Види матеріалів для перегородок в стилі лофт

Зміст
⬤ Бетонні та дерев'яні перегородки для квартир в стилі лофт
⬤ Особливості та види скляних перегородок в стилі лофт
Футуризм зародився в Парижі, в той час, коли художники почали активно використовувати мансарди і горища для облаштування своїх майстернях. Пізніше ідея була підхоплена американцями після великої депресії. Енді Уорхол першим відкрив художню студію в стінах старої фабрики на Манхеттені. Так стиль лофт впевненим кроком перекочував в квартири і офіси.
Великі кімнати вільного планування вимагають поділу
на функціональні зони, тому бетонні, дерев'яні
і скляні перегородки стали мало не обов'язковою елементом стилю.
Бетонні та дерев'яні перегородки для квартир в стилі лофт
Перегородки з бетону — одні з найбільш популярних в стилі лофт. Особливістю даної конструкції є те, що вона може бути тільки стаціонарної і вимагає міцного підстави з-за досить великої ваги. Колір і фактура не принципові, це можуть бути будь-які відтінки білого, сірого і навіть чорного.
Бетонна перегородка в кімнаті квартири або офісі може бути повністю на всю висоту приміщення або ж лише частково відокремлювати певний ділянку. Відмінно виглядають комбіновані варіанти бетонно-скляних перегородок в стилі лофт, бетонна частина може бути нижньої або бічної основою. У цьому випадку конструкція не перегороджує світловий потік.
Не менш популярні перегородки з цегли, вони можуть бути глухими або імітувати полиці. Червона цегла — найбільш універсальний для стилю лофт, однак в залежності від колірної гами інтер'єру, можна зробити вибір на користь білого або зовсім її пофарбувати.
Індустріальна романтика «дружить» з натуральним деревом. Перегородки з дерева більш функціональні, вони можуть бути стаціонарними або розсувними, також можливі комбінації зі склом.
Виключно металеві перегородки використовують для зонування, а також в якості декоративного елементу, при цьому вони не мають додаткової функціональності. В квартирах і офісах з їх допомогою відокремлюють вхідну групу або зону відпочинку.
Особливості та види скляних перегородок в стилі лофт
Скло — більш універсальний матеріал для створення перегородок в стилі лофт. Воно в рівній мірі буде доречно в кімнатах житлової квартири, так і в офісі.
Завдяки здатності скла добре пропускати світло, конструкції можна встановлювати навіть в невеликих приміщеннях витягнутої форми з одним вікном. Крім того, сучасні технології дозволяють виготовляти скляні перегородки різної конфігурації і розміру.
У більшості моделей перегородок для квартири і офісу в якості каркаса використовується тонкий металевий профіль, що дозволяє робити конструкцію візуально легкої і не утяжеляет простір. До переваги установки скляної перегородки в стилі лофт також варто віднести хорошу звукоізоляцію, яка буде актуальна при облаштуванні окремого приміщення, наприклад, робочого кабінету.
Види скляних перегородок:
-
стаціонарні на основі з тонкого профілю;
-
розсувні складаються з окремих панелей, які переміщуються з телескопічним направляючим;
-
розстібні, відкриваються за типом класичної двері;
-
стелажні з функцією зберігання;
-
перегородки-книжки на роликових механізмах;
-
перегородки-гармошки, що дозволяють повністю відкрити отвір.
Для скляних перегородок в стилі лофт використовується стандартне, вітражне, дзеркальне, матове, затемнене і кольорове скло, також застосовують полотна, на які наноситься зображення технологією піскоструминної обробки.
Незалежно від того, де буде використовуватися перегородка, в кімнатах житлової квартири або в офісі, металевий профіль покривають порошковою фарбою. Це дає можливість підвищити рівень стійкості до вологи, а також при необхідності поміняти колір, щоб встановлена перегородка доповнювала стиль кімнати.
У більшості випадків для виготовлення скляних перегородок в стилі лофт використовується флоат-основа, триплекс або загартоване скло.
Флоат-основа володіє товщиною в межах 4-5 мм. Саме скло має низькі показники стійкості до механічного впливу, тому на його поверхню в заводських умовах наклеюється полімерна плівка, що дає скляній перегородці легкий зеленуватий або блакитний відтінок. Такі перегородки рекомендується встановлювати в офісах і квартирах, де виключена можливість механічного впливу. Вони не підходять для дитячих ігрових та спортивних кімнат.
Загартоване скло проходить процедуру нагрівання до +650 °С з подальшим різким охолодженням. Завдяки цьому полотно володіє механічною міцністю і тривалим експлуатаційним терміном. Підходить для установки в офісах, житлових кімнатах квартир і будинків.
Триплекс складається з 2-3 шарів загартованого скла. Перегородки виконуються з полотен товщиною 6-12 мм і додатково по периметру захищаються сталевим каркасом.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні