Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Види матеріалів для перегородок в стилі лофт

Види матеріалів для перегородок в стилі лофт

 

Зміст

 

Бетонні та дерев'яні перегородки для квартир в стилі лофт

Особливості та види скляних перегородок в стилі лофт

 

Футуризм зародився в Парижі, в той час, коли художники почали активно використовувати мансарди і горища для облаштування своїх майстернях. Пізніше ідея була підхоплена американцями після великої депресії. Енді Уорхол першим відкрив художню студію в стінах старої фабрики на Манхеттені. Так стиль лофт впевненим кроком перекочував в квартири і офіси.

 

Великі кімнати вільного планування вимагають поділу

на функціональні зони, тому бетонні, дерев'яні

і скляні перегородки стали мало не обов'язковою елементом стилю.

 

 

Бетонні та дерев'яні перегородки для квартир в стилі лофт

 

Перегородки з бетону — одні з найбільш популярних в стилі лофт. Особливістю даної конструкції є те, що вона може бути тільки стаціонарної і вимагає міцного підстави з-за досить великої ваги. Колір і фактура не принципові, це можуть бути будь-які відтінки білого, сірого і навіть чорного.

 

   

 

Бетонна перегородка в кімнаті квартири або офісі може бути повністю на всю висоту приміщення або ж лише частково відокремлювати певний ділянку. Відмінно виглядають комбіновані варіанти бетонно-скляних перегородок в стилі лофт, бетонна частина може бути нижньої або бічної основою. У цьому випадку конструкція не перегороджує світловий потік.

 

Не менш популярні перегородки з цегли, вони можуть бути глухими або імітувати полиці. Червона цегла — найбільш універсальний для стилю лофт, однак в залежності від колірної гами інтер'єру, можна зробити вибір на користь білого або зовсім її пофарбувати.

 

 

Індустріальна романтика «дружить» з натуральним деревом. Перегородки з дерева більш функціональні, вони можуть бути стаціонарними або розсувними, також можливі комбінації зі склом.

   

 

Виключно металеві перегородки використовують для зонування, а також в якості декоративного елементу, при цьому вони не мають додаткової функціональності. В квартирах і офісах з їх допомогою відокремлюють вхідну групу або зону відпочинку.

 

 

Особливості та види скляних перегородок в стилі лофт

 

Скло — більш універсальний матеріал для створення перегородок в стилі лофт. Воно в рівній мірі буде доречно в кімнатах житлової квартири, так і в офісі.

 

Завдяки здатності скла добре пропускати світло, конструкції можна встановлювати навіть в невеликих приміщеннях витягнутої форми з одним вікном. Крім того, сучасні технології дозволяють виготовляти скляні перегородки різної конфігурації і розміру.

 

 

У більшості моделей перегородок для квартири і офісу в якості каркаса використовується тонкий металевий профіль, що дозволяє робити конструкцію візуально легкої і не утяжеляет простір. До переваги установки скляної перегородки в стилі лофт також варто віднести хорошу звукоізоляцію, яка буде актуальна при облаштуванні окремого приміщення, наприклад, робочого кабінету.

 

Види скляних перегородок:

  • стаціонарні на основі з тонкого профілю;

  • розсувні складаються з окремих панелей, які переміщуються з телескопічним направляючим;

  • розстібні, відкриваються за типом класичної двері;

  • стелажні з функцією зберігання;

  • перегородки-книжки на роликових механізмах;

  • перегородки-гармошки, що дозволяють повністю відкрити отвір.

 

Для скляних перегородок в стилі лофт використовується стандартне, вітражне, дзеркальне, матове, затемнене і кольорове скло, також застосовують полотна, на які наноситься зображення технологією піскоструминної обробки.

 

 

Незалежно від того, де буде використовуватися перегородка, в кімнатах житлової квартири або в офісі, металевий профіль покривають порошковою фарбою. Це дає можливість підвищити рівень стійкості до вологи, а також при необхідності поміняти колір, щоб встановлена перегородка доповнювала стиль кімнати.

 

У більшості випадків для виготовлення скляних перегородок в стилі лофт використовується флоат-основа, триплекс або загартоване скло.

 

 

Флоат-основа володіє товщиною в межах 4-5 мм. Саме скло має низькі показники стійкості до механічного впливу, тому на його поверхню в заводських умовах наклеюється полімерна плівка, що дає скляній перегородці легкий зеленуватий або блакитний відтінок. Такі перегородки рекомендується встановлювати в офісах і квартирах, де виключена можливість механічного впливу. Вони не підходять для дитячих ігрових та спортивних кімнат.

 

 

Загартоване скло проходить процедуру нагрівання до +650 °С з подальшим різким охолодженням. Завдяки цьому полотно володіє механічною міцністю і тривалим експлуатаційним терміном. Підходить для установки в офісах, житлових кімнатах квартир і будинків.

 

Триплекс складається з 2-3 шарів загартованого скла. Перегородки виконуються з полотен товщиною 6-12 мм і додатково по периметру захищаються сталевим каркасом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner