Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

На что обратить внимание при выборе фурнитуры для входной двери

На что обратить внимание при выборе фурнитуры для входной двери

Зміст

 

Секрети вибору ручки на вхідні двері

Як купити якісну дверну фурнітуру

Додаткові аксесуари для вхідних дверей

 

Правильно підібрана дверна фурнітура визначає функціональність, надійність і зручність експлуатації дверей. Купуючи ручку на вхідні двері і такі аксесуари, як петлі, вічко, накладки для замку особливу увагу необхідно звернути на матеріал, з якого вони виготовлені. Використовуваний сплав повинен витримувати щоденні навантаження і при цьому зберігати презентабельний зовнішній вигляд.

 

 

Секрети вибору ручки на вхідні двері

 

Найбільш зносостійкою є дверна фурнітура з хромованим покриттям. Для тривалої експлуатації краще купувати сріблясті моделі ручок для вхідних дверей, в яких навіть при стиранні зберігається презентабельний вигляд. Золотисті і мідні відтінки з часом тьмяніють, а сліди активної експлуатації виділяються на тлі сталевої основи.

 

Ручки на вхідні двері можуть бути двох типів:

  • фалевими;
  • тяговими.

 

Фальових або натискні - найбільш популярна модель ручок на вхідні двері. Конструктивно вони являють собою пару важелів, які з'єднуються стержнем. При фізичному натисканні на ручку вхідних дверей стрижень всередині надає руху механізм, який зрушує язичок, в результаті двері відкриваються.

 

   

 

Стаціонарні або тягові ручки фіксуються на дверному полотні і не з'єднуються з закриває механізмом.

 

Поворотні ручки для вхідних дверей купувати не рекомендується через їх низької надійності. Всі свої декоративні переваги вони можуть продемонструвати на міжкімнатних дверях.

 

Купуючи ручку на вхідні двері, зробіть вибір на користь лаконічного дизайну і надійного механізму. Перевагу варто віддати моделі відомого виробника, який спеціалізується на випуску дверної фурнітури. У своїй більшості такі компанії мають випробувальні центри, в яких за допомогою спеціального обладнання визначають надійність ручки для вхідних дверей і кількість циклів відкривання / закривання.

 

 

Як купити якісну дверну фурнітуру

 

До категорії дверної фурнітури відноситься вічко, який справедливо можна назвати елементом загальної безпеки двері. Корпус очка може бути металевим або пластиковим, це жодним чином не позначається на його функціональності. Інша справа - лінза, вона в обов'язковому порядку повинна бути скляною. Кут огляду вічка варіюється від 120 до 180 градусів, чим він більший, тим менше буде «сліпих зон». 

 

Більш розширений функціонал має такий аксесуар, як відеоочко. Система дозволяє не тільки бачити людину, що знаходиться на майданчику, а й чути його.

 

 

Купуючи дверну фурнітуру, не забудьте про накладку на замок. Конструктивно накладка є невеликою декоративну пластину, основна функція якої полягає в додатковому захисті замка від злому.

 

Накладки можуть бути накладними і врізними. Перші монтуються поверх полотна після етапу установки замку. Вони здатні на деякий час затримати зловмисника, проте можуть бути збиті загрозою фізичної розправи. Врізні накладки монтуються в полотно з лицьового боку двері і практично не виступають за площину полотна. Отримати максимальний захист від дверної фурнітури можна установкою броненакладки, у виготовленні якої використовується товста загартована сталь.

 

 

Розглядаючи питання покупки дверної фурнітури, варто звернути увагу і на петлі, на які покладається досить велике навантаження. Для більшості стандартних вхідних дверей встановлюється дві петлі, що витримують полотно масою до 280 кг. Якщо вага двері більше, рекомендується купити три петлі.

 

Приховані петлі встановлюються всередині короба і зовні непомітні. Серед переваг такого аксесуара варто відзначити естетичний зовнішній вигляд і неможливість спиляти. Зовнішня дверна фурнітура приварюється із зовнішнього боку дверей і видно зовні, це дозволяє полотну відкриватися на 180 °.

 

 

Додаткові аксесуари для вхідних дверей

 

Якщо петлі і ручка для вхідних дверей є обов'язковим атрибутом, то такі аксесуари, як ланцюжок, стопор, доводчик і автоматичний поріг вважаються додатковими і покликані зробити експлуатацію двері більш зручною.

 

Ланцюжок - аксесуар, що складається з великих міцних ланок, його основне завдання полягає в перешкоджанні повного відкриванню дверей. Конструктивно складається з монтажної планки, запірної деталі і безпосередньо ланцюжка. Залежно від стилю двері ви можете купити аксесуар з нікелевим, хромованим або лакованим покриттям.

 

 

Якісна дверна фурнітура,

запорука довгого і надійної експлуатації дверей

 

 

Ще один корисний аксесуар, який гідний вашої уваги - стопор, що запобігає удари ручки об стіну. Найбільш зручні моделі мають гумове покриття в місці контакту з дверима, це виключає пошкодження полотна і виникнення неприємного звуку удару. Аксесуар може бути підлоговим, настінним і наддверний.

 

   

 

Доводчики - дверна фурнітура, призначена для плавного автоматичного закривання дверей. Для установки в приватний будинок рекомендуємо звернути увагу на моделі з колінної тягою або зі змінним каналом, які мають функцію регулювання швидкості закривання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner