскадні міжкімнатні двері на розсувному механізмі можуть бути одно- або двостулковими. Кожне з полотен має власну направляючу, при відкриванні стулки розташовуються з однієї зі сторін отвору.

 

 

Внутріпроемние двері можуть бути тільки двостулковими, за принципом руху нагадують купе. Стулки встановлюються строго по центру отвору і рухаються назустріч один одному.

 

Окремою категорією варто розглянути складні двері на розсувному механізмі, оскільки вони не мають подібності з класичним купе.

 

   

 

Двері-книжка - досить компактна конструкція, яку рекомендує купувати для невеликих кімнат з дефіцитом площі. Вона може монтуватися в будь-який отвір, навіть нестандартних розмірів. «Книжки» часто монтують в вузьких коридорах і проходах, де установка купе або розпашних дверей просто неможлива.

 

Двері-гармошки на відміну від купе і «книжки» можуть мати безліч стулок. Кількість визначається розміром дверного отвору і бажаної шириною кожної деталі. Найчастіше їх купують для облаштування гардеробних і ділення приміщення на функціональні зони.

 

 

Вічна класика - розпашні міжкімнатні двері

 

Двері-купе пальму першості в популярності поступаються лише класичним розпашним моделям. Вони можуть виготовлятися з найрізноманітніших матеріалів, від натурального дерева до триплекс-скла, проте їх об'єднує спосіб кріплення за допомогою петель, які використовуються для навішування стулок. Відкривання полотна міжкімнатних дверей можливо тільки в одну сторону: всередину і назовні кімнати.

 

 

Популярність розпашних дверей пояснюється простотою монтажу, невисокою ціною, відсутністю складної фурнітури, величезним асортиментом, серед якого можна купити відповідну модель. Однак було б несправедливо не відзначити недолік моделі - необхідність задіяти корисну площу для відкривання.

 

Окремо варто відзначити митників двері, які є різновидом орних і можуть відкриватися в обидві сторони. Їх украй рідко купують в якості міжкімнатних дверей для квартири або будинку, частіше монтують в громадських місцях.

 

 

Специфіка роторних або поворотних дверей

 

Поворотний механізм складається з шарніра з роликом і спрямовуючої з пазом вгорі дверного короба. Внизу встановлений важіль, який фіксує полотно в відкритому вертикальному положенні, що робить механізм безпечним.

 

Особливість поворотною роторної двері полягає в тому, що полотно одночасно відчиняються і відсувається в сторону. Така механіка відкривання дозволяє економити корисну площу. Загальна риса поворотних маятникових дверей - можливість розчинятися в обидві сторони.

 

 

Серед переваг покупки поворотною міжкімнатних дверей варто відзначити стильний дизайн, зручність експлуатації для людей з обмеженими можливостями, економія простору і високі показники звукоізоляції.

 

Поворотний механізм можна використовувати тільки з легкими полотнами, тому його не рекомендується купувати і встановлювати для дверей з натурального важкого дерева. Роторна система сама по собі досить дорога і термін її служби значно менше роликових напрямних або класичних петель.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner