Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як правильно зонувати простір за допомогою скляних перегородок

Як правильно зонувати простір за допомогою скляних перегородок

Зміст

 

Де використовується зонування скляними перегородками

Переваги скляних перегородок для зонування квартир і кімнат

Види скляних перегородок для квартир і офісів

5 правил грамотного зонування скляними перегородками

Дизайнерські рішення в скляних перегородках для офісу

 

 

Скляні перегородки - універсальне рішення для зонування кімнати, офісу або квартири. Унікальність скла в тому, що воно доречно в будь-якому стилі інтер'єру, не вимагає зведення додаткового каркаса, має безліч варіантів оформлення. Крім того, скло відмінно пропускає світло, тому установка такої перегородки не позбавляє приміщення природного освітлення, що особливо важливо при облаштуванні невеликій площі.

 

 

Де використовується зонування скляними перегородками

 

Метод зонування актуальний як для відкритих просторів, так і для невеликих кімнат. У малогабаритних квартирах скляна перегородка дозволяє вмістити всі необхідні функціональні зони.

 

У великій кімнаті зонування необхідно через складність в розміщенні меблів. Завдяки візуальному поділу, створюється відчуття продуманості інтер'єру і комфорту.

 

 

 

Окремо варто розглянути офіси, в цьому випадку поділ на зони дозволяє підвищити функціональність приміщення і скоротити витрати на перепланування. Крім того, установка скляної перегородки не потребує узгодження. Відділятися можуть як окремі приміщення, так і частини всередині однієї кімнати, наприклад, переговорна.

 

 

Переваги скляних перегородок для зонування квартир і кімнат

 

Популярність перегородок зі скла пояснюється здатністю матеріалу добре пропускати світло, в результаті відокремлена частина квартири або кімнати не відчуває нестачі природного освітлення. При цьому скло дозволяє досягти повної звукової ізоляції, що особливо актуально при облаштуванні домашнього офісу або робочого кабінету.

 

 

Скляні перегородки - ідеальне рішення для кімнат з підвищеною вологістю, наприклад, для кухонь і ванних. Абсолютна інертність до вологи і хімічних засобів, збереження первісного вигляду протягом усього експлуатаційного терміну. Склу невідомо поняття деформації і набухання від вологи.

 

І, звичайно ж, варто відзначити декоративні властивості матеріалу, які залишаються незмінними тривалий час. 

 

 

Види скляних перегородок для квартир і офісів

 

Залежно від конструкції скляні перегородки поділяються на стаціонарні і розсувні.

 

Стаціонарна розділова перегородка може імітувати повноцінну стіну і досягати стелі. Вона підходить для постійного зонування великого відкритого простору. Виконується як з цільного товстого скла, так і з окремих елементів на каркасі, останній може бути металевим або дерев'яним. Дане рішення буде актуально як для квартир відкритого планування, так і для офісів.

 

 

Нерідко в офісних приміщеннях використовуються часткові стаціонарні скляні перегородки, які не досягають рівня стелі. Таким чином можна відокремити робоче місце співробітника без необхідності зводити важкі масивні стіни з цегли або гіпсокартону.

 

Скляні розсувні моделі перегородок в квартирі або офісі виконують роль стіни і двері одночасно. З їх допомогою можна відокремити зону кухні від вітальні, спальне місце від ігрової в дитячій кімнаті, а також гардероб в спальні. Залежно від площі скляна перегородка може мати від 1 до 5 стулок, які переміщаються по верхніх або нижніх рейках.

 

 

 

 

5 правил грамотного зонування скляними перегородками

 

 Для того щоб частини кімнати або квартири, розділені перегородкою, не виглядали чужорідними, використовуйте в обробці ідентичні колір, матеріали та фактури.

 

 Підшукуючи місце для перегородки, пам'ятайте, що вона не повинна перешкоджати вільному пересуванню в квартирі. Проходи між меблями і скляною конструкцією повинні становити не менше 70 см.

 

 Зонуючи дитячу кімнату, зверніть увагу на наявність всіх необхідних меблів в обох частинах приміщення, особливо це стосується полиць, стелажів і комодів для зберігання.

 

Кожна зонувана частина повинна мати власний візуальний центр - об'єкт, який відразу потрапляє в поле зору. Для вітальні це може бути тумба під телевізор або столик, в кабінеті - стіл або акцентні картина.  

 

Враховуйте початкову форму приміщення. Витягнуті кімнати не прийнято ділити уздовж. Зонування таких кімнат відбувається поперек скляній безрамній конструкцією, яка добре пропускає світло.

 

 

 

Дотримання цих правил дозволить функціонально розділити площа, але при цьому зберегти єдність інтер'єру.

 

 

 

 

Дизайнерські рішення в скляних перегородках для офісу

 

Скло - відмінний матеріал для мистецтва, воно пластично в обробці, тому перегородки мають безліч варіантів дизайну.

 

 

Якщо мета установки скляної перегородки в офісі - максимум приватності,

вибирайте моделі з тонуванням або з матового скла

 

 

Для часткового закриття підійдуть моделі з піскоструминним малюнком в нижній частині і прозорим склом зверху. Це може бути як суцільна обробка, так і часткова, наприклад, нанесення логотипу компанії.

 

Перегородки для окремих кабінетів можуть виконуватися з використанням елементів фьюзинга, вітража і розпису. У цьому випадку вони стають одночасно функціональним і декоративним об'єктом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner